Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ni šu :)

Je kar na Uncu zavil proti Postojni in pičil obrnit do Kopra za nazaj pa še en bypass do Rakitne, dvakrat gor pa dol, pa domov :)

A to si šibnu po makedamu, al so že asvaltiral :hmm: ?

Al si šibnu naokul :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si šibnu po makedamu, al so že asvaltiral :hmm: ?

Al si šibnu naokul :) ?

fočk dons..spet nobenga nikjer..

povezava še ni asfaltirana..se pa dela..tako da so mopedi še vedno umazani, trese pa po vsakem deževju bolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk dons..spet nobenga nikjer..

povezava še ni asfaltirana..se pa dela..tako da so mopedi še vedno umazani, trese pa po vsakem deževju bolj

Ja upam da čimprej zrihtajo, bo pol en lep krog za furo, a še velik asvalta manka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šu :)

Je kar na Uncu zavil proti Postojni in pičil obrnit do Kopra za nazaj pa še en bypass do Rakitne, dvakrat gor pa dol, pa domov :)

Rakitna sede aaa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc sm se celo jest mal pelju. Sicer srecu sm par folka,nobenga itak ne poznam. Un model z modro tundercat-ko je biu na parkiriscu pa se eni),ampak se nism ustavlu k sm prevec kul :D

Sam je blo pa mrzlo k sred zime :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc sm se celo jest mal pelju. Sicer srecu sm par folka,nobenga itak ne poznam. Un model z modro tundercat-ko je biu na parkiriscu pa se eni),ampak se nism ustavlu k sm prevec kul :D

Sam je blo pa mrzlo k sred zime :(

A, ti si tisti z GSX-om v črnem kombinezonu, ki ga je nažigal gor pa dol. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ne vem kaj je letos nobenga nikjer kej tazga pa v 10h letih na ridah še nej blo

kot je ta dva tri mesce prov tuga duga

uglavnm jz sm se mela prov fajn sama gor najprej sm šla ene 5x gore dole pol pa sm se nastavlala sončnim žarkom in gledala

eno nagico nakar se pripelje ninjarider in brat z avtom,halooo :winkiss: in me zalotita glih na kurbariji edin list k je bil u cajtngu tak :whistle:

drgač pa na ridah nč prometa prov fletno tud polcajov ni te vinjete so zakon v eni uri mogoč 15vozil gor dol

pa ene 5 motorjev,buštvu vse skupi zgleda da 77%motoristov fura sam za vikende

skratka jutr grem na motor pa kamrkol že al na morje al pa okol mal pa na klopco zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope,sem se samo enkrat zapelju gor pa dol. Drgac pa mam ja crno-bel kombinezon. Sam nazigu ga pa nism :P Sm mel slab obcutek,k je blo zame precej hladno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan.... ^_^

JST SM PA IZPIT NAREDU

:worship: :worship: :worship:

Dns ker kandidat da skočmo do idrje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan.... ^_^

JST SM PA IZPIT NAREDU

:worship: :worship: :worship:

Dns ker kandidat da skočmo do idrje???

kašn pa a za motor hehehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn pa a za motor hehehe :whistle:

za cuh.... :grim

ti bi ga mogu za motor delat...k ga nimaš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ma vse sam izpit mi bojo dal mi ga ne bo treba delat hehehe

ma sj vem....mal te morm jebat da vidm če ti paše :P

še3dni ane.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj vem....mal te morm jebat da vidm če ti paše :P

še3dni ane.... :whistle:

od tebe ne

no ja u pondelk bo otvoritvena k u nedelo bom jst se mal pozdravt ogu od nase veselice

lohk pa pridete ridaši kej na našo veselico u soboto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselico???jst mam zaenkrat dost od učeri še.... :whistle:

tud jst...sm se ga nažru učer kt pr norcih....dns se ga bm pa spet...sam d lokacijo zamenam...grem na pag...tm je baje toplejš,pa pir še bl teče... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst...sm se ga nažru učer kt pr norcih....dns se ga bm pa spet...sam d lokacijo zamenam...grem na pag...tm je baje toplejš,pa pir še bl teče... :whistle:

jst sm pa norc k sm ga žrou :P

na pagu??da bl teče??to te je pa en fajn nategnu....upam da je mel kondom gor pa da te ne peče preveč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo modro – belemu TESLU!

Zdravo. Jaz sem. Živ in zdrav. Danes sva se srečala na ridah. Ob 11:45 si jo prav kozmično in nenadjebljivo hitro brisal gor proti Postojni in jaz sem pripeljal v nasprotno smer. Ravno, ko sem iz levega globokega poklona »D' ovinku« poravnal motor in ga že nagnil v svoj desni ovinek (tisti, pri katerem nadaljuješ pospeševanje iz prejšnjega) si se pojavil pred mano. Na sredi mojega pasu! Pred »D' ovinkom« si s svojim R-om ali GSX-om prehiteval avto, ki bi ti lahko zasral predstavo v »D' ovinku«. Bila sva par metrov narazen. Podrl sem svoj motor še bolj v desno in se z ušesom nad ograjo izognil najinemu srečanju.

Modro – belo TESLO: reševaje svoje sem rešil še tvoje življenje. Ne poznaš me. Nisem kriv za tvoje nesrečno otroštvo niti mladostniške travme niti mokre noči niti depresivne zime niti krizo identitete niti za katerikoli kompleks, ki si si ga danes zdravil tam na ridah. S kakšno pravico si me poskušal ubiti? Odjebi iz mojega življenja in odjebi s ceste. Izberi si primerno skalo ali betonski zid ,navij desno zapestje močno navzdol in se raztrešči. Sam!

Ridaši. Odkar ste si uzurpirali ride, je vožnja tam čez postala prava muka. Nevemkolikokrat sem za las zgrešil glavo, ki jo v ihti in želji po vsesplošnem odobravanju množic iz tribun polagate na pas namenjen nebodijihtreba nasproti vozečim. Slutim, da v trenutku, ko si nadenete čelado na zgornji konec telesa je tam samo še čelada. Notri ni več nobene funkcije. Relacija možgani – desno zapestje pri vas poteka samo v obratni smeri.in z lahkoto bi se vozili samo še z desnim zapestjem. V tem primeru bi bili miselni prehodi bliskoviti: desno zapestje – desno zapestje. In nikakršnega vmesnega šuma. Zaradi vas se po ridah vozim z enim očesom na vzvratnem ogledalu, ker nikoli ne vem, kdaj mi bo pod pazduho pripeljal kašen nedonošeni Rossi in me spravil v godljo … Upravičeno namreč od idiotov, ki si cesto lastijo za razkazovanje (česa že?!) ne morem pričakovati drugega kot godlje. Mojstri hodijo to početi tja, kjer je za to rezerviran poligon.

Poberite svoje lopatke in kanglice in pojdite svoje igrice igrat v drug peskovnik. Tam nadaljujte s svojimi paritvenimi seansami, zdravljenjem kompleksov, napihovanjem in razvijanjem novih motorističnih filozofij … Pojdite dol s ceste, kajti na cesti se lahko tudi umre.

Ja, tale nabiralnik je pravi za tole moje pismo. Nikomur ga ne namenjam posebej a namenjeno je vsem. Vsak ga bo razumel, kakor mu je dano. Modro – belo TESLO ga mogoče niti ne bo videl.

PS: vem, vsakemu se lahko zgodi. Tudi meni – že jutri. Na motorju je vse tako hitro in pogosto nepredvidljivo. Iz kože skačem zaradi psihopatov, zakompleksancev, nedojebancev, napihnjencev, predrznežev in objestnežev, ki me zavestno ogrožajo me hočejo potegniti v svojo zgodbo. In danes me je eden od njih skorajda …ODJEBITE!

:worship: Moje globoko spoštovanje do "onega tam gor", ki je odločil, da bosta živela... In čestitke tebi ob "novem rojstnem dnevu". Želim ti jih še mnogo (rojstnih dnevov namreč)... Zdravih in veselih... Vendar čimmanj takšnih, kot jih opisuješ tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan.... ^_^

JST SM PA IZPIT NAREDU

:worship: :worship: :worship:

Dns ker kandidat da skočmo do idrje???

ČESTITKE JAHUUUU TO BOŠ PA SLADOLJED ČASTU DOL U IDRIJI

ČEPRAV NE vem če grem lohk zravn k sm kandidatka in ne kandidat drgač pa čist tko mim grede je to moja ideja k sm jo danes nazaj 2h zaupala Cofu na šihtu da b se na ridah dobil tja okul 17h in šli dol do Idrije

tako da kokr vem bo Ninjarider za pa jst pa cof pa snoopy se mi zdi da smo u igri za enkrat

vsekakor upam da pride še kdo

jutr ne vem če bom prišla na četrtkov the day tako da danes bom mela seboj nekaj mikic in pa nalepk

se vidmo okul 17h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan.... ^_^

JST SM PA IZPIT NAREDU

:worship: :worship: :worship:

Dns ker kandidat da skočmo do idrje???

hehehe je že biu cajt . . . . . . . . . tooooo pomeni vellllikaaaaa runda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!