Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kje se ti kj potikaš legenda?nč nisi povedu kaj si zrihtu s tisto pizdarijo od lani... :whistle:

vse povsot :rolleyes: ...ma nič nism zrihtu...ma sej sm vedu da ne bo milosti!!! ni kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en...

Za dež preganjat :whistle:

tale je tud do jaja . . . . . . dež je iz pič.. mat . . . :slap:

BEMTISVECA :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse povsot :rolleyes: ...ma nič nism zrihtu...ma sej sm vedu da ne bo milosti!!! ni kej...

upam da niso sankcije prehude . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse povsot :rolleyes: ...ma nič nism zrihtu...ma sej sm vedu da ne bo milosti!!! ni kej...

upam da niso sankcije prehude . . . . .

jst tut upam...no pa sj se kj vidmo pa bomo debato usekal...

če je kdo za akcijo...zdle piknik na ridah...jst bi per prnesu...pa mislm da je še neki pršuta... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut upam...no pa sj se kj vidmo pa bomo debato usekal...

če je kdo za akcijo...zdle piknik na ridah...jst bi per prnesu...pa mislm da je še neki pršuta... :whistle:

piknik ja sam povej kdaj pa bo.... :worship: :worship: :rolleyes:

a mogoče kdo ve kdo je padu z motorjem v postojni pr ribiški koči???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piknik ja sam povej kdaj pa bo.... :worship: :worship: :rolleyes:

a mogoče kdo ve kdo je padu z motorjem v postojni pr ribiški koči???

a tam k mu je avto na cesto prpelu al kaj je že blo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tam k mu je avto na cesto prpelu al kaj je že blo ?

ja tko nekako baje da je umrl.....a mogoče veš kdo je bil??? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko nekako baje da je umrl.....a mogoče veš kdo je bil??? :unsure: :unsure:

umru da je ? faak. ma nimam pojma kdo je biu, veš kolk motoristov gre skozi postojno. Bi mogli en bikerski kafič odprt bi ziher laufal :D

Drgač pa iskreno sožalje svojcem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umru da je ? faak. ma nimam pojma kdo je biu, veš kolk motoristov gre skozi postojno. Bi mogli en bikerski kafič odprt bi ziher laufal :D

Drgač pa iskreno sožalje svojcem :unsure:

tko sm jst slišu da je...kafič za motoriste je odprt sam noben ne hodi tja je bolj švoh...je bolj popularen OMW.. :beer2: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piknik je bil mišljen učeri zvečer-ponoč ker se mi je rahlo pilo in nism mogu spat...ker ni blo nobenga kandidata sem si sam odprl pivo,pojedu pico in šu ležat ter poslušat mačke k so se gonil...mater jim!!

hambi kje pa je kafič za motoriste??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko sm jst slišu da je...kafič za motoriste je odprt sam noben ne hodi tja je bolj švoh...je bolj popularen OMW.. :beer2: :winkiss: :winkiss:

kje pa je ta kafič ? še nism slišu zanj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piknik je bil mišljen učeri zvečer-ponoč ker se mi je rahlo pilo in nism mogu spat...ker ni blo nobenga kandidata sem si sam odprl pivo,pojedu pico in šu ležat ter poslušat mačke k so se gonil...mater jim!!

hambi kje pa je kafič za motoriste??

sramota da neveste...moto gp v postojni pod vojašnico mal nižje....a vesta kje je to bomo šli enkrat....enktrat.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sramota da neveste...moto gp v postojni pod vojašnico mal nižje....a vesta kje je to bomo šli enkrat....enktrat.. :rolleyes:

tisto je iz ferrarija ratal speed bar zdej je že moto gp. Očitno ne ve kero ime privablja več folka. Ambient je motorističen ? jst sm mislu kafič varjanta da je par motorju nabitih na steno pa v tem stilu. ne sam gostilno prebarvat pa par slikc gor dat in to je to :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa vedno je pred barom ena r1 pa tip k se u kratkih hlačah tja prpele :>

ja ja to je to.... a poznaš tizga z r1-ko...ta je lani pred šarom se razletu ko mu je motor zgoru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to je to.... a poznaš tizga z r1-ko...ta je lani pred šarom se razletu ko mu je motor zgoru..

A to je ta talent ? še vedno se vsede na motor :> to ti je invalid na dveh kolesih sm jaz slišal. po ravninah kolikor r1 da od sebe pol pa ovink polaga 3% u levo in 2% u desno :> naravni talent

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je ta talent ? še vedno se vsede na motor :> to ti je invalid na dveh kolesih sm jaz slišal. po ravninah kolikor r1 da od sebe pol pa ovink polaga 3% u levo in 2% u desno :> naravni talent

točno ta je to majstr je v enem letu 3 različne r1-ke razbil pa eno aprilio rsv mile..pol ti je lahk jasn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelena ninja ?

ja, js u črnem, ona v rdečem, ti/vidva? ona dva nesrečnika zraven na motorju? itak je šel preveč dež da bi videl kaj več od obrisov, plus to da imam temen vizir sploh nebi omenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha talent ni kej :> pa ti suzo uporabljas striktno za polaganje al se tut kam odpeljes k vidm da si iz orehka bi lahko sli kdaj kam eno furo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno ta je to majstr je v enem letu 3 različne r1-ke razbil pa eno aprilio rsv mile..pol ti je lahk jasn :krneki:

Dobr da je Rossi spet zmagu, drugač bi ga ta iz službe izrinu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha talent ni kej :> pa ti suzo uporabljas striktno za polaganje al se tut kam odpeljes k vidm da si iz orehka bi lahko sli kdaj kam eno furo :>

se odpelm... sam zdej 2 tedna še nč k so mi uzel izpit tko da zdej ga delam na novo.a ti si s postojne mogoče pa se poznava???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!