Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jst grem s tabo do splita :D pol pa lhku greš ti z mano do korčule :D

ma ne ne negrem ....je preveč... :whistle: :whistle: ..pa še v pondelk mam ene stvari za uredit.. :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej polonca gremo se mal pelat..... :worship: :worship: ..da neboš sam doma :whistle: :whistle:

Dons pa ne... Drug teden pa komot. Samo med tednom, ne za vikend. Se mi ne da gužvat po cesti....

Kaj pa pir?? Kdaj gremo?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa ne... Drug teden pa komot. Samo med tednom, ne za vikend. Se mi ne da gužvat po cesti....

Kaj pa pir?? Kdaj gremo?? :evilgrin:

ja full je pa gužve za vikend :D a si pozabla da so vinjete u igri :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja full je pa gužve za vikend :D a si pozabla da so vinjete u igri :winkiss:

In kaj si boljš z vinjeto če so sami nedeljski vozniki na cesti???? Pa preveč policajev je za grmovji, pa se mi lih ne da vsak km ustavljat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si boljš z vinjeto če so sami nedeljski vozniki na cesti???? Pa preveč policajev je za grmovji, pa se mi lih ne da vsak km ustavljat....

Jst se vsak vikend vozm pa nimam problemu niti s policaji niti s prometom. Eni si lahko privoščite vožnjo med tednom ker mate take urnike al pa vam ni treba delat :) eni pa delamo ceu tedn in se med vikendom prepihamo pa damo mozak na dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vsak vikend vozm pa nimam problemu niti s policaji niti s prometom. Eni si lahko privoščite vožnjo med tednom ker mate take urnike al pa vam ni treba delat :) eni pa delamo ceu tedn in se med vikendom prepihamo pa damo mozak na dopust.

Tud jst delam cele dneve, zato se pa tud mal vozim, ker nimam časa. Kak dan al pa dva na mesec mi pa že rata prej zaključit v službi, da grem na motor. Med vikendom me pa res ne vleče na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst delam cele dneve, zato se pa tud mal vozim, ker nimam časa. Kak dan al pa dva na mesec mi pa že rata prej zaključit v službi, da grem na motor. Med vikendom me pa res ne vleče na motor.

Mene pa vleče ker so mi tele fure po 100 km kr neki :D Se vsedem pa spalim en rezarvar pa še kej zravn drgač ni filinga :) Da bi pa dan al pa dva na mesc se vozu bi pa motor najbrž prodal. To je seveda samo moje skromno mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa vleče ker so mi tele fure po 100 km kr neki :D Se vsedem pa spalim en rezarvar pa še kej zravn drgač ni filinga :) Da bi pa dan al pa dva na mesc se vozu bi pa motor najbrž prodal. To je seveda samo moje skromno mnenje :whistle:

Tud jst delam raje dalše fure. Jst ga pa ne prodam, pa tud če delam samo po 3000 km na sezono. Mal jih je, ampak so vsi iz užitka narejeni.. Temu se pa ne odpovem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst delam raje dalše fure. Jst ga pa ne prodam, pa tud če delam samo po 3000 km na sezono. Mal jih je, ampak so vsi iz užitka narejeni.. Temu se pa ne odpovem..

Se podpišem pod tole :worship:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK! :evilgrin:

Dns,padla lepa furca......... :naughty:

Osa hvala za družbo in za drinko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOČK! :evilgrin:

Dns,padla lepa furca......... :naughty:

Osa hvala za družbo in za drinko :worship:

ohhhh ja danes pa sm plaču kazn na ridah.... :krneki: :krneki: celih 102,50eur.......če bi šau z ato oso bi cenej pršu skoz... :worship: :worship: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhhh ja danes pa sm plaču kazn na ridah.... :krneki: :krneki: celih 102,50eur.......če bi šau z ato oso bi cenej pršu skoz... :worship: :worship: :whistle: :whistle:

si biu hiter ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ATA osa šele zdej pršu domou . . . . :evilgrin:

ninja in tvojmu bratcu . . . . hvala za družbo in pijačo . . . :worship:

matr so gledal k smo se vozil po ozkih ulicah . . . . :evilgrin:

kelnerca je pa fajn slikala. . . . . . počitek . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je ninja vidu balkone, je čis pazabu dihat . . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki pa autor-ica prve slike . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm pozerčka . . . . . :naughty:

mnde se jutre vidmo :whistle:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej jih pozerčke, celi v stilu :P

ATA, b rada tebe vidla... pomoj ku paradajz... treba dihat veš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!