Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

te bo saj pravilno naučil, jaz te pa ne bom nič, ker meni to uspeva čisto nehote, sploh vem ne kaj naredim, samo presedem se, porinem koleno ven, nagnem motor in to je to, da bi ti pa povedala kako definicijo drsenja ti pa tudi slučajno ne znam, lahko ti samo pokažem, samo potem me nič spraševati, ker ne bom vedla, jaz imam na pisti boj za preživetje, kaj šele da bi kaj preveč razmišljala o pravi tehniki vožnje po kolenu :lol1:

tko tut jst delam sam se konča pr tačkah :> da bi pa hotu s kolenom drset po tleh bi pa mogu slonet dol z motorja :> eni so rekli da se da drsat s kolenom na xjr, pr sebi sm opazu da bi mogu se tolk na stran dat da bi že neumno zgledalo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko tut jst delam sam se konča pr tačkah :> da bi pa hotu s kolenom drset po tleh bi pa mogu slonet dol z motorja :> eni so rekli da se da drsat s kolenom na xjr, pr sebi sm opazu da bi mogu se tolk na stran dat da bi že neumno zgledalo :>

:naughty: :naughty:

amm kaj te je prjel kolenčkat al kaj...k si nek reku da te je minil dirkanje..... :naughty: :naughty: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če je tehnika pravilna je boj za preživetje manjši.. Če se ne presedaš prav, lahko premomerno obremenjuješ ročke na balanci in te zaradi tega bolj zvija, ker je vse bolj togo, ipd, ipd :)

...

men je pa tko všeč če se kera zvija...če se še okol mene pa še tok bolš :bounce: :P

Kdo dns gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty:

amm kaj te je prjel kolenčkat al kaj...k si nek reku da te je minil dirkanje..... :naughty: :naughty: :worship: :worship:

sej ne dirkam :> zlagam ga tolk da tačke brusijo po tleh pa včasih krivina od auspuha prime sam za slednje je akrapovič kriw. Drgač bi pa probal kdaj na pisti :> Drgač da bi si pa ss motor nabavil pa začel se po cesti vozit pa no way :> Škoda dnarja. Mam nekako raje funkcionalne motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sm ga mel pa sm zdej kupu R1-ko.....sm se mal ojaču :worship: :worship: ..

tele plastičarje se hitro proda ne ? si morm enga nabavit pa eno touring balanco gor dat :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj čva rajš jutr .......kaj boš kej jutr na radiu 94..????

radio sucks : > pče pa boš tle pa pokliči gremo na eno pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če je tehnika pravilna je boj za preživetje manjši.. Če se ne presedaš prav, lahko premomerno obremenjuješ ročke na balanci in te zaradi tega bolj zvija, ker je vse bolj togo, ipd, ipd :)

Tako, da tehnika ni nepomembna :) Jaz se bom probal čim bolj posvetit temu v prihodnje, da se navadim prav, ker se mi zdi, da sedaj nimam ravno najboljše :)

Jst se ne presedam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

radio sucks : > pče pa boš tle pa pokliči gremo na eno pivo.

seveda da gemo... :worship: :worship: ...kaj ti kupuješ drug motor al kaj k vidm da prodajaš...??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da gemo... :worship: :worship: ...kaj ti kupuješ drug motor al kaj k vidm da prodajaš...??? :naughty:

ja kej lažjega bom nabavu :> ej a si ti meu r1 parkirano mal prej pred eurospinom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kej lažjega bom nabavu :> ej a si ti meu r1 parkirano mal prej pred eurospinom ?

ja sm sam jst sm bil tam okrog 15.00 ure...če si mislu takrat....kaj pa maš umislih kej kupt???? :worship: :worship: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm sam jst sm bil tam okrog 15.00 ure...če si mislu takrat....kaj pa maš umislih kej kupt???? :worship: :worship: :naughty: :naughty:

sm mislu okoli 19:30 . Favorit je honda vfr al pa kej u temu stilu. tut kak z1000 bi pršu u poštev :> sam okroglo luč bi mogu dat gor al pa še bol jezno masko :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu okoli 19:30 . Favorit je honda vfr al pa kej u temu stilu. tut kak z1000 bi pršu u poštev :> sam okroglo luč bi mogu dat gor al pa še bol jezno masko :>

:naughty: :naughty: :worship:

ne ne tko pozn pa ne....kaj pa kašn fazer 1000 je tut vredu.. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :worship:

ne ne tko pozn pa ne....kaj pa kašn fazer 1000 je tut vredu.. :worship: :worship:

Rabljenih je bol malo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca ste se pa raupisali o svemu in svašta

sam sexa je bl malu zgleda da se vam u tej vročin ne da kej preveč ukvarjat s tem :rolleyes:

a je kdo frej u četrtek zutrej tam ob 7h grem na motor do kranja častim kofe gor(tacajt mi nardijo servis) pol pa kak krog in nazaj enkrat do 12-13h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti se javljaš al kaj?? :naughty:

Drgač pa....SAMI SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo frej u četrtek zutrej tam ob 7h grem na motor do kranja častim kofe gor(tacajt mi nardijo servis) pol pa kak krog in nazaj enkrat do 12-13h

Give me a call... .)

Drgač smo pa za pizdarije tebe čakal, da kako dobro kost vržeš za glodat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti se javljaš al kaj?? :naughty:

Drgač pa....SAMI SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

E

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

I

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

I

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

I

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:whistle: :whistle:

Ti, a bomo letos povsod skup kjer bodo Šank Rocki igral? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se bojo žal morali, doklar ne bodo dobili večjih, bolj drastičnih pooblastil. Sploh pa menim, da bi si moral biti vsak sam sebi svoj policist, sodnik in exekjutor. Nevem, ampak res ne vem, kdaj se bomo naučili prevzemati odgovornost za svoja dejanja. Morda šele takrat, kot jaz, ko je že prepozno, ko se lahko nevem komu :worship: , da sem ostal živ ter da, hvala bogu, nisem poškodoval še koga, ki se je pripeljal mimo, da sem jo fasal sam, po svoji neumnosti.

Žal sem prepozno spoznal, da cesta ni igrišče, ampak je krsta z odprtim pokrovom, odprtost pokrova pa si vsak posameznik uravnava sam.

:worship:

Klajba, oglasi se kaj. Sicer že dolgo nisem več v Idriji, ma pridem z veseljem čez weekend z biciklom na Ledine... 051 640 506

Mislim,da smo si v takih situacijah sami krivi,da nam policija neda miru.Motor je pač motor,in prej ali slej se malo bolj pritisne na gas to vsi vemo.Tukaj je pa stvar vsakega posameznika,jst osebno ne navijam gas na odsekih,ki jih ne poznam (kvaliteta cestišča,kot uvinka,možnost stranske ceste).Nisem najbolj izkušen voznik (se pa učim s kilometri) zato se raje vozim umirjeno in znova dočakam dan,da selahko vozim.

Se vidjamo na RIDAH.

:worship:

Same here.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavsi nimam tvoje cifre tko, da me kr ti poklič ob 8h bom pr Panigazu

o lej ga piki kje se skrivaš gdaj pa kdaj lohk prideš mal pogledat al kaj :naughty:

še mau pa grem na ride :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej ga piki kje se skrivaš gdaj pa kdaj lohk prideš mal pogledat al kaj :naughty:

Ah... Saj se en skrivam. Snoopy-ja včasih še vidim, pa z Mousijem in MDR smo tudi letos že bli na kufet... Glede rid pa, brez veze. Vi kar uživajte. Jaz pa kot sem že rekel, ne sodim tja gor.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!