Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

se odpelm... sam zdej 2 tedna še nč k so mi uzel izpit tko da zdej ga delam na novo.a ti si s postojne mogoče pa se poznava???

Boš mogu en naked bike kupt pa bol na easy it :> mogoce se pa res poznamo :> iz orehka sm tko na videz poznal unga k je meu husqvarno husky. Sam to je blo ze lep cas nazaj :> sm se jaz meu hondo cr80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mogu en naked bike kupt pa bol na easy it :> mogoce se pa res poznamo :> iz orehka sm tko na videz poznal unga k je meu husqvarno husky. Sam to je blo ze lep cas nazaj :> sm se jaz meu hondo cr80

sej prodajam suziko...ja uni pa ma zdej nouga ktm-a....ja lahko bi šli na kako điro.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prodajam suziko...ja uni pa ma zdej nouga ktm-a....ja lahko bi šli na kako điro.. :rolleyes:

meni ni problem sam reči kje pa kdaj :> verjetno bi se dobili v moto gp hehehehehe :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni problem sam reči kje pa kdaj :> verjetno bi se dobili v moto gp hehehehehe :lol1:

ja ja moto gp pa r1.... :lol1: .povej cifro se kej slišmo...sam zdej kaka 2 tedna nč sam da nrdim izpit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja moto gp pa r1.... :lol1: .povej cifro se kej slišmo...sam zdej kaka 2 tedna nč sam da nrdim izpit..

ja moja yamama je na servisu ampak bo drug tedn že doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam servis al kaka okvara???

lepo te prosm, xjr se ne kvari :P ventilčke je terba naštelat ker niso bli že dougo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej zj tle gor, a kej dugaja al neč...?

d mal nabijam :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo te prosm, xjr se ne kvari :P ventilčke je terba naštelat ker niso bli že dougo :rolleyes:

uuuuuu a bo treba enga dnarja odštet.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je iz ferrarija ratal speed bar zdej je že moto gp. Očitno ne ve kero ime privablja več folka. Ambient je motorističen ? jst sm mislu kafič varjanta da je par motorju nabitih na steno pa v tem stilu. ne sam gostilno prebarvat pa par slikc gor dat in to je to :>

sej je useen če greš na omv na kofe, al pa če greš v gp na kofe . . . . . v najemu ima ta lokal in omv črpalko Borec d. :rolleyes:

lastnik lokala pa, itak da je motorist . . . . . ima yamaho r1 . . . . . in ni ta pozer k ga omenjate . . . . :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je useen če greš na omv na kofe, al pa če greš v gp na kofe . . . . . v najemu ima ta lokal in omv črpalko Borec d. :rolleyes:

lastnik lokala pa, itak da je motorist . . . . . ima yamaho r1 . . . . . in ni ta pozer k ga omenjate . . . . :rolleyes:

ja ja oba masta r1-ke sam uni drug tud skoz tam visi....sej ti poznaš oba ne...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja oba masta r1-ke sam uni drug tud skoz tam visi....sej ti poznaš oba ne...???

jap . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa :evilgrin: ,svaka čast,da najdeš take :worship:

a niso dobre . . . . . sej jih še kej napofam . . . . .k bo cajt . . . . :whistle: :naughty: :P

da vam mal popestrim dogajanje . . . . . . k vidm da ste gnili . . . . :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... se vid d nima kej delat k j tak vrjeme :P

BEMTISVECA . . . . . . . veš da res . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMTISVECA . . . . . . . veš da res . . . . . :P

ti in toja sveča... d b ti jo le zalilu... :worship:

same naumne, š mal pa pride MAMA damu... :naughty:

a niso dobre . . . . . sej jih še kej napofam . . . . .k bo cajt . . . . :whistle: :naughty: :P

da vam mal popestrim dogajanje . . . . . . k vidm da ste gnili . . . . :whistle: :naughty:

gnili? če pa ku dž pada skos... kaj morš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa kaj un k ma črno yamaho fz6 al nek tazga, je tut na motosvetu ? veš k sm zadnič prletu mimo z xjr sa grdo crvenim zicom. Ne mors falit tut ce hocs :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti in toja sveča... d b ti jo le zalilu... :worship:

same naumne, š mal pa pride MAMA damu... :naughty:

gnili? če pa ku dž pada skos... kaj morš...

moja sveča dela ob vikendih k nora :naughty: . . . . . . . se skor stopi . . . . :naughty:

med tednom se pa trdi in raste . . . . . tko da je prpravlena nanov deloven vikend . . . . :P

a si za akcijo? :naughty: prid na ride in prnes bulkota . . . . . k spijeva, pol greva mal na moto zbor . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa kaj un k ma črno yamaho fz6 al nek tazga, je tut na motosvetu ? veš k sm zadnič prletu mimo z xjr sa grdo crvenim zicom. Ne mors falit tut ce hocs :>

vem koga misliš . . . . . a veš da ne vem . . . :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!