Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Jaz lahko samo rečem da se te policaji ne bojo več dolgo tako lepo vozili okol kokr se - sploh postonjski!!... Vsi smo samo ljudje tko da če to bere kakšen policaj - vzemte se v roke k drugač vas bomo mi - nas je sigurno več kot vas! To ni več policija - to je država proti ljudstvu in tukaj lahko pride do resnih težav! Umerte se res - ker na koncu bo vam žal! Postavte se v našo kožo... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo rečem da se te policaji ne bojo več dolgo tako lepo vozili okol kokr se - sploh postonjski!!... Vsi smo samo ljudje tko da če to bere kakšen policaj - vzemte se v roke k drugač vas bomo mi - nas je sigurno več kot vas! To ni več policija - to je država proti ljudstvu in tukaj lahko pride do resnih težav! Umerte se res - ker na koncu bo vam žal! Postavte se v našo kožo... LP

Komentar policaja-pilota: ne bomo odnehal, dokler se ne umirite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se bojo žal morali, doklar ne bodo dobili večjih, bolj drastičnih pooblastil. Sploh pa menim, da bi si moral biti vsak sam sebi svoj policist, sodnik in exekjutor. Nevem, ampak res ne vem, kdaj se bomo naučili prevzemati odgovornost za svoja dejanja. Morda šele takrat, kot jaz, ko je že prepozno, ko se lahko nevem komu :worship: , da sem ostal živ ter da, hvala bogu, nisem poškodoval še koga, ki se je pripeljal mimo, da sem jo fasal sam, po svoji neumnosti.

Žal sem prepozno spoznal, da cesta ni igrišče, ampak je krsta z odprtim pokrovom, odprtost pokrova pa si vsak posameznik uravnava sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor sem koga vžalil s svojim pisanjem se mu iskreno opravičujem.

Žal mi je, da je umrl še en naš kamerat, ki bo sigurno svojcem nenadomestljiv.

Moje sožalje svojcem in žalujočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se bojo žal morali, doklar ne bodo dobili večjih, bolj drastičnih pooblastil. Sploh pa menim, da bi si moral biti vsak sam sebi svoj policist, sodnik in exekjutor. Nevem, ampak res ne vem, kdaj se bomo naučili prevzemati odgovornost za svoja dejanja. Morda šele takrat, kot jaz, ko je že prepozno, ko se lahko nevem komu :worship: , da sem ostal živ ter da, hvala bogu, nisem poškodoval še koga, ki se je pripeljal mimo, da sem jo fasal sam, po svoji neumnosti.

Žal sem prepozno spoznal, da cesta ni igrišče, ampak je krsta z odprtim pokrovom, odprtost pokrova pa si vsak posameznik uravnava sam.

Fantje, predno spljuvate zgornji post, se malo zamislite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo rečem da se te policaji ne bojo več dolgo tako lepo vozili okol kokr se - sploh postonjski!!... Vsi smo samo ljudje tko da če to bere kakšen policaj - vzemte se v roke k drugač vas bomo mi - nas je sigurno več kot vas! To ni več policija - to je država proti ljudstvu in tukaj lahko pride do resnih težav! Umerte se res - ker na koncu bo vam žal! Postavte se v našo kožo... LP

Še en hud "primat", katerega razmišljanje ne seže prav daleč, oz. je njegov IQ ostal na neki točki...,

tudi sam ne ljubim policajev, je pa jasno, da če se ne bi pretiravalo, nas ne bi lovili.

Upam in želim si, da je čim manj ljudi, s takim načinom razmišljanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo rečem da se te policaji ne bojo več dolgo tako lepo vozili okol kokr se - sploh postonjski!!... Vsi smo samo ljudje tko da če to bere kakšen policaj - vzemte se v roke k drugač vas bomo mi - nas je sigurno več kot vas! To ni več policija - to je država proti ljudstvu in tukaj lahko pride do resnih težav! Umerte se res - ker na koncu bo vam žal! Postavte se v našo kožo... LP

vozi počasi pa ti ne bodo težili :slap: drgač maš pa še vedno grobnik :) tam ih baje ni :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, ampak res ne vem, kdaj se bomo naučili prevzemati odgovornost za svoja dejanja....

Kokr si napisal: takrat, ko se kaj resnega zgodi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko samo rečem da se te policaji ne bojo več dolgo tako lepo vozili okol kokr se - sploh postonjski!!... Vsi smo samo ljudje tko da če to bere kakšen policaj - vzemte se v roke k drugač vas bomo mi - nas je sigurno več kot vas! To ni več policija - to je država proti ljudstvu in tukaj lahko pride do resnih težav! Umerte se res - ker na koncu bo vam žal! Postavte se v našo kožo... LP

kaj pa se morjo oni umirit??oni majo šiht tko kt ti...žal imajo tazga da morjo merkat na ljudi na cesti in ostale...in tko mislm da je povsod po vseh državah!!osebno me edino to moti da marsikateri policaj ni na šihtu prov nč človeški in deluje kot računalnik(binarno)...po tem pa mislm da se ločijo policaji-dobri,zajebani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da smo si v takih situacijah sami krivi,da nam policija neda miru.Motor je pač motor,in prej ali slej se malo bolj pritisne na gas to vsi vemo.Tukaj je pa stvar vsakega posameznika,jst osebno ne navijam gas na odsekih,ki jih ne poznam (kvaliteta cestišča,kot uvinka,možnost stranske ceste).Nisem najbolj izkušen voznik (se pa učim s kilometri) zato se raje vozim umirjeno in znova dočakam dan,da selahko vozim.

Se vidjamo na RIDAH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah dns nobenga...pokadil čik in bc bc domuu...pa še roka me boli, u lukno krtkovo nj gre vse skp :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da ste vsi tako vzorni motoristi! Drugač pa nebi več o policajih,... Kar se tiče policaj in njegovo delo - včasih je nekatere stvari bolje narediti površno... bolje za obe smeri... KO boste naletel na mino boste mnenje definitivno spremenili.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dugače pa sem raje primat, kot pa da živim pod vplivom neke "kvazi" pravilne vzgoje in vsiljenega mišljenja. Ljudje zamislite se usmerjajo vas- nas na vsakem koraku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zakaj se nisi pa na OMVju vstavla. Sm te vidu, pa še velik drugih dons prot morju in nazaj.

Osssa :eek: najbolj s me pa ti presenetu dans, tm pr ograji na Ridah neki iskal sm ti potrobu...se mi je mudil.

Ja sej sm gledala če je kak znan no predvsem sem pogledovala za Mausom on itak izstopa od večine :naughty:

Ostale pa bi itak v taki množici težko porajtala,pa drugič.

Mejdun enga pisanja in razglablanja.Da se vam da :worship: mene je že pred leti minilo pa nč mi ni žal.

Medtem pa trava na ridah kr raste in raste jo bo treba u četrtek mal poteptat.

Ata osa a je kak piknik na programu?Se mi zdi da se je dns en FOČKnu gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sm gledala če je kak znan no predvsem sem pogledovala za Mausom on itak izstopa od večine :naughty:

Ostale pa bi itak v taki množici težko porajtala,pa drugič.

Mejdun enga pisanja in razglablanja.Da se vam da :worship: mene je že pred leti minilo pa nč mi ni žal.

Medtem pa trava na ridah kr raste in raste jo bo treba u četrtek mal poteptat.

Ata osa a je kak piknik na programu?Se mi zdi da se je dns en FOČKnu gor :naughty:

matr zmer sam tkat travo teptate k jst delam popoldne... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v četrtek bo kr fajn vreme :worship: ,

bi bil že čas,da se vidmo pa kkšno rečemo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v četrtek bo kr fajn vreme :worship: ,

bi bil že čas,da se vidmo pa kkšno rečemo :OK: .

ja baje d bo scal...k jest ne morem pridt... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedeljo FOČK ... včeraj tud FOČK :P

Se mi zdi da se je dns en FOČKnu gor :naughty:

A si me vidla kako sem slajdu po ovinkih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje d bo scal...k jest ne morem pridt... :evilgrin: :evilgrin:

ja najbrž boš šel kej scat :evilgrin:

Maus mama vse vidi in vse ve

btw:tud to da je osa avto kupu ja in maus ma novo lubico zdej ma kr dve rdeči kapici ta naš mišak si kr prvoš :worship:

obema srečno in varno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dugače pa sem raje primat, kot pa da živim pod vplivom neke "kvazi" pravilne vzgoje in vsiljenega mišljenja. Ljudje zamislite se usmerjajo vas- nas na vsakem koraku...

pa kolk so te ocarinli, de si tolk jezn? na žalost pa tud u tvojem primeru drži, kar je Klajba napisal par strani nazaj. Prevzet je treba odgovornost za svoja dejanja. on se je tega navadu na grd način. ampak tako je. si zajebal? plačaj. konc debate. Za vse enako. tiste k so ob zdravje, bog nedaj življenje, tiste k so ob izpit, in une k so ob motor. . . its all up to you. v eni drugi temi je možak napisal dokler se vežete za policaje, in vozite po predpisih zarad kazni, ne razumete nič jez se z njim strinjam. na ridah u lipljah al pa ljutomeru. . . .ni važno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!