Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ti, konkurenca :hmm: To glih ne, smo imel pa Sando gor, da je tempo držala. Ne morš vrjet, kolk se je baba hitr obrnila k nam, ko smo začel s qrbarijo :lol1:

Kaj jst konkurenca??kaj???d te naum uklau u jajca pa boš joku za konkurenco :P

A sanda je tempo držala???sram te bilo...tok decu gor pa baba tempo drži...če bi bla še irencko gor bi vas 2 dečve naprale...BBBUUAAAAAA :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sanda je tempo držala???sram te bilo...tok decu gor pa baba tempo drži...če bi bla še irencko gor bi vas 2 dečve naprale...BBBUUAAAAAA :winkiss:

Ja matr, ena pa more navijat, ane. A mislš, da se bom jest dru??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm včasih stric.. al pa fotr.... WHO`S YOUR DADDY :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Don,t mes with mi daddy :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po fotografijah motorjev sem včeraj ob 19h in 10 min malo naprej od Planine res srečal nasproti vozečega Brdausa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kdaj je pa tole počivališče zraslo na ridah :blink:

V nedeljo ga nisem videl :wacko: , bo očitno treba nove leče nabavit :blush:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat lansko leto proti koncu sezone

vse gre po planu sam še ena brunarca fali pa smo zmagal

a se gre kdo furat prot morju al kr kam jz bom čez dobro urco zajahala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kdaj je pa tole počivališče zraslo na ridah :blink:

V nedeljo ga nisem videl :wacko: , bo očitno treba nove leče nabavit :blush:

:grrr

Pijača je qrba, pravjo :lol1:

Sodeč po fotografijah motorjev sem včeraj ob 19h in 10 min malo naprej od Planine res srečal nasproti vozečega Brdausa.

:grim lahko da... je bil še Rumenko pred mano .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nism vidu prej..ampak mislm da se zdj našim puncam nau treba bat kje bojo lulale...so bli "organi" uvidevni in postavli WCje...me zanima kok luknc majo ob straneh... :evilgrin: :whistle:

dns pa nbenga ni bl gor...mal džja pa nbenga nikjer ni...pa taka jeans generacija :SS :winkiss:

VIKIKREMA RULS :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pa nbenga ni bl gor...mal džja pa nbenga nikjer ni...pa taka jeans generacija :SS :winkiss:

VIKIKREMA RULS :yea1: :yea1:

Danes 2x fočk, nazaj grede pa v logatvu okol 14-14.30 ure pa Sanda in Rumenicestak pa še nekdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2x fočk, nazaj grede pa v logatvu okol 14-14.30 ure pa Sanda in Rumenicestak pa še nekdo...

Sem pomislu da si bil ti, samo nisem bil 100% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

planina; policijska patrulja-previdno in po predpisih.

Oooo...dj povej kj novga :headbang: a samo še ti nisi dojel da so gor skos škifi???wtf??? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo...dj povej kj novga :headbang: a samo še ti nisi dojel da so gor skos škifi???wtf??? :fredy:

med tednom so zelooo redko... preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves snoopy, ob tisti uri se mi je zdelo se prezgodaj - clovek bi si mislil da kje zadovoljni prebavljajo kosilo.

Pa se vrocina je bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj vidite na tej cesti. Polno kurčevih policajev pa še asfalt ni bohve kaj. Poznam cesto, ki ima ene 23 takih ovinkov zaporedno kot so na ridah - asfalt brez razpoke itd., policajev sploh ni... no kokr kol uživajte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni še vedno ne dojamete, da se ridaši ne hodimo tja samo vozit, ampak tudi družit in kakšno reč :) To se pa da tudi če so policaji, neprijetno je samo če te drkajo samo zato, da te drkajo..

Letos je pa še lepše, ker imamo lep asfaltiran parkplac, klopce in mize ter po novem celo dva kemična wcja. Še nekoga, da bo prodajal kaj za pit pa za jest, pa smo zmagali, s policaji ali brez :OK:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni še vedno ne dojamete, da se ridaši ne hodimo tja samo vozit, ampak tudi družit in kakšno reč :) To se pa da tudi če so policaji, neprijetno je samo če te drkajo samo zato, da te drkajo..

Letos je pa še lepše, ker imamo lep asfaltiran parkplac, klopce in mize ter po novem celo dva kemična wcja. Še nekoga, da bo prodajal kaj za pit pa za jest, pa smo zmagali, s policaji ali brez :OK:

Senčka nam manjka :closedeyes:

Sploh ni ovinki, itak res niso nevem kaj, pa še zalivke so :krneki: , je bolj druženje, vedno je kak poznan tm...

Aja, fočk danes, blo lušnto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojgap vse najbolše :P

Res je v redu včasih kakšno rečt, kakšno sliko pa drugič gor napopam, k mi je tamala kabl od telefona sunla :)

Policaj je prnesu na parking eno motoristično črno rutko, tako da če jo kdo pogreša je privezana na srednji klopci, če bo počakala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojgap vse najbolše :P

Hvala za čestitko. Sladoled pa ob priliki tud pade, če se "Family Frost" še kej voz čez Ride. :rolleyes:

Drgač pa danes spet po dolgem času čez slavne ovinke. Še zmer jih je v užitek odpelat. Žal ni bilo časa, da bi se ustavila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojgap vse naj naj

klihmojcagledamormnapisat

Pol bom pa še jaz tle napisala (če si me že "zvohal, da čekiram") LUBI VSE NAJ NAJ!!! (KAJ VEČ PA NA PM)

Popravljeno . Popravil mojgapika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najbolše Gašper, saj veš kako to gre, vse naj naj naj, pa veliko lepih in varnih km z Mojco in na pisti :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!