Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

daj še meni eno :winkiss: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

in men hehe :rolleyes: tole vreme pa res trže mater mu cigansko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in men hehe :rolleyes: tole vreme pa res trže mater mu cigansko

oooooo mammmma . . . . . od gdaj si pa ti liz liz . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :krneki:

vreme? . . . . . kwa mu pa fali??? :whistle: :evilgrin: :naughty: men je čist uredu, če nism na mopiju sm na njej . . . . . :naughty: :naughty:

tko da, vreme mi full ugaja . . . . :P

če bi biu sonček . . . . . pol sigurn neb biu . . . . . . :naughty: na njej . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa mi dela... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: tine.......

nooooo pa ti dela . . . . kwa??? :whistle:

a mopi??? :krneki:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nooooo pa ti dela . . . . kwa??? :whistle:

a mopi??? :krneki:

Vrjetno je motor dobu od mehanika :lol1: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j zdj...a ste tolk leni k je ta vreme,de se vam tud pisat ne da...???

jst sn dns končn naštelu fargazarje...zdj bo pa trgu kawl...sam še eno kanglco kupm d bom mu za olje... :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak model . . . . .sej skoz jamra . . . . . in skoz leze v isti drek . . . . tko da nebom komentiru . . . . :whistle:

ATA dast je, bot priden... :unsure: sam s res ku FBI... vidiš pa š tist ku nej treba... človk skor z motorja pade... in tu brez red bulla :blush: :lol1:

pr ns pa neč džk n pada :010 sam bom raj pssst, d nau začeu prehitr... :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nooooo pa ti dela . . . . kwa??? :whistle:

a mopi??? :krneki:

nism se mogu upisat na forum..... :krneki: ...motor pa itaq dela ku urca :worship: :worship: :worship: :worship: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism se mogu upisat na forum..... :krneki: ...motor pa itaq dela ku urca :worship: :worship: :worship: :worship: ..

đabe ti mopi k dela ku urca,če pa skoz čepi v garaži in ga nem gdo vozit . . . . . . :slap:

mislim da je že skrajni cajt da te vidim z mopijem na ridah in ne z kanto od auta. . . . :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j zdj...a ste tolk leni k je ta vreme,de se vam tud pisat ne da...???

Oooooo kako si mogu ugant.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA dast je, bot priden... :unsure: sam s res ku FBI... vidiš pa š tist ku nej treba... človk skor z motorja pade... in tu brez red bulla :blush: :lol1:

pr ns pa neč džk n pada :010 sam bom raj pssst, d nau začeu prehitr... :whistle:

pssssst . . . . ne okol govort, da delam za FBI . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssssst . . . . ne okol govort, da delam za FBI . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Kaj pa CIA,KGB..... in pa SOVA :whistle: ......................

............................ :lol1: ,te si pa pozabu oment :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa CIA,KGB..... in pa SOVA :whistle: ......................

............................ :lol1: ,te si pa pozabu oment :lol1:

pr KGB-ju in SOVI se ne splača delat za drobiž . . . . . . k itak politiki vse pokradejo . . . tko da . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene že kr razganja tole vreme mislm

že full pogrešam kak giro do morja čeprov nasledna turca bo najbrž gor u brda pogledat če so že češne za rabutat

sam kokr kaže ne vem kdaj bo to predvidevam pa da drug tedn dopoldne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

đabe ti mopi k dela ku urca,če pa skoz čepi v garaži in ga nem gdo vozit . . . . . . :slap:

mislim da je že skrajni cajt da te vidim z mopijem na ridah in ne z kanto od auta. . . . :whistle: :whistle: :whistle:

naslednič se vidmo ko bom z motorjem....... :worship: :worship: :worship: pa ima da daš za pijačo :rolleyes: :rolleyes: ....sam povej ko boste gor pa se vidmo B) :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA...a se ga bo pilo. :worship: :worship: kaj pa roštilj B) B) kdaj bomo pekl....

nevem . . . . .bomo vidl . . . . . cestak se je neki menu . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene že kr razganja tole vreme mislm

že full pogrešam kak giro do morja čeprov nasledna turca bo najbrž gor u brda pogledat če so že češne za rabutat

sam kokr kaže ne vem kdaj bo to predvidevam pa da drug tedn dopoldne

se zna zgodit,d ti bom lojtro držu :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssssst . . . . ne okol govort, da delam za FBI . . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

hja še dobr d majo bele kombije :whistle: :whistle: pa d jih j velik in so zatu težk spoznavni :naughty: :naughty:

same barabce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja še dobr d majo bele kombije :whistle: :whistle: pa d jih j velik in so zatu težk spoznavni :naughty: :naughty:

same barabce :whistle:

hmmmm hmmmmm hhhhhmmmmmm . . . . . . . . da ti namignem . . . . . :whistle: nimamo sam belih . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zna zgodit,d ti bom lojtro držu :naughty: :naughty: :whistle:

Bom tud jst pomagu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!