Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

u logatcu na pisti se z motorji vozte ? a ni tam kao orng sfaljena pista ? ograje tik ob pisti :headbang:

ja saj tam so tekme za supermoto (na kart progi) a niso :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj tam so tekme za supermoto (na kart progi) a niso :unsure:

ma sej vem da so tam dirke sam a ni butasto narjena proga ? ka pa če po tleh butneš ? a ni ograja blizu proge ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem da so tam dirke sam a ni butasto narjena proga ? ka pa če po tleh butneš ? a ni ograja blizu proge ?

a dej no. dvojne odbojne ograje so da best tud na pistah. ne verjameš?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem da so tam dirke sam a ni butasto narjena proga ? ka pa če po tleh butneš ? a ni ograja blizu proge ?

ne vem, se ne spomnim, sem bila lankso leto nazadnje tam, samo mislim, da ni nevarno, če ne najbrž nebi blo tekem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej no. dvojne odbojne ograje so da best tud na pistah. ne verjameš?

ja sam tu so zaprli ceste in nardili pisto :D isti k. ku da bi postojno spremenili v dirkališče za en dan :D sm slišu da na pisti v logatcu kadar dirkajo z avti gredo sam yugeci do fula tisti z več vrednimi avti pa šparajo :D za kak karting je že sam za kej več pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tu so zaprli ceste in nardili pisto :D isti k. ku da bi postojno spremenili v dirkališče za en dan :D sm slišu da na pisti v logatcu kadar dirkajo z avti gredo sam yugeci do fula tisti z več vrednimi avti pa šparajo :D za kak karting je že sam za kej več pa ne.

za supermoto potem ni ali kako? pa saj so še off road naredili a niso? ne vem ali pa me tanjuška baše potem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za supermoto potem ni ali kako? pa saj so še off road naredili a niso? ne vem ali pa me tanjuška baše potem :closedeyes:

[/quote

mene sam zanima kako zgleda ko se kak motorist tam zloži. Mal sm skeptičen :D Ma sej ni važno ! lahko bi eno profi dirkališče nardili. Tisto v logatcu je bolj mini ring :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejta nehat nabijat.

SM pista je znotraj piste z odbojnimi ograjami po keri se med tednom vrši promet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejta nehat nabijat.

SM pista je znotraj piste z odbojnimi ograjami po keri se med tednom vrši promet.

Samo debatiramo :) Sej za SM pa ni nevarno tolk :D kolk je top speed, 102 km/h ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nima tista pista o keri ti sanjaš nič veze s SM pisto razen tega da sta obe v zapolju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nima tista pista o keri ti sanjaš nič veze s SM pisto razen tega da sta obe v zapolju.

torej so dve piste tam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate je grobnik k vidm da maš ss :D

pa še to takrat ko žive duše ni gor, da me nebi kdo zbil :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to takrat ko žive duše ni gor, da me nebi kdo zbil :krneki:

se pravi, januarja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa februarja in tudi marca bi se dalo ;)

lahko grem še jst zravn ? me boš naučila drsat po tleh ? sej to znam sam s celim telesom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko grem še jst zravn ? me boš naučila drsat po tleh ? sej to znam sam s celim telesom :D

uf jaz pa nisem pravi naslov za učenje drsanja, boš mogel pa kar kakega boljšega drsalca dobiti oz prositi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej so dve piste tam ?

Ja, pista v pisti.. Tamala se uprablja za rally cross, karting in supermoto, tavelka pa za krožnohitrostne. Tamala ima, kadar je supermoto tudi del offroada in je na ovinkih lepo obložena z gumami in ne z ograjami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tako zaprta in drseča, da se z navadnim motorjem ne da peljat po njej kot npr. po Racelandu.. Po tavelki pa itak teče promet iz industrijske cone, je za motocikliste in tudi ostale precej neprimerna, ker ni nobenih izletnih con, samo ograje, poleg tega pa je po ovinkih gor tudi kakšen pesek, ker pač poteka reden promet.. Jaz se po eni ali drugi z motorjem ne bi šel terat, če ne bi imel supermota za tamalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf jaz pa nisem pravi naslov za učenje drsanja, boš mogel pa kar kakega boljšega drsalca dobiti oz prositi :winkiss:

pa dej no raje ko da me kak jajčar uči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa februarja in tudi marca bi se dalo ;)

marca je dol že presenetljivo dost ljudi. . . jez nimam jajc it na pisto, k mam občutek, de bi ratal tko pametn, de bi se kar kadilo . . . . iz peska....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no raje ko da me kak jajčar uči :D

te bo saj pravilno naučil, jaz te pa ne bom nič, ker meni to uspeva čisto nehote, sploh vem ne kaj naredim, samo presedem se, porinem koleno ven, nagnem motor in to je to, da bi ti pa povedala kako definicijo drsenja ti pa tudi slučajno ne znam, lahko ti samo pokažem, samo potem me nič spraševati, ker ne bom vedla, jaz imam na pisti boj za preživetje, kaj šele da bi kaj preveč razmišljala o pravi tehniki vožnje po kolenu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marca je dol že presenetljivo dost ljudi. . . jez nimam jajc it na pisto, k mam občutek, de bi ratal tko pametn, de bi se kar kadilo . . . . iz peska....

jaz grem pa takrat najrajši, ker ni toliko ljudi kot pa poleti, pa tudi mraza ni več toliko

hm... samo.... mi smo malo falili temo

v glavnem, na ridah se bom pa tudi kdaj ustavila, če mi bo čas dopuščal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če je tehnika pravilna je boj za preživetje manjši.. Če se ne presedaš prav, lahko premomerno obremenjuješ ročke na balanci in te zaradi tega bolj zvija, ker je vse bolj togo, ipd, ipd :)

Tako, da tehnika ni nepomembna :) Jaz se bom probal čim bolj posvetit temu v prihodnje, da se navadim prav, ker se mi zdi, da sedaj nimam ravno najboljše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!