Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

a ne takih jajc ne rabm... :krneki: sm delu izpit.z njim :whistle: :whistle: ...kdaj dobiš motor???

Pojma nimam, pomoje ta tedn. Se bom že kej pohvalu k pride domow :P Pa na poti iz lj se bom kej na ridah ustavu če bo kdo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er5 niso jajca je pa zlo počasen in grd motor :D full me spominja na mz-ja. fajn za začetnike za kake fure pa mam raj kakega gpz-ja k je malo bol poskočen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er5 niso jajca je pa zlo počasen in grd motor :D full me spominja na mz-ja. fajn za začetnike za kake fure pa mam raj kakega gpz-ja k je malo bol poskočen.

ne er 5 niso jajca...kao....sj vse kar je od kawasakija je sam polizdelk :whistle:

jst grem nazaj na hondo...tm vsej veš a ti sam ketnca ropota,al kj druzga..pr kawlnu pa tok razbija not po mašin,d misleš d se voziš na pleh muzk :slap:

no ja....sj vem d mam kawlna...ga morem hvalt....full je dobr :naughty: ...če ga ma sosed :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne er 5 niso jajca...kao....sj vse kar je od kawasakija je sam polizdelk :whistle:

jst grem nazaj na hondo...tm vsej veš a ti sam ketnca ropota,al kj druzga..pr kawlnu pa tok razbija not po mašin,d misleš d se voziš na pleh muzk :slap:

no ja....sj vem d mam kawlna...ga morem hvalt....full je dobr :naughty: ...če ga ma sosed :P

a dej no dej kawa je cist ok motorcek. sej ma tut moj frend hondo k melje kot mlinček za kavo pa kaj čmo :> Zakaj pa naj bi bla honda naj naj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej no dej kawa je cist ok motorcek. sej ma tut moj frend hondo k melje kot mlinček za kavo pa kaj čmo :> Zakaj pa naj bi bla honda naj naj ?

če melje kot mlinček...pol je zih tko mišljen...drgač nebi :P

zakaj honda naj,naj???iz enostavnega razloga.......ker pač je :yea1:

sj nism hotu nč šimfat...malč no :P ...vsak moped je dobr...sam d ti rit premakne iz točke a,do točke b...jst mam itk same stare geplne..tk d sm ž vesel čer pridem iz točke a do točke b...se ga od vesela kr napijem... O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda je kul ja sam še vedno ma yamaha lepšo 1300 zverinco kot honda :>

ja tu je vrjetn zatu k zna honda narest 1000 kubično zverinco velik bolšo pa lepš :P

sory stari sam mal dražm...te n poznam še...se bova mogla dobt na pir....sam jst sn gorenc,tk d veš kdo plača :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne er 5 niso jajca...kao....sj vse kar je od kawasakija je sam polizdelk :whistle:

jst grem nazaj na hondo...tm vsej veš a ti sam ketnca ropota,al kj druzga..pr kawlnu pa tok razbija not po mašin,d misleš d se voziš na pleh muzk :slap:

no ja....sj vem d mam kawlna...ga morem hvalt....full je dobr :naughty: ...če ga ma sosed :P

ja se strinjam stabo... :rolleyes: ...er5 je sam lupina od jajca... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, pomoje ta tedn. Se bom že kej pohvalu k pride domow :P Pa na poti iz lj se bom kej na ridah ustavu če bo kdo gor.

čez vikend tut jst že računam da se bom vozu....upam...pa gremo lahk na kako :beer2: ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tu je vrjetn zatu k zna honda narest 1000 kubično zverinco velik bolšo pa lepš :P

sory stari sam mal dražm...te n poznam še...se bova mogla dobt na pir....sam jst sn gorenc,tk d veš kdo plača :whistle: O:-)

Zato pa rossi z yamaho zdej zmaguje :> honda se pa vozi tja po tretjem mestu. Če bi pedrosa biu na 9. mestu ne verjamem da bi se premaknu za 3 mesta naprej. Res da je rossi pilot sam tut yamaha letos kaže zobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se strinjam stabo... :rolleyes: ...er5 je sam lupina od jajca... :lol1: :lol1: :lol1:

sj bi še kj napisu.....ma se bojim d me bo kdo od ridašev postran gledu.....no sej tu me more že zdj,če me celga v vidno območje dobit :whistle:

no mislem rečt nočem s nobenmu zamert s tem k povem d je kawl jajc...ups... O:-) sj ni no..za v garažo je lep...pa za pucat enostavn......pa še tu z enga samga razloga......k itk nkol ne dela ...tk d ga tud umazat ne morš.... :lol1: :lol1: :P

matr sn žleht dns :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez vikend tut jst že računam da se bom vozu....upam...pa gremo lahk na kako :beer2: ... :rolleyes:

lih zdej bom klical serviserja k me res zanima kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa rossi z yamaho zdej zmaguje :> honda se pa vozi tja po tretjem mestu. Če bi pedrosa biu na 9. mestu ne verjamem da bi se premaknu za 3 mesta naprej. Res da je rossi pilot sam tut yamaha letos kaže zobe

ja ...res je mal čudn vseskupi...sam č bolš pomisleš...pr yamahi zmečejo najbolš material za moto gp...za ostalu k gre u prodajo pa odpadn želez porabjo...... :P :whistle:

matr sn žleht dns :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje d je dinos na štrajku ta tedn :P

Dr.Looney te bo tepla če boš pljuval po yamahi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bi še kj napisu.....ma se bojim d me bo kdo od ridašev postran gledu.....no sej tu me more že zdj,če me celga v vidno območje dobit :whistle:

no mislem rečt nočem s nobenmu zamert s tem k povem d je kawl jajc...ups... O:-) sj ni no..za v garažo je lep...pa za pucat enostavn......pa še tu z enga samga razloga......k itk nkol ne dela ...tk d ga tud umazat ne morš.... :lol1: :lol1: :P

matr sn žleht dns :evilgrin:

mislm sej pa lahko poveš svoje mnenje o motorju če smo že pr temi....se menmo jajcih..kar je res je res.... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Looney te bo tepla če boš pljuval po yamahi :P

hm....mrde ne bi blo slab... :whistle: ...bom vidu č me bo.....č mi bo pasal bom še mal pošimfu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda je kul ja sam še vedno ma yamaha lepšo 1300 zverinco kot honda :>

nikakor se ne morem strinjat..

pa tut če bi bla lepša - kar seveda ni - je honda še zmer bolša :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikakor se ne morem strinjat..

pa tut če bi bla lepša - kar seveda ni - je honda še zmer bolša :naughty:

no sj edn k se strinja z mano....čeprov mu ni lih za vrjet...k je mu suzukija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj edn k se strinja z mano....čeprov mu ni lih za vrjet...k je mu suzukija :P

sej ga mam še zmerej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga mam še zmerej .)

uuuuu mater....jst bi kuj prodal,pa kupu kawasakija....pardon..... yamaho.....ups......... hondo...... :blush: je tanartabulš... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb 1300 lepša od xjr 1300 ? no fucking way, če se že gremo kera ma bol old school obliko, honda popuši :> cb 1300 je zame en futurističen zmazek. Nek so se matrali kopirat xjr pa zrx ter gsx-a sam se im ni posrečlo. Je honda daleč od klasike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb 1300 lepša od xjr 1300 ? no fucking way, če se že gremo kera ma bol old school obliko, honda popuši :> cb 1300 je zame en futurističen zmazek. Nek so se matrali kopirat xjr pa zrx ter gsx-a sam se im ni posrečlo. Je honda daleč od klasike.

pol je pa boljša..

in ni na servisu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb 1300 lepša od xjr 1300 ? no fucking way, če se že gremo kera ma bol old school obliko, honda popuši :> cb 1300 je zame en futurističen zmazek. Nek so se matrali kopirat xjr pa zrx ter gsx-a sam se im ni posrečlo. Je honda daleč od klasike.

ja honda je res daleč od klasike.......odkar so pogruntal d ma lahk mašina 4 ventile na valj...pa d ni treba sovoznika zato seboj vozt d te poriva d motor zalavfa :P :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!