Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

vem koga misliš . . . . . a veš da ne vem . . . :huh:

spoznal sm ga na metal campu leta 04 in od takrat ga nism nč vidu. In je blo prav prijetno presenečenje k sm pršu na ride :> Pol sva se pa srečala še mal naprej od logatca k je bla ena nesreča pa smo vsi stali pa čakali da se kej premakne. Sej morm kej na ride pridt sam da zrihtam kravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoznal sm ga na metal campu leta 04 in od takrat ga nism nč vidu. In je blo prav prijetno presenečenje k sm pršu na ride :> Pol sva se pa srečala še mal naprej od logatca k je bla ena nesreča pa smo vsi stali pa čakali da se kej premakne. Sej morm kej na ride pridt sam da zrihtam kravo.

kwa pa fali krau'ci??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa fali krau'ci??

Ventili so šumeli pa sm ih dau nastavit. Pa že mal je iz akrapota pokalo. Prou tak nagravzen pok !! ko da bi tomos prdnil skozi un dušilc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoznal sm ga na metal campu leta 04 in od takrat ga nism nč vidu. In je blo prav prijetno presenečenje k sm pršu na ride :> Pol sva se pa srečala še mal naprej od logatca k je bla ena nesreča pa smo vsi stali pa čakali da se kej premakne. Sej morm kej na ride pridt sam da zrihtam kravo.

ja je kr hudo poknilo pr Logatcu, sam na srečo smo se lahko motoristi mim pelal... a kdo ve kaj je blo z udeleženci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je kr hudo poknilo pr Logatcu, sam na srečo smo se lahko motoristi mim pelal... a kdo ve kaj je blo z udeleženci?

Baje da so bli mal polomljeni sam nč kritičnega :) a si vidu xjr z rdečim zicem tam na autobusnem postajališču ? Pa en s športivo je biu tam z bolšo polovico. si biu mogoče ti k si se tam ustavu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da so bli mal polomljeni sam nč kritičnega :) a si vidu xjr z rdečim zicem tam na autobusnem postajališču ? Pa en s športivo je biu tam z bolšo polovico. si biu mogoče ti k si se tam ustavu ?

js sm stau mal u kolon ja z Ninjo pa bolšo polovico, naju mislem da ne moreš falit na motorju, zelena ninja, jst u črnem, ona u rdečem ledri...ja mislem da sm te res vidu, ker tist rdeč zic tud seka... nazaj čez naju je pa opral od postojne do lj, iz škornja sm vodo vn zliu... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm stau mal u kolon ja z Ninjo pa bolšo polovico, naju mislem da ne moreš falit na motorju, zelena ninja, jst u črnem, ona u rdečem ledri...ja mislem da sm te res vidu, ker tist rdeč zic tud seka... nazaj čez naju je pa opral od postojne do lj, iz škornja sm vodo vn zliu... :headbang:

Ja sej sva dve besedi rekla :> sm lih motor na servis pelu pa sm frenda čaku k je biu zad z avtom. Za nazaj sm te pa v postojni srečal k te je pralo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo vreme zdrzalo se zapeljem mal na ride po dolgemu dezevnemu obdobju...misli bit kdo gor dans?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo vreme zdrzalo se zapeljem mal na ride po dolgemu dezevnemu obdobju...misli bit kdo gor dans?

No bike no fun :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sva dve besedi rekla :> sm lih motor na servis pelu pa sm frenda čaku k je biu zad z avtom. Za nazaj sm te pa v postojni srečal k te je pralo :>

ja se spomnem ja, povej ko boš še kaj na ridah, da se oglasm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun pa smo doma

danes pa takoj prečekirat kolk je travca zrastla na ridah

vidm da ste mel čist gnilu vreme in da bo tud taku naprej :headbang:

kaj bo dns kdu gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun pa smo doma

danes pa takoj prečekirat kolk je travca zrastla na ridah

vidm da ste mel čist gnilu vreme in da bo tud taku naprej :headbang:

kaj bo dns kdu gor

koklkr vidim ti boš zihr . . . . :whistle:

mama, pa kosilnico sabo uzem. . . . . trava je že velika. . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja tud če dež pada grem na motor ni frke sploh

po tednu dni sonca bi že pasalo da me mal opere in ohladi :winkiss:

če bo treba kosit pa najbol da sz jawo uletim gor hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja tud če dež pada grem na motor ni frke sploh

po tednu dni sonca bi že pasalo da me mal opere in ohladi :winkiss:

če bo treba kosit pa najbol da sz jawo uletim gor hehe

no . . . . . . .akcija bo! pridem mal pofotkat . . . . :naughty: :whistle:

pa glej da boš mela kosilnico sabo . . . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste čist not padl, nabo džka ja...

ala MAMA ti pa welcome back... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :P

Pa tist k bo dns šu gor nj merka beli ford(karavan) PO registracija...neki spet mašetarjo gor... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč bomo pa mal bl previdn

nedelsko kosilo sem pojedla težave s prebavo so se sprostile hehe

zdej pa na suziko jahhuuuuuhuhuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :P

Pa tist k bo dns šu gor nj merka beli ford(karavan) PO registracija...neki spet mašetarjo gor... :whistle:

snopy snopy..... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: Ala vsi na RIDE :OK: :OK: :OK:

rade volje pa nemorm...drug tedn pa izpit nazaj... :worship: :worship: :worship: ..pol pa akcija.. :naughty: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns bla kr dvakrat

u prvo čist oprana šla gor vedoč da itak u dežju ne bo nobenga gor a glej ga zlomka kaj nista bla tanjuška pa cestak :worship:

prov vesela sm ju bila jahuuu

no u drugo pa tud kr neki znanga folka z oso na čelu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: Ala vsi na RIDE :OK: :OK: :OK:

jst sm biu gor .. . . . . sam tebe pa nikoder . . . . :eek:

dns bla kr dvakrat

u prvo čist oprana šla gor vedoč da itak u dežju ne bo nobenga gor a glej ga zlomka kaj nista bla tanjuška pa cestak :worship:

prov vesela sm ju bila jahuuu

no u drugo pa tud kr neki znanga folka z oso na čelu :naughty:

psssssst . . . . . . . . . ne okol govort . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

rade volje pa nemorm...drug tedn pa izpit nazaj... :worship: :worship: :worship: ..pol pa akcija.. :naughty: :naughty: :worship:

pol pomen da boš mlad voznik? . . . . . pol nema alkohola, ta bo težka . . . . :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa sm zdle gledu mal naše posnetke iz žurke...gor pa nisi kurblna utrgu na agregatu... :P :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa sm zdle gledu mal naše posnetke iz žurke...gor pa nisi kurblna utrgu na agregatu... :P :lol1: :lol1:

hehehe . . . . tisu ni delu kitajc, tko da veš . . . . . . :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!