Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Kaj se dela v tej državi.. Dobil 20eur (40 polna) kazni, ker naj bi me iz helikopterja videli kako sem prevozil polno črto.

Načeloma bi to tiho požrl, ker se je že večkrat zgodilo, da sem na ridah pač zapeljal čez polno črto, ko sem zavijal na parking ali pa celo, ko sem koga prehitel in bi bil kaznovan upravičeno. Ampak hec je v tem, da sem to rundo, že ko sem šel gor opazil radar, nato videl še kontrolo in nato opazil še helikopter. V ta namen sem se pač peljal 100% po predpisih, nič nisem prehiteval, nič kolenčkal, še obrnil nisem tam kjer ponavadi, ampak sem se peljal vse do gostilne Ravbar in obrnil tam kjer je pri cesti malo odcepa in črtkana črta, da ja ne bo kaj narobe :) No in potem se spet lepo peljem dol in ker ni bilo nobenga se nisem ustavljal ampak nadaljeval pot skozi Planino proti domu kjer me ustavi policaj in mi pove, da bo plačilni nalog kjer naj bi šel čez polno črto, so me bojda videli iz helikopterja.. Yeah right, naj mi k**** stran pade, če sem šel to rundo čez kakršnokoli črto. No potem sem dobil plačilni nalog, povedal sem, da črte nisem prevozil, kregal se nisem in to je bilo to.

Drugače nimam pripomb, policist je bil prijazen, ob odhodu me je še opozoril na radar nekaj 100m nižje prav tako pa je omenil, da nima kaj, da je pač tako njegovo delo. To popolnoma razumem in nimam kaj zlega reči čez tega policista, ki me je ustavil. Ampak mi pa gre na bruhanje ob tem, ko vidim kako dela slovenska policija. Pač so dobili navodilo naj gredo kontrolirat promet na ride, normo je bilo treba izpolnit in to je to. Sedaj so dve možnosti. Ali se je tisti v helikopterju zmislil, da me je videl peljat čez, ali pa je videl koga drugega. Eno in drugo je do mene nefer in nesprejemljivo, ker to rundo nisem naredil nobenega prekrška pa vseeno bil kaznovan.

Ajde, 20eur ni nič, zaradi tega se ne bom jahal s pritožbami in zgubljal živcev. Pa tudi brezmadežen nisem in lahko pogledam tako, da je pač bilo tole za kdaj drugič, ko sem res zapeljal čez črto. Ampak vseeno se mi pa srhljivo zdi, ko človek zavestno pazi še bolj kot bi bilo treba, ve sam pri sebi, da prekrška 100% ni storil, pa je vseeno kaznovan, ker pač policist tako reče in požret mora to. Hvala Sloveniji za tako policijo.

Tale post še vedno ne odgovori na moje vprašanje ! Mu je slikal tablco ? tle nč ne piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa ga je treba tišat tm gor??? :whistle:

jst sm pomoje za letos zakluču z ridam...nasploh z motorizmom... k s to kravo se mi n da vč vozt...me vse 4 mišice bolijo,k morm premetavat ta kombajn.. :whistle: :whistle:

Sej ga ne tiščim,gre pa v mejah normale :evilgrin: (po kolenu) :whistle: .

Sm teu povedat,da bi lhka šlo še bl,pa nima smisla.Škoda zdravja pa motorja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jo slika..vendar dokler ni tisti fotoaparat ali kamera ali karkoli že naj bi imeli naštimano v helikopterju priznano kot sredstvo za zbiranje dokazov..se pravi kot provida in ostale napravce ti ne morejo nič..

seveda pa je dex dosti raje plačal tistih 20 eur in bil tiho kot da bi jezikal in bi se mu obesili na gume, nepopolno opremo, nehomologirano opremo..

razumljivo?

bo pa javnost sigurno obveščena če bo in kdaj bo tista kamerca v helikopterju homologirana za zbiranje dokazov..kolikor vem jaz, je stvar v preizkušanju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jo slika..vendar dokler ni tisti fotoaparat ali kamera ali karkoli že naj bi imeli naštimano v helikopterju priznano kot sredstvo za zbiranje dokazov..se pravi kot provida in ostale napravce ti ne morejo nič..

seveda pa je dex dosti raje plačal tistih 20 eur in bil tiho kot da bi jezikal in bi se mu obesili na gume, nepopolno opremo, nehomologirano opremo..

razumljivo?

bo pa javnost sigurno obveščena če bo in kdaj bo tista kamerca v helikopterju homologirana za zbiranje dokazov..kolikor vem jaz, je stvar v preizkušanju..

No vidš za zdej ti ga lahko sam potegnejo če si legalno na cesti :) to sm hotu slišat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidš za zdej ti ga lahko sam potegnejo če si legalno na cesti :) to sm hotu slišat.

lahko tudi računaš na to, da če hočejo je zelo vrjetno da bojo najdl kej..tko da jezikanje in "vlečenje" ni priporočljiva stvar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tudi računaš na to, da če hočejo je zelo vrjetno da bojo najdl kej..tko da jezikanje in "vlečenje" ni priporočljiva stvar..

jezikanje ne upali pr nobenmu tko da to že štekam. sam da me bo po krivem obtožu to pa ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo tadej fotkica zate... dobila dovoljenje rossija hehe...

planina-007.jpg

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bodo pa spet oljni fleki po ridah.

A jih sploh kdo lahk loči od unih flekov od sline in sperme, katere pustijo Ridaši na tistih ovinkih?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih sploh kdo lahk loči od unih flekov od sline in sperme, katere pustijo Ridaši na tistih ovinkih?

:D

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi hvala za pijačko .. . . . . ninjarajder in tvojemu bratcu za fajn družbo . . . .

ooo ATA pa še drugič....sam te morem spravt na motor še drugič :worship: :worship: :rolleyes: ....kaj danes gremo kako furco???? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns pa kr prijetna družba gor... tnx vsem za čvek... kak fotkica pa še pride :naughty: jle ATA :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puste človeka,sigurnu je na WC-u :whistle:

uni kišti na ridah? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA osa kje so fotke?????? :whistle: :whistle: ....kaj si šau spat al kaj??? :evilgrin: :evilgrin:

uuuuu matr sm biu z blažam na pijački . . . . hvala za drinko . . . vsem . . . . :yea1:

sm šele zdej pršu . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

fotke??? bojo zdej . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je že znano da hod na WC na ride... :evilgrin: :evilgrin: :worship:

jst??? verjeu al pa ne . . . . . not še uscat se nism šu . . . . . raj mal naravo zalivam . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi . . . . .beri(BAMBI) . . . . . :lol1:

neusmiljena roka pravice . . . . :whistle: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst??? verjeu al pa ne . . . . . not še uscat se nism šu . . . . . raj mal naravo zalivam . . . . :P

oooo vrjamem.... :worship: :worship: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še en . . . . na kolenih . . . . . prosu blondo . . . . . da mu oprosti . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BAMBI-JU" uspelo osvojiti roko pravice . . . . mu je dala telefonsko . . . . :headbang:

še lupčka ji je dau . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: MONA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še en . . . . na kolenih . . . . . prosu blondo . . . . . da mu oprosti . . . . :whistle:

matr vam spet ste se mel fajn grrr :headbang: ...sej ne ko me bo pa kdu rabu za igrce inštalirat pa jst ne bom teu pomagat :lol1: :lol1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!