Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fočk! :D Osa a je to možno da sm te jst vidu tm nakonc rakeka, k je pod enim drevesom par motoristov sedel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ukol 17ih k sva pršla jst pa še en s crossi je Jurenc (belo-rdeča R1) spet poskrbu, da smo mel kej gledat. Dec ma jajca, ni kej! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga enkrat okoli ušes, sem mu tudi tam rekel, da ga je za pretepst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa danes sem videl, da obstajajo razna ugibanja zakaj Dexa ni nič z motorjem okoli, češ da je moral Suzuki na servis, ipd..

Naj pojasnim, da to seveda ni res, sem se pa zaradi študijskih razlogov že tri tedne popolnoma odpovedal motorju in še cel junij bo tako, motor pa lepo čaka v garaži popolnoma izpraven in skoraj ready to race, na prvi čas po izpitih, da zaprežemo in se odpravimo na Raceland/Marof. Tako da so kakršnekoli skrbi kaj se dogaja z mano in mojo Suzy popolnoma odveč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa danes sem videl, da obstajajo razna ugibanja zakaj Dexa ni nič z motorjem okoli, češ da je moral Suzuki na servis, ipd..

Naj pojasnim, da to seveda ni res, sem se pa zaradi študijskih razlogov že tri tedne popolnoma odpovedal motorju in še cel junij bo tako, motor pa lepo čaka v garaži popolnoma izpraven in skoraj ready to race, na prvi čas po izpitih, da zaprežemo in se odpravimo na Raceland/Marof. Tako da so kakršnekoli skrbi kaj se dogaja z mano in mojo Suzy popolnoma odveč ;)

ja ja usak izgovor je dobr . . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk! :D Osa a je to možno da sm te jst vidu tm nakonc rakeka, k je pod enim drevesom par motoristov sedel?

ne da bi vedu . . . . . sm biu v šihtu do 16:40 . . . . :whistle: na mopija sm zlezu tam nek okol 17:40 . . . tko da sigurn nism biu jst . . . :nono:

sm biu pa na ridah . . . . in se mal spravlal na p . . . :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kva2: matr je pasal . . . .mal zezat . . . :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga enkrat okoli ušes, sem mu tudi tam rekel, da ga je za pretepst :)

to mu že jst, kr neki časa obljubljam . . . . mater, bom mogu kej ukrent . . . :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater dans dvakrat fočk na ridah. Policajev pa malo morje, res hvala vsem motoristom ki ste opozoril na modre. Pa tist motorist ko so ga okol 8 zvečir ustavl z repsolko upam, da si se rešo brez kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp ridaši

Kako je kaj s policaji cez vikend,..

Je res tak problem, kot slišim zadnje čase..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja policaji so kar redni gostje ja.. Predvsem čez Planino pa na vrhu rid je potrebno bit previden, na počivališču kjer so pa lani vstavljali jih pa ponavadi ni, ker je itak folk tam. Pa s helikopterjem znajo strašit vsake toliko časa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se fočknem okol pol enih, pol pa vija de izola :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja policaji so kar redni gostje ja.. Predvsem čez Planino pa na vrhu rid je potrebno bit previden, na počivališču kjer so pa lani vstavljali jih pa ponavadi ni, ker je itak folk tam. Pa s helikopterjem znajo strašit vsake toliko časa :)

policajev je ful....Tri kontrole včerej,dve na ridah in pol šeena na začetku postojne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp ridaši

Kako je kaj s policaji cez vikend,..

Je res tak problem, kot slišim zadnje čase..?

Še večji problem je.

včeraj je ford fokus stal z radarjem, dva z motorji (en je na parkirišču stal in dajal kazni če si napačno zavil na parkirišče), vozil se je en z civilnim fokusom (provida), in še kakšen se je mimo pripeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ukol 17ih k sva pršla jst pa še en s crossi je Jurenc (belo-rdeča R1) spet poskrbu, da smo mel kej gledat. Dec ma jajca, ni kej! :D

PROSIM, DA ČE PIŠETE O MENI, VSAJ NE MOJEGA PRIIMKA OMENJAT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še večji problem je.

včeraj je ford fokus stal z radarjem, dva z motorji (en je na parkirišču stal in dajal kazni če si napačno zavil na parkirišče), vozil se je en z civilnim fokusom (provida), in še kakšen se je mimo pripeljal.

Fokus :grrr, mondeo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fokus :grrr, mondeo :grim

Pardon, mislil sem mondeo napisal pa fokus :rolleyes:

Mogli bi se zment z njim da bi nas malo posnel čez ovinke, pa na youtube potem :lol: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil royko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons me je opralo :naughty: . . . . . . padalu k pr norcih :whistle: . . . . od senožečega proti postojni pa suho . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM, DA ČE PIŠETE O MENI, VSAJ NE MOJEGA PRIIMKA OMENJAT

Če maš jajčka, da divjaš, sprejmi še posledice morebitne CPP kazni. Pusi navaden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bojo sam kazni bo se OK

kaj se kej furaste al ne

slism da mate zajebanu vreme,dns me je prov scvrlo zadi na goldy u majck

mal nabijam dokler se rostil ne segreje

sej bi vas povabla na rostiljado oz pivojado sam je mal dalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :whistle: MAL NABIJAM :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

.................... O:-) O:-) O:-) ..........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons me je opralo :naughty: . . . . . . padalu k pr norcih :whistle: . . . . od senožečega proti postojni pa suho . . . :OK:

tut mene j pralu k sm šla iz izole... ku pr norcih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bojo sam kazni bo se OK

kaj se kej furaste al ne

slism da mate zajebanu vreme,dns me je prov scvrlo zadi na goldy u majck

mal nabijam dokler se rostil ne segreje

sej bi vas povabla na rostiljado oz pivojado sam je mal dalec

beybi izgovor... :lol1:

sj mamo tk namen jet okol sveta :naughty: :whistle:

ma zj smo ž prekasni, ste ž vse posprajl zih...

vi sam uživajte, lep pozdravčk na un konc :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš jajčka, da divjaš, sprejmi še posledice morebitne CPP kazni. Pusi navaden.

WTF-PRIDI NA RIDE, PA MI REČI PUSI, ČE SI FRAJER!!!!!!!!!!!!

ALI PA ČE ME KJE SREČAŠ, PA MI POVEJ SVOJE,AMPAK TI SI GNOJ, PA SE TEGA NE BOŠ UPAL NAREDITI!!!!!!!

Popravljeno . Popravil jurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut mene j pralu k sm šla iz izole... ku pr norcih... :whistle:

pridi k men, se bova skupi sušila!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bojo sam kazni bo se OK

kaj se kej furaste al ne

slism da mate zajebanu vreme,dns me je prov scvrlo zadi na goldy u majck

mal nabijam dokler se rostil ne segreje

sej bi vas povabla na rostiljado oz pivojado sam je mal dalec

roštilj . . . . . zdej vabiš k si daleč od doma . . . . . . nared roštilj na ridah, pa povabi folk . . . .če si faca . . . :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

mama, uživi mal še za nas . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!