Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ti, a bomo letos povsod skup kjer bodo Šank Rocki igral? :D

a je kaj narobe s tem?? Sej počas pa boš poznal ker komad... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, a bomo letos povsod skup kjer bodo Šank Rocki igral? :D

:grim

a je kaj narobe s tem?? Sej počas pa boš poznal ker komad... :)

:grrr ti ne poznaš komadov...bom ti cd zapeku ima da ga znaš tut če te pijano zbudimo...bomo na ridah žur nardil pa boš lohka pela :photo: .)

Brdaus...tm je maus prdnu pa je ninjarider mogu držat če ne bi blo tko kt bi nitro spustu u bike :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx za fotko :) Pa za pijačo :OK:

:worship: lepaaaaaa

en mičkn si se ga pa navadu..

anede :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mal bolš je :) Sam učer je blo že mal pozno pa hladno, sem se čist z motorja dol vrgu, da sm lahko po kolenu poziral za gandija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex ga goni in zdravo. Super Dex samo pazi veš. Jaz sem drsajsu z taco potleh za publiko potem si vidu rezultat. So pa ble tudi gume pouhne olja ki je filter pustil.

Skratka fantje, počas pa po zadnji raje. Ah zadnja je že brez veze bo kakšen reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex ga goni in zdravo. Super Dex samo pazi veš. Jaz sem drsajsu z taco potleh za publiko potem si vidu rezultat. So pa ble tudi gume pouhne olja ki je filter pustil.

Skratka fantje, počas pa po zadnji raje. Ah zadnja je že brez veze bo kakšen reku

Hmm.. Poglej kolk je moja taca od tal :) Mislim, da ni še nobenega problema pri tem nagibu, se da še velik globje it.. Glede na to, da imaš enak motor, si moral pa res ležat, da je taca prijela.. Meni ni še nikoli, tudi na pisti ne in pomoje tudi ne bo ker se ne upam tolk nagnit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhh, še prehitro prime potem se pa gor dvigne..Na racelandu mora vsak ovink drajsat taca razen uni S unega ne vozit hitro ker zadnji ovinek veš sam kako je. Greš hitro na travo tako kot sem šel jaz.

P.S Veš kaj se mi je zgodilo ravnokar ? Včeraj sem z WD 40 podmazaval ključavnico, ročico zavore, sklopke, potem sem še podmazat osi od kolesa pa mi je steklo v čeljust od sprednjih bremz. Včeraj zvečer pa gasaaaa potem pa ni htelo bremzat !!! Zdaj moram pobrisat in probat kako gre. Maš kako idejo kako ? Je masten disk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem je zelo priporočljivo da po cesti drsajo tačke na SS motorju..

potem pa je čudno da je treba motorje popravljat a ne?

GSX600 pol si pa na racelandu mogu it okoli 50 ker men pri 54 ni nikol tačka podrajsala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhh, še prehitro prime potem se pa gor dvigne..Na racelandu mora vsak ovink drajsat taca razen uni S unega ne vozit hitro ker zadnji ovinek veš sam kako je. Greš hitro na travo tako kot sem šel jaz.

P.S Veš kaj se mi je zgodilo ravnokar ? Včeraj sem z WD 40 podmazaval ključavnico, ročico zavore, sklopke, potem sem še podmazat osi od kolesa pa mi je steklo v čeljust od sprednjih bremz. Včeraj zvečer pa gasaaaa potem pa ni htelo bremzat !!! Zdaj moram pobrisat in probat kako gre. Maš kako idejo kako ? Je masten disk

Meni se pa zdi, da če vsak ovinek taca rajsa nekaj ne delaš prav.. biker77 se je peljal skoraj 3 sec hitreje od tebe, če se prav spomnim časov pa ni niti malo taknil tace :)

Mastne so verjetno predvsem ploščice.. Spucaj z brake cleanerjem, da bo razmastil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi, da če vsak ovinek taca rajsa nekaj ne delaš prav.. biker77 se je peljal skoraj 3 sec hitreje od tebe, če se prav spomnim časov pa ni niti malo taknil tace :)

Mastne so verjetno predvsem ploščice.. Spucaj z brake cleanerjem, da bo razmastil.

al pa jest kej ne delam prav..no itak vem da ne vem več kot polovice..ampak enkrat bo že bolje :whistle:

sicer pa moped dela namest mene..suzuki rulz

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhh, še prehitro prime potem se pa gor dvigne..Na racelandu mora vsak ovink drajsat taca razen uni S unega ne vozit hitro ker zadnji ovinek veš sam kako je. Greš hitro na travo tako kot sem šel jaz.

P.S Veš kaj se mi je zgodilo ravnokar ? Včeraj sem z WD 40 podmazaval ključavnico, ročico zavore, sklopke, potem sem še podmazat osi od kolesa pa mi je steklo v čeljust od sprednjih bremz. Včeraj zvečer pa gasaaaa potem pa ni htelo bremzat !!! Zdaj moram pobrisat in probat kako gre. Maš kako idejo kako ? Je masten disk

brakecleaner

pa ne boš rekel, da še nisi slišal za to?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej ! Bom popravu. Saj se vidimo v kratkem kje pa bosta mi dala kakšen dober nasvet. Namreč sekunde mi ne bežijo čez ovinek, tam se nagnem da se enostavno več ne da. Zgubljam sekunde pri zaviranju, ful hitro začnem zavirat. Tu bi rabil inštrukcije kdaj začnete vi. Po pravici povem, nisem navajen na visoko hitrost, ker sem imel motor že pred malo časa nazaj zaprt. Kdaj bi začel zavirat na Grobniku si niti ne upam pomislit, najbrž na sredini ravnice skoraj. Kdaj pospeševat z ovinka mi že gre, postopoma. Bremzanje pa mi res ni jasno, ker enkrat se ustavim ful hitro drugič počasi pa že delam paniko.

Kako ste vi dobili občutek ? Treningi ?...

P.S Skoraj pozabil. Breakcleaner sem že slišal vendar ga nimam. Bom v prihodnosti nabavil. Se obnese ?

Popravljeno . Popravil Gsx600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa človek kaj je tebi, da akso mažeš z WDjem :headbang:

Vzemi prednje kolo dol, akso namaži z grafitno mastjo in samo sestavi nazaj. Z WDjem ne boš nič naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej ! Bom popravu. Saj se vidimo v kratkem kje pa bosta mi dala kakšen dober nasvet. Namreč sekunde mi ne bežijo čez ovinek, tam se nagnem da se enostavno več ne da. Zgubljam sekunde pri zaviranju, ful hitro začnem zavirat. Tu bi rabil inštrukcije kdaj začnete vi. Po pravici povem, nisem navajen na visoko hitrost, ker sem imel motor že pred malo časa nazaj zaprt. Kdaj bi začel zavirat na Grobniku si niti ne upam pomislit, najbrž na sredini ravnice skoraj. Kdaj pospeševat z ovinka mi že gre, postopoma. Bremzanje pa mi res ni jasno, ker enkrat se ustavim ful hitro drugič počasi pa že delam paniko.

Kako ste vi dobili občutek ? Treningi ?...

P.S Skoraj pozabil. Breakcleaner sem že slišal vendar ga nimam. Bom v prihodnosti nabavil. Se obnese ?

brakecleaner je ena izmed nujnejših stvari, ki jih rabiš v tvoji garaži :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se pa razpisal med tem k sm se jz furala po ridah gor in dol :naughty:

bo treba drugič mal prej gor k dns je blo prevroče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!