Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pa kolk so te ocarinli, de si tolk jezn? na žalost pa tud u tvojem primeru drži, kar je Klajba napisal par strani nazaj. Prevzet je treba odgovornost za svoja dejanja. on se je tega navadu na grd način. ampak tako je. si zajebal? plačaj. konc debate. Za vse enako. tiste k so ob zdravje, bog nedaj življenje, tiste k so ob izpit, in une k so ob motor. . . its all up to you. v eni drugi temi je možak napisal dokler se vežete za policaje, in vozite po predpisih zarad kazni, ne razumete nič jez se z njim strinjam. na ridah u lipljah al pa ljutomeru. . . .ni važno.

Niso mene - kolega so. No drugače pa nebi raje izgubljaj besed.Sej ni problem samo v policiji - problem je država, ker ne ve kako bi izplavala iz pufov.

Kar se tiče mene - z avtom vozim po predpisih kakor je le možno, ponavadi se mi nikamor ne mudi. Sproščanje odvečne energije pa bom začel odpravljati na dirkališčih, tudi če bo to samo enkrat na dva mesca. Po pravici povedano sem samo razmišljaj kaj mi bo motor s 130 konji če pa jih nikjer ne smem spraviti na cesto, kaj mi bo dobra ciklistika motocikla če je nikjer na cesti ne morem sprobat, itd. Ko prideš do te točke ti zaradi varnosti drugih preostane samo še dirkališče ali pa 250ccm maxi skuter, katerega lahko ženeš do konca pa se vseeno pelješ po omejitvah. Lahko bi si recimo kupil tudi potovalni enduro ( s katerim vem da bi najbolj užival - umirjene dolge relacije) pa bi v primeru menjave naredil tako zgubo da bi se mi ponoči sanjalo o tem :) No sej upam da zastopte ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ Po pravici povedano sem samo razmišljaj kaj mi bo motor s 130 konji če pa jih nikjer ne smem spraviti na cesto, kaj mi bo dobra ciklistika motocikla če je nikjer na cesti ne morem sprobat, itd. Ko prideš do te točke ti zaradi varnosti drugih preostane samo še dirkališče ali pa 250ccm maxi skuter, katerega lahko ženeš do konca pa se vseeno pelješ po omejitvah.

130 konjski touring bike ni treba tiščat do skrajnosti. jaz mam 1300 z veliko navora in zadost konju, gre kot sneta sekira. Sam nevem kje je point da bi tak motor tiščal do konca ? pač narjen je za se pelat in ko rabiš koga prehitet ga prehitiš al s polno naloženim motorjem al pa s praznim. Pač filing je k veš kaj maš pod nogami pa četudi se peleš 110 km/h. Če bi pa rad da motor nonstop tuli pa naredi tko kot si reku maxi skuter al pa tomos štirka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130 konjski touring bike ni treba tiščat do skrajnosti. jaz mam 1300 z veliko navora in zadost konju, gre kot sneta sekira. Sam nevem kje je point da bi tak motor tiščal do konca ? pač narjen je za se pelat in ko rabiš koga prehitet ga prehitiš al s polno naloženim motorjem al pa s praznim. Pač filing je k veš kaj maš pod nogami pa četudi se peleš 110 km/h. Če bi pa rad da motor nonstop tuli pa naredi tko kot si reku maxi skuter al pa tomos štirka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm bla pa fajn je blo sm nardila 35km po ridah gor pa dol skupno 50 neki je za dušo

pa za eno slabo urco cajta kolkr sm mela

no pa glih u zadno k sm se domov odpravlala sm oso srečala pa sm obrnila pa brž zanim da sm ga pozdravla

uglavnem taspodn the ovink pr klopcah je rahlo v pesku tako da predlagam po pomet in cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le pejt le pejt

haha :headbang: ... jest grem pa na per zdele... na hitr mau pogedat... k se je lih vreme naredu ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr je četrtek a bo kdo gor

k če vas ne bo se bom jz odpravla ne en izletek cca 200+km takoj po 15h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr je četrtek a bo kdo gor

k če vas ne bo se bom jz odpravla ne en izletek cca 200+km takoj po 15h

mene nau...lohk mi pa malco prneseš ke prot kamniku nekam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ste sini pa hčerke po poklicu :naughty:

koga boš klicu??ne izzivej k ns je dost :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns 1x fočk...letu sam mim...se mi je v službo mudil....itk pa nobenga ni blo gor....ta nove gume pa držijo...kt pr norcih... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns 1x fočk...letu sam mim...se mi je v službo mudil....itk pa nobenga ni blo gor....ta nove gume pa držijo...kt pr norcih... :whistle: :naughty:

kaj si namontiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si namontiral?

kvalifajerce rr.. :yes:

prej sn mu pa gp racer...tud držala...sam je bla 190-60/17...pa mi je zvijal motor kt pr norcih..pr višjih hitrostih so mi balance kr orng opletale...

zdj sn šu nazaj na orginal 180 55...carsko...nbenga zvijanja več...nobenga opletanja balance pr pospeševanju..

sj vem d ni fora sam v višini gume...bi mogu še vzmetenje mal poštelat...(vsaj po moje)... :whistle:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa rider nimaš šans proti pedalarju. za u klanc gor ma 3 brzine, ena se je sama nardila ob pomankanju olja v mašini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud včasih :naughty: .

Jest sm včasih stric.. al pa fotr.... WHO`S YOUR DADDY :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v znamenju rdeče barve

in novih odlagališč balasta ki ga furamo seboj piksidixi jahuuu

post-265-1213900904_thumb.jpg

post-265-1213901650_thumb.jpg

post-265-1213901762_thumb.jpg

post-265-1213902010_thumb.jpg

post-265-1213902209_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm včasih stric.. al pa fotr.... WHO`S YOUR DADDY :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

PERVERZNEŠ :evilgrin: :evilgrin:

Vidm da ste mel dns spet kurbarijo na urniku...sam da snoopya ni zravn pa mate žurko...

A sm preveč konkurence al kaj??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm preveč konkurence al kaj??? :whistle:

Ti, konkurenca :hmm: To glih ne, smo imel pa Sando gor, da je tempo držala. Ne morš vrjet, kolk se je baba hitr obrnila k nam, ko smo začel s qrbarijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!