Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

k sm šla jst mem pa benga nker :P ajejej.. in tu 2x fočk

sj dopoudne tut ni blu nobenga gor idin en s pomarančo se je dol pelau :whistle:

drgač pa opažam da se zmerej več motoristov izogiba ovinkom na ridah in skrenejo konc planine desno za strmco in se pol prklopjo po enosmerni na vrh...res ne vem kaj jim ni jasno :unsure: :unsure: :unsure: nej grejo na avtocesto če ne marajo ovinkov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj dopoudne tut ni blu nobenga gor idin en s pomarančo se je dol pelau :whistle:

drgač pa opažam da se zmerej več motoristov izogiba ovinkom na ridah in skrenejo konc planine desno za strmco in se pol prklopjo po enosmerni na vrh...res ne vem kaj jim ni jasno :unsure: :unsure: :unsure: nej grejo na avtocesto če ne marajo ovinkov :P

Za nekatere so tisti ovinki prepočasni :) spet eni ga kolenčkajo pr 50 km/h :) Kakor komu paše ne ? Drgač bi pa pršu gledat norce na SM sam pomoje ih ni nikoli gor, ovinki pa kot nalašč za SM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kj dugaja na ridah? me že douk ni blo..pa še nek cajta me ne bo, upam da bom lohk se spraula na motor tam oktobra kej pogledat kaj se tam godi:p

pidn bt, pa po pameti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..res ne vem kaj jim ni jasno :unsure: :unsure: :unsure: nej grejo na avtocesto če ne marajo ovinkov :P

usak po svoje :krneki:

pa ne vse resno vzet..tist k me pozna že ve kaj sm mislu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nekatere so tisti ovinki prepočasni :) spet eni ga kolenčkajo pr 50 km/h :) Kakor komu paše ne ? Drgač bi pa pršu gledat norce na SM sam pomoje ih ni nikoli gor, ovinki pa kot nalašč za SM.

eni to opoštevamo :whistle:

post-19201-1217866880_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni to opoštevamo :whistle:

sam en mal bl hud SM bi mogu bit da ko ga nabiješ da ga rukne počez :D drgač sm te pa že 1x gledu k sm biu na ridah in morm rečt da si bol atraktiven kot tisti s plastičarji :) Učasih smo na ridah polagali z atx-i pa štirkami, cirka 10 let nazaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je,da je bolj primerno za SM,sam tud za SS nč ne manka,ker gre v ovinkih krepko čez 50 km/h :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je,da je bolj primerno za SM,sam tud za SS nč ne manka,ker gre v ovinkih krepko čez 50 km/h :evilgrin:

a pa ga je treba tišat tm gor??? :whistle:

jst sm pomoje za letos zakluču z ridam...nasploh z motorizmom... k s to kravo se mi n da vč vozt...me vse 4 mišice bolijo,k morm premetavat ta kombajn.. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni to opoštevamo :whistle:

hm hm . . . . . . a ti veš da kršiš autorske pravice . . . . . :whistle: :naughty: :P

boš mogu pijačo za kazn plačat . . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni to opoštevamo :whistle:

za tadeja46 se zbira denar da mu kupmo dodatn cilindr za njegovga tomosakyja :whistle: :lol1: :lol1: :naughty:

a bo ta tedn kkšna fura padla...za četrtek nek preveč sonca napovedujejo :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap sonček bo... cena bencina j še ista... tko d gasssa hehe... :010 :010 :lol1: :lol1: :lol1: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morva posnet še bolše slike pol pa dubiš za dve runde... :worship: :rolleyes: prvo mort dnar za novo zadno gumo zbrt k pletenica vn gleda.. :whistle: pol pa lahko za še en cilinder O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je,da je bolj primerno za SM,sam tud za SS nč ne manka,ker gre v ovinkih krepko čez 50 km/h :evilgrin:

70 km/h ? še vedno v mejah tomosa SM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 km/h ? še vedno v mejah tomosa SM :)

noo sej ne d bi se hvalu sam se da tut 80km/h čez kšne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo sej ne d bi se hvalu sam se da tut 80km/h čez kšne :whistle:

Tu pa je neka jebena razlika :krneki: iz 50 smo pršli na 80 :lol1: Se pravi nabavim zip sp in se lahko vsi zravn mene pol slikajo k bom špu skoz ovink 90 :D Šala mala :lol1: Ne sej policaje je fajn hecat tam. Sam jst se ne smem hecat tam k nimam homologacije za akrapota :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred slabo uro opažen helikopter nad ridami :unsure: :unsure:

Kaj ti pa more ? :) Veš ti kolk travce raste okol rid ? Verjetno iščejo ker niso kadili že od lanskega septembra :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi hvala za pijačko .. . . . . ninjarajder in tvojemu bratcu za fajn družbo . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem tem debatiranju kolk gre skos ker ovink, pa kolk drsnikov se znuca..lahko pričakujem, da bo v kratkem spet kdo jokal, kako drseč asfalt je, zalivke so p*asice, gume niso ble ogrete, pa še ograj ni dvojnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a helikopter snema tablco al ne ? k če ne ujame tablce mi ga lahko gospodje u plavem 2x potegnejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a helikopter snema tablco al ne ? k če ne ujame tablce mi ga lahko gospodje u plavem 2x potegnejo :)

stran 403 :winkiss: a bo dns ker gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!