Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ou yeaaa, letos prideš v Medvode? Da ga mal zastavmo :evilgrin:

owwuuuu...stari ne vem....če bom frej pa če nau kj druzga vmes :naughty: pol ja :P sam da boste fajn zrihtal gor-rdeča preproga zame,12 komadov playboyevih zajčic v špalerju pred velikim šotorom,paket cvička pa šteka marličov :grim .... :hmm: neki sm še pozabu se mi zdi....aja...pa zjutri k se zbudim(trezen) nov duče 848 B)

lohka najcenej brez dodatne opreme :grim

:yes: če bo vse to...pol pridem :grim :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

owwuuuu...stari ne vem....če bom frej pa če nau kj druzga vmes :naughty: pol ja :P sam da boste fajn zrihtal gor-rdeča preproga zame,12 komadov playboyevih zajčic v špalerju pred velikim šotorom,paket cvička pa šteka marličov :grim .... :hmm: neki sm še pozabu se mi zdi....aja...pa zjutri k se zbudim(trezen) nov duče 848 B)

lohka najcenej brez dodatne opreme :grim

:yes: če bo vse to...pol pridem :grim :lol1: :lol1:

Na dvanajst kolegov si pa pozabu!!! :slap: :slap: :slap:

JA KDO TI BO PA ZAJČICE ČENE PORIHTU??? :lol: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiri?! :unsure: A kaj bo tam? Tut kak glasbeni dvoboj? :lol:

Tud lahko, če hočeš. :evilgrin:

Motozbor je drugač ta vikend tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud lahko, če hočeš. :evilgrin:

Motozbor je drugač ta vikend tam.

SORY ker te popravljam ni motozbor ampak bo verjetno BLATOZBOR :naughty: :worship: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud blatu včasih paše

jebemtisveca in dež

a kdo ve če je dejavu res u kliničnem baje da je z motorjem padu??

a gre kdo na letaslski miting u MB v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

owwuuuu...stari ne vem....če bom frej pa če nau kj druzga vmes :naughty: pol ja :P sam da boste fajn zrihtal gor-rdeča preproga zame,12 komadov playboyevih zajčic v špalerju pred velikim šotorom,paket cvička pa šteka marličov :grim .... :hmm: neki sm še pozabu se mi zdi....aja...pa zjutri k se zbudim(trezen) nov duče 848 B)

lohka najcenej brez dodatne opreme :grim

:yes: če bo vse to...pol pridem :grim :lol1: :lol1:

1098R...samo zate :004 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj še tip se zadovoli z 848 ti bi mu pa kr jurja pa tolk dal :evilgrin: s pa res vesolc

sm mislila da bo 1098 zame hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj še tip se zadovoli z 848 ti bi mu pa kr jurja pa tolk dal :evilgrin: s pa res vesolc

sm mislila da bo 1098 zame hehe

To je sam za motivacijo, da pride, potem ga bo pa en trobrzinc čakov :D

A ti bi ga tud :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dvanajst kolegov si pa pozabu!!! :slap: :slap: :slap:

JA KDO TI BO PA ZAJČICE ČENE PORIHTU??? :lol: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

z unionom zmorem vse :whistle:

1098R...samo zate :004 :D

pol pa nč..sm hotu 848 :closedeyes:

ja pa kaj še tip se zadovoli z 848 ti bi mu pa kr jurja pa tolk dal :evilgrin: s pa res vesolc

sm mislila da bo 1098 zame hehe

mama ne se štulit :lol:

SUCKERS!!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak...piki in melkjat...bosta pripujsala :lol1:

:naughty: Sliši se zabavno. :) Škoda k ne morm bit na dveh koncih hkrati... :unsure: :P

Tud lahko, če hočeš. :evilgrin:

Motozbor je drugač ta vikend tam.

Aja, sej res...jubilejni motozbor. :) K so neke igre dons ob štirih al kk že? :D

Blat je prou zakon. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle opažena sanda na vrhniki z suzo, pred njo pa najbrž fant z goldwingom. A ni mal prehladno pa mokro za na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle opažena sanda na vrhniki z suzo, pred njo pa najbrž fant z goldwingom. A ni mal prehladno pa mokro za na motor?

Prehladno??neeee...premokr...za nekatere....ma sanda pomoje ni ena teh softičev... ;) :P

sicer pa če ni mokr ni tok zanimiv... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle opažena sanda na vrhniki z suzo, pred njo pa najbrž fant z goldwingom. A ni mal prehladno pa mokro za na motor?

Ja pa sm bla res,je blo kr mokro in mrzlo priznam sploh u roke k so rokavice popustile

pa jezna sm bla en mal k sm mogla dvakrat u lublano je na goldi guma spuščala nazaj iz LJ in jz k jz sm pač pustila na obvoznici fanta nekje zadaj in ga "žgala" do vrhnike nakar med vožnjo slučajn pogledam na gsm in vidm da me kliče fak sm vedla da je neki narobe no še dobr da je bla sam guma pa da me je mogu čakat na obvoznici da sm pršla nazaj s sprejem za gumo k je glih komi do logatca zdržov pol pa ponovno na pumpo po nov sprej uglavnu sm se kr navozila po dežju,ni blo glih prijetno ma škodlo mi tud ni sej če bi blo kej več k sam 9stopin bi še pasalo tko pa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu Lipelj, na zadnjem ovinku je bil karambol. Motor globoko v ograji (nek rdeč cestak, če se ne motim?), ko sem prišel (bil sem z avtom) na kraj nesreče, je rešilec že odpeljal (menda so ga peljali v Ljubljano). Izgledalo ni lepo. Srčno upam, da je z motoristom vse OK.

EDIT:

Ravno berem, da motorist ni preživel.

Sožalje vsem svojcem.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekej nas je pa bilo :) samo te vse mine, ko se pelješ mimo nesreče :cry: ....

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm vedla sm u goric na pumpi slišala da je cesta zaprta logatec-planina

sm točno vedla kolk je ura fak no

uglavnm sm šla čez ride gor okul 12h in dol 18:10 obakrat žive duše ni blo gor zgleda da ste se ustrašli vremena

no motor mi je spet ratalo usrat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm vedla sm u goric na pumpi slišala da je cesta zaprta logatec-planina

sm točno vedla kolk je ura fak no

uglavnm sm šla čez ride gor okul 12h in dol 18:10 obakrat žive duše ni blo gor zgleda da ste se ustrašli vremena

no motor mi je spet ratalo usrat :headbang:

Ja zakaj se nisi pa na OMVju vstavla. Sm te vidu, pa še velik drugih dons prot morju in nazaj.

Osssa :eek: najbolj s me pa ti presenetu dans, tm pr ograji na Ridah neki iskal sm ti potrobu...se mi je mudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se danes okrog 14 ure peljala čez ride, jih bilo ene 5 gor. Peljala sem se mimo tiste nesreče, je policistka rekla da so ga že odpeljali, ko smo se vračali iz morja pa so bili tam sorodniki :cry:

Nazaj grede so bile ride prazne.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zakaj se nisi pa na OMVju vstavla. Sm te vidu, pa še velik drugih dons prot morju in nazaj.

Osssa :eek: najbolj s me pa ti presenetu dans, tm pr ograji na Ridah neki iskal sm ti potrobu...se mi je mudil.

rihta staro železo za cigane ;) :P

sicer pa je blo dns gor kr mirno...predvsem zaradi tistega nesrečneža spodej in posledično zaradi velike populacije plavih...žal so bli prepozni zanj :unsure:

Osa če si ogledval ograjo...a bi bla za čevape spešt?da naumo skos žara gor nosil... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!