Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Mogoče malo offtopic:

Danes na relaciji Dvor-Kočevje, kjer se je nekaj tednov nazaj smrtno ponesrečil motorist pri Laščah, točno v tistem ovinku pripeljem cca. 90-100km/h, v samem ovinku pa svetlo modri Scenic stoji na mojem pasu in dve ženski poleg. Imel sem srečo, da ni nasproti prišel nobeden, kajti v nasprotnem primeru bi končal kot tisti izpred nekaj dnevi.

Lp

Johnny21

Sorry za offtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa..kje si ti danes svinjarijo videl na ridah?

ker zdej ne vem..al sm jest slep al moraš pa ti vizir mal spucat :whistle:

hmmm . . . .no vizir mam še kolkr tolk čist, da sm še vidi uredu . . . .res pa je da se mi ga ni dalo spucat . . .

ne vem gdaj si se pelu mim . . . . . k sm se pelu je blo full sena po cesti in zemle . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo modro – belemu TESLU!

Zdravo. Jaz sem. Živ in zdrav. Danes sva se srečala na ridah. Ob 11:45 si jo prav kozmično in nenadjebljivo hitro brisal gor proti Postojni in jaz sem pripeljal v nasprotno smer. Ravno, ko sem iz levega globokega poklona »D' ovinku« poravnal motor in ga že nagnil v svoj desni ovinek (tisti, pri katerem nadaljuješ pospeševanje iz prejšnjega) si se pojavil pred mano. Na sredi mojega pasu! Pred »D' ovinkom« si s svojim R-om ali GSX-om prehiteval avto, ki bi ti lahko zasral predstavo v »D' ovinku«. Bila sva par metrov narazen. Podrl sem svoj motor še bolj v desno in se z ušesom nad ograjo izognil najinemu srečanju.

Modro – belo TESLO: reševaje svoje sem rešil še tvoje življenje. Ne poznaš me. Nisem kriv za tvoje nesrečno otroštvo niti mladostniške travme niti mokre noči niti depresivne zime niti krizo identitete niti za katerikoli kompleks, ki si si ga danes zdravil tam na ridah. S kakšno pravico si me poskušal ubiti? Odjebi iz mojega življenja in odjebi s ceste. Izberi si primerno skalo ali betonski zid ,navij desno zapestje močno navzdol in se raztrešči. Sam!

Ridaši. Odkar ste si uzurpirali ride, je vožnja tam čez postala prava muka. Nevemkolikokrat sem za las zgrešil glavo, ki jo v ihti in želji po vsesplošnem odobravanju množic iz tribun polagate na pas namenjen nebodijihtreba nasproti vozečim. Slutim, da v trenutku, ko si nadenete čelado na zgornji konec telesa je tam samo še čelada. Notri ni več nobene funkcije. Relacija možgani – desno zapestje pri vas poteka samo v obratni smeri.in z lahkoto bi se vozili samo še z desnim zapestjem. V tem primeru bi bili miselni prehodi bliskoviti: desno zapestje – desno zapestje. In nikakršnega vmesnega šuma. Zaradi vas se po ridah vozim z enim očesom na vzvratnem ogledalu, ker nikoli ne vem, kdaj mi bo pod pazduho pripeljal kašen nedonošeni Rossi in me spravil v godljo … Upravičeno namreč od idiotov, ki si cesto lastijo za razkazovanje (česa že?!) ne morem pričakovati drugega kot godlje. Mojstri hodijo to početi tja, kjer je za to rezerviran poligon.

Poberite svoje lopatke in kanglice in pojdite svoje igrice igrat v drug peskovnik. Tam nadaljujte s svojimi paritvenimi seansami, zdravljenjem kompleksov, napihovanjem in razvijanjem novih motorističnih filozofij … Pojdite dol s ceste, kajti na cesti se lahko tudi umre.

Ja, tale nabiralnik je pravi za tole moje pismo. Nikomur ga ne namenjam posebej a namenjeno je vsem. Vsak ga bo razumel, kakor mu je dano. Modro – belo TESLO ga mogoče niti ne bo videl.

PS: vem, vsakemu se lahko zgodi. Tudi meni – že jutri. Na motorju je vse tako hitro in pogosto nepredvidljivo. Iz kože skačem zaradi psihopatov, zakompleksancev, nedojebancev, napihnjencev, predrznežev in objestnežev, ki me zavestno ogrožajo me hočejo potegniti v svojo zgodbo. In danes me je eden od njih skorajda …ODJEBITE!

fifty. :worship: :worship: :worship: :worship: ..................tole si zasluži res objavo v kakšnem časopisu.............. :whistle: :whistle:

super, pa upam ,da komu tudi v naznanje :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k na ridah niste zadost hitri mate obvoz okoli rid :) Drgac pa kreteni se najdejo vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty...smo še mladi bomo še velik tazga dožvel...zato pa se eni ne hodmo več gor naganjat...ni fore....

dns bil na ridah.... hahaha...my ass...ni šanse da mi zdle rata gor pridit... :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranja se dogajajo skoz okrog nas,sam škoda,ker to meče slabo luč na KAČJE RIDE.Osebno nisem mnenja,da se hodi na Ride dirkat ampak sem kot mnogi drugi menja,da so Ride kraj druženja.Res je,da se s tem posledično najde tudi nekdo,ki bi se pred množico rad izkazal (motor,avto,kolo...),nato pa s svojo neizkušenostjo nažalost ogrozil življenja drugih.

Vsak si stvari po svoje razlaga,jst si pač tako.

Se vidjamo na RIDAH :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem mu je blo dolgčas k se noben zelenc ni matral na koleno prit, pa noben se ni razbil, pa njegovga najljubšega motorista ni blo..dolgčas

Zeleno ni več v modi; celo vsa nemška indistrija je prešla iz zelene barve (zaščita okolja) na plavo;

Blue Efficiency, BluTec (Mercedes), BlueMotion(VW),... To, da tistega dvometraša od policista ni bilo nič mimo pa je res.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prideš gor gledat nevem kaj in posedaš sam, potem je res dolgčas, če se pa ustaviš, da kakšno rečeš in malo podebatiraš ni pa čisto nič dolgčas :)

Za drugič bom s seboj prinesel kombinezon, ki sem ga očistil pred enim mesecem (temeljito nošen in rabljen), da boš lahko preveril (ker ti moraš videti, da verjameš), da je mogoče notranjost brez večjih težav ščistiti do "tovarniškega stanja novega".

Edino še kakšno nepristransko pričo moramo nabaviti za tisti dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama a ti nism že sto krat reku da zrihti črne . . . . . :whistle:

al črne niso več v modi :rolleyes: ti s pa tud za svetom no

u glavnm u ČETRTEK bo(M)jo na ridah

za furco pa ne vem noben nč ne reče prosila vas pa tud ne bom :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugič bom s seboj prinesel kombinezon, ki sem ga očistil pred enim mesecem (temeljito nošen in rabljen), da boš lahko preveril (ker ti moraš videti, da verjameš), da je mogoče notranjost brez večjih težav ščistiti do "tovarniškega stanja novega".

Edino še kakšno nepristransko pričo moramo nabaviti za tisti dan.

Le daj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah smo se že vsi vozil gor pa dol. Je pa na cesti z motorjem nevarno kjer koli :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam folk je pa res z GSX-R cki zgleda neki navalu. Berem tole iz rid,neki casa nazaj en skoz logatec...

Sicer sem bolj motorist zacetnik,ampak sem tudi sam dozivel ze marsikatero neumnost od ostalih voznikov (tudi motoristov). Pa tudi storil sem ze kaksno,ce sem iskren :blush: In me res kr mal zaskrbi vsake toliko,sploh k je ena prodajalka opreme rekla,da ce priletis v avto ti nobena zascitna obleka ne nuca.

@tati - en lep pozdrav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam folk je pa res z GSX-R cki zgleda neki navalu. Berem tole iz rid,neki casa nazaj en skoz logatec...

Sicer sem bolj motorist zacetnik,ampak sem tudi sam dozivel ze marsikatero neumnost od ostalih voznikov (tudi motoristov). Pa tudi storil sem ze kaksno,ce sem iskren :blush: In me res kr mal zaskrbi vsake toliko,sploh k je ena prodajalka opreme rekla,da ce priletis v avto ti nobena zascitna obleka ne nuca.

@tati - en lep pozdrav :D

lady diana je umrla v oh in sploh in super varnem mercedesu..

z napačnimi mislimi hodite na moped..pol je pa vse na trdo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In me res kr mal zaskrbi vsake toliko,sploh k je ena prodajalka opreme rekla,da ce priletis v avto ti nobena zascitna obleka ne nuca.

Zaščitna obleka z vsemi titanium dodatki funkcionira samo na pisti, kjer po padcu drsiš za na to predvideni površini; dodatki na določenih mestih zmanjšajo točkovne obremenitve izpostavljenih delov telesa.

Nasprotno na cesti; tam motorista praviloma nekam zabije; stebriček obcestne ograje, drevo, zid, ...

Tukaj ne pomaga nič. Kot je rekel biker77, poglej kaj ostane od jeklenega avtomobila (pa samo pri 50km/h).

Poleg vsega; tudi če bi nekakšna super futuristična kevlar-carbon obleka obvarovala pred poškodbami zunanje dela telesa, so pojemki sil (nenadno zmanjšanje hitrosti premikanja telesa) tako veliki, da se raztrgajo oziroma natrgajo notranji organi (lien, ledvice, jetra, srčne žile) Se pravi, da bi moral svoje organe prej zaliti v nekakšno umetno maso, ki bi jih držala pri miru.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

:yea1: čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :yea1:

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

a te kdo iziva spet hehehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne, samo pozdravil sem ridaše po dolgem času

lepo od tebe

sej jst bom pa lohk kšn druh tedn lohk mal pogledat pršu ce je vse po starem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo danes kdo gor??

jz bom po 17h gor seboj bom imela nekaj majc in nalepk,tako da,..

Dexa sm vidla čez rakek okul 10:12 :naughty: buh vej če ni šu na ride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo danes kdo gor??

jz bom po 17h gor seboj bom imela nekaj majc in nalepk,tako da,..

Dexa sm vidla čez rakek okul 10:12 :naughty: buh vej če ni šu na ride

Ni šu :)

Je kar na Uncu zavil proti Postojni in pičil obrnit do Kopra za nazaj pa še en bypass do Rakitne, dvakrat gor pa dol, pa domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!