Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

tale komp je pa orng kapitulirov,mejdun te nej blo celo večnost nč sm

sej lohk bi k men dol u klubsko pršu na net

drgač pa u luxorju majo full dobro kavo pa free net :naughty:

no ma glavn da si poštimov

že vidm da bo dns taprovao :naughty: oja pa sej je ČETRTEK jahuuu the ride day

sam shit k mam šiht popoldne tako da bom sam dopoldne mal krožla tam okul

neki povpraševanja je še za majice kačje ride team,tako da sporočam če še kdo nuca mam še na zalogi nekaj komadov

ene par folka jih je naročilo pa ni prevzelo,tako da če še kdo želi

jih bom dostavla gor drug tedn enkrat popoldne magar drug četrtek,do takrat pa upam da tud dobim še pošilko motosvetovih nalepk :naughty:

hehehe . . . . . ne žel si da pridem k teb . . . . . bi ratala suša v barčku . . . . :naughty:

v luksorju pa itak ne prideš do kompa . . . . . k uni rakovški pijančki skoz gor visijo . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezgodi prihajate gor...u največji vročini :whistle:

Takrat guma najbolj drži :evilgrin: ,

pa ne moja ampak od enga prjatla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki redkobesedni ste

mam eno idejo mislm ni glih neka jaka ideja a vseeno :rolleyes:

zadn cajt bi že bil da se odpravimo na kakšno furco tko u grupici do morja na kofe al kamr kol

magar enkrat med tednom drug tedn k za vikende je vsak po svoje kjerkoli že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki redkobesedni ste

mam eno idejo mislm ni glih neka jaka ideja a vseeno :rolleyes:

zadn cajt bi že bil da se odpravimo na kakšno furco tko u grupici do morja na kofe al kamr kol

magar enkrat med tednom drug tedn k za vikende je vsak po svoje kjerkoli že

hmmmmmm idejca da se zberemo je pametna . . . . :worship:

ma da se v grupci pelemo na obalo, je pa res glupa . . . . :whistle: :naughty: :rolleyes: a neb raj to grupco prpelala k men domou . . . . da bi mi pomagal drva zrezat in pospraut . . . . . :evilgrin:

k zrihtamo drva pol pa žgemo skp, kamr hočte . . . . :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u mejdun osa men je tud tvoja ideja ušeč

tko da če zbereš folk jz zagotov pridem drva skladat

drgač pa za furco bi se res spodoblo že :krneki:

mejdun folka

cof:sm mislila da s u Laškem ti pa na MS visiš ajejjj

me kr ma da bi šla zdejle en nočni rajd usekat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk....Bil gor samo možakar z Yamahco.....BI ostali malo dle, pa je Motoboyu snelo ketno in razbilo blok motorja, tako da je v prvem ovinku povno OLJA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no neki srebrnih nalepk imam na zalogi

tako da prvih 10 jo dobi free naprej zaračunavam v sladoledu oziroma menjavam :winkiss:

če ma kdo željo da mu jo prišparam nej pove,k to gre drgač kot vroče žemljice

prevzem bo možen na ridah najverjetneje kr u četrtek the ride day pa še majčke bom imela seboj tako da,kdor prej pride prej melje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no neki srebrnih nalepk imam na zalogi

tako da prvih 10 jo dobi free naprej zaračunavam v sladoledu oziroma menjavam :winkiss:

če ma kdo željo da mu jo prišparam nej pove,k to gre drgač kot vroče žemljice

prevzem bo možen na ridah najverjetneje kr u četrtek the ride day pa še majčke bom imela seboj tako da,kdor prej pride prej melje

mama a ti nism že sto krat reku da zrihti črne . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz tudi ko sem gor vedno ni nobenega: :huh:

Sem se ustavil prejšnjo nedeljo pozno popoldan; bil je živ dolgčas. V primerjavi z leti nazaj so Ride prav izumrle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ustavil prejšnjo nedeljo pozno popoldan; bil je živ dolgčas. V primerjavi z leti nazaj so Ride prav izumrle.

sam res ja zadne čase bl samevajo :(

no pridm dons popoldne mal pogledat če je še vedno tk dolgčas :trance_33_sleep: drgač pa u postojno na črpalko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ustavil prejšnjo nedeljo pozno popoldan; bil je živ dolgčas. V primerjavi z leti nazaj so Ride prav izumrle.

Če prideš gor gledat nevem kaj in posedaš sam, potem je res dolgčas, če se pa ustaviš, da kakšno rečeš in malo podebatiraš ni pa čisto nič dolgčas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem mu je blo dolgčas k se noben zelenc ni matral na koleno prit, pa noben se ni razbil, pa njegovga najljubšega motorista ni blo..dolgčas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no neki srebrnih nalepk imam na zalogi

tako da prvih 10 jo dobi free naprej zaračunavam v sladoledu oziroma menjavam :winkiss:

če ma kdo željo da mu jo prišparam nej pove,k to gre drgač kot vroče žemljice

prevzem bo možen na ridah najverjetneje kr u četrtek the ride day pa še majčke bom imela seboj tako da,kdor prej pride prej melje

@Sanda: Rezervacija, prosim. (nalepke seveda, majčko že imam :) )

Bo počakala do četrtka? :P

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride.jpg

Lahko noč

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je biu fočk na ridah . . . . nobene žive duše . . .

folk cesta je full umazana (zemlja, prah in seno) pazite . . . .

proti obali sm naredu furco . . . . . matr, tok piha v sunkih, da me je skor fuknlo z motorja . . . . folk previdno vozite . . .

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo modro – belemu TESLU!

Zdravo. Jaz sem. Živ in zdrav. Danes sva se srečala na ridah. Ob 11:45 si jo prav kozmično in nenadjebljivo hitro brisal gor proti Postojni in jaz sem pripeljal v nasprotno smer. Ravno, ko sem iz levega globokega poklona »D' ovinku« poravnal motor in ga že nagnil v svoj desni ovinek (tisti, pri katerem nadaljuješ pospeševanje iz prejšnjega) si se pojavil pred mano. Na sredi mojega pasu! Pred »D' ovinkom« si s svojim R-om ali GSX-om prehiteval avto, ki bi ti lahko zasral predstavo v »D' ovinku«. Bila sva par metrov narazen. Podrl sem svoj motor še bolj v desno in se z ušesom nad ograjo izognil najinemu srečanju.

Modro – belo TESLO: reševaje svoje sem rešil še tvoje življenje. Ne poznaš me. Nisem kriv za tvoje nesrečno otroštvo niti mladostniške travme niti mokre noči niti depresivne zime niti krizo identitete niti za katerikoli kompleks, ki si si ga danes zdravil tam na ridah. S kakšno pravico si me poskušal ubiti? Odjebi iz mojega življenja in odjebi s ceste. Izberi si primerno skalo ali betonski zid ,navij desno zapestje močno navzdol in se raztrešči. Sam!

Ridaši. Odkar ste si uzurpirali ride, je vožnja tam čez postala prava muka. Nevemkolikokrat sem za las zgrešil glavo, ki jo v ihti in želji po vsesplošnem odobravanju množic iz tribun polagate na pas namenjen nebodijihtreba nasproti vozečim. Slutim, da v trenutku, ko si nadenete čelado na zgornji konec telesa je tam samo še čelada. Notri ni več nobene funkcije. Relacija možgani – desno zapestje pri vas poteka samo v obratni smeri.in z lahkoto bi se vozili samo še z desnim zapestjem. V tem primeru bi bili miselni prehodi bliskoviti: desno zapestje – desno zapestje. In nikakršnega vmesnega šuma. Zaradi vas se po ridah vozim z enim očesom na vzvratnem ogledalu, ker nikoli ne vem, kdaj mi bo pod pazduho pripeljal kašen nedonošeni Rossi in me spravil v godljo … Upravičeno namreč od idiotov, ki si cesto lastijo za razkazovanje (česa že?!) ne morem pričakovati drugega kot godlje. Mojstri hodijo to početi tja, kjer je za to rezerviran poligon.

Poberite svoje lopatke in kanglice in pojdite svoje igrice igrat v drug peskovnik. Tam nadaljujte s svojimi paritvenimi seansami, zdravljenjem kompleksov, napihovanjem in razvijanjem novih motorističnih filozofij … Pojdite dol s ceste, kajti na cesti se lahko tudi umre.

Ja, tale nabiralnik je pravi za tole moje pismo. Nikomur ga ne namenjam posebej a namenjeno je vsem. Vsak ga bo razumel, kakor mu je dano. Modro – belo TESLO ga mogoče niti ne bo videl.

PS: vem, vsakemu se lahko zgodi. Tudi meni – že jutri. Na motorju je vse tako hitro in pogosto nepredvidljivo. Iz kože skačem zaradi psihopatov, zakompleksancev, nedojebancev, napihnjencev, predrznežev in objestnežev, ki me zavestno ogrožajo me hočejo potegniti v svojo zgodbo. In danes me je eden od njih skorajda …ODJEBITE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty, nisi ne prvi pa najbrž ne zadnji ki ga je to doletelo..

uno modro-belo TESLO je pogost pojav ne samo na ridah ampak po skoraj vseh cestah..

pa naj bo to TESLO v avtu ali na motorju..

na žalost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

….. teslo v Knežaku prehiteval avto na nepregledni ožini med dvema hišama na glavni cesti :hmm: !

...... 2 tesla v petek med Idrijo in Godovičem avtomobilista rejliista (kao) dobesedno oba avta na mojem pasu :hmm: !

….. teslo, v soboto ob 7.30 po Tržaški skozi Logatec 100+ , ( bom raj napisu, kolkr je duša dala) :hmm:

itd ........

Takim ne pomaga niti zakon, niti kazni, lahko smo samo srečni da nas zgrešijo :grim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

….. teslo v Knežaku prehiteval avto na nepregledni ožini med dvema hišama na glavni cesti :hmm: !

...... 2 tesla v petek med Idrijo in Godovičem avtomobilista rejliista (kao) dobesedno oba avta na mojem pasu :hmm: !

….. teslo, v soboto ob 7.30 po Tržaški skozi Logatec 100+ , ( bom raj napisu, kolkr je duša dala) :hmm:

itd ........

Takim ne pomaga niti zakon, niti kazni, lahko smo samo srečni da nas zgrešijo :grim !

jst bom pa sam tih . . . . . . da ne govorim, kwa vse sm doživu . . . . . od motoristov do automobilov, traktorjev in še bi lahko naštevu . . .

kwa nam ostane . . . . . . sam to da se paziš in moliš da preživiš . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom pa sam tih . . . . . . da ne govorim, kwa vse sm doživu . . . . . od motoristov do automobilov, traktorjev in še bi lahko naštevu . . .

kwa nam ostane . . . . . . sam to da se paziš in moliš da preživiš . . . . .

osa..kje si ti danes svinjarijo videl na ridah?

ker zdej ne vem..al sm jest slep al moraš pa ti vizir mal spucat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!