Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja pa še Moto Guzzija si pozabu prštet, par ovinkov nižje dol :huh:

se opravičujem, ampak nisem delal inventure :naughty: . . . .pa so vsi celi?

Ps: s kje pa je bil Gucist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ampak nisem delal inventure :naughty: . . . .pa so vsi celi?

Ps: s kje pa je bil Gucist?

sigurno tut guzist? ko so že govorli da je padu pa se je prpelau motorist gor pa reku da je motor parkiran v jarku možakar da pa slika ostale motorje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, ampak nisem delal inventure :naughty: . . . .pa so vsi celi?

Ps: s kje pa je bil Gucist?

Ja vredu je bil Gucist, sam na dele motorja bo zdej mogu čakat dolg(exotika) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vredu je bil Gucist, sam na dele motorja bo zdej mogu čakat dolg(exotika) :whistle:

čakalnim rokom za exotiko dodaj ščepec Feragosta.. pa si zaključu sezono. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil najbrž slavni Vili. :krneki: Najbrž vas bo še kdaj napral tam okoli.

:grim Dec se zna pelat ni kej :)

Tud jst sem ga že enkrat porajtu - jst bi pa raj tko reku, zamenji motor preden se zdreš, ta motor je delč od tega kot pa za take afnarije...

LP

Brez skrbi, nima Vili samo enega motorja :) Sicer pa glede na večkrat videno je tale ZRX čisto ok motorček, če je gor tapravi pilot, ni nobene potrebe po kakšnem SSu z desetimi R-ji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biu na ridah ob 12ih, pa smo se eni trije mal podil gor pa dol...pol je pa en fotček mem mene prletu s Kawasakijem zrx 1200, čist po tleh. Ata, če si tuki gor, ti lahko rečem samo :worship: Mi je vso voljo pobrau... :P

Saj si se čist v redu pelu, se še vidmo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki slika motorja . . . .

ammm a je meu ta čelavo glavo pa mu je blo samo ime??? ce ste kej zasledil? K ma ta samo(moj sosd) isti mutor pa isto so rekl da se je sesu sam zdej pa nevem a je to on al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm biu na ridah ob 12ih, pa smo se eni trije mal podil gor pa dol...pol je pa en fotček mem mene prletu s Kawasakijem zrx 1200, čist po tleh. Ata, če si tuki gor, ti lahko rečem samo :worship: Mi je vso voljo pobrau... :P

Vili legenda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se padci pol kr še niso končal ko sm jaz šu :huh:

kwa si se pa ti . . . . tam odspodi valu po asvaltu z motorjem ??? :whistle: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm a je meu ta čelavo glavo pa mu je blo samo ime??? ce ste kej zasledil? K ma ta samo(moj sosd) isti mutor pa isto so rekl da se je sesu sam zdej pa nevem a je to on al ne???

ne ne ni samo . . . . . tipu je ime uroš . . . . . hi hi informacije iz prve roke . . . :naughty: :evilgrin:

Uroš . . . . okrevi čim prej . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns pa brez padceu...

mashina, moji čevapčiči so ti pa šli u rito jle :P

ala dns pa resno izveden čistilni servis gor, nato pa še tapetnikarstvo hehe... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns pa brez padceu...

mashina, moji čevapčiči so ti pa šli u rito jle :P

ala dns pa resno izveden čistilni servis gor, nato pa še tapetnikarstvo hehe... :whistle:

hvala da si mi prlepla nalepke ..... :winkiss: ....zdej si pa zaslužiš pijačko ob priliki.......JUTR.... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala da si mi prlepla nalepke ..... :winkiss: ....zdej si pa zaslužiš pijačko ob priliki.......JUTR.... :worship: :worship: :worship:

ma ni za kej... sj so šmeksi... zmer več šminkerju, sam ti maš z čez mejo normale mušic gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni za kej... sj so šmeksi... zmer več šminkerju, sam ti maš z čez mejo normale mušic gor :whistle:

:whistle: če nisi vidla :whistle: ....sm obrisu z sekret papirjem.... :naughty: :worship: :worship: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: če nisi vidla :whistle: ....sm obrisu z sekret papirjem.... :naughty: :worship: :worship: ..

ja sj... lih za toj motor... pa mojo čelado :whistle: :whistle: :whistle: lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj... lih za toj motor... pa mojo čelado :whistle: :whistle: :whistle: lol

hahahahaha :worship: :worship: ......hvala za sekret papir nevem kdo je bil?? sam rešu si naju...... :whistle: :whistle: :worship: ...zdej mam vsaj mal čist motor...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns pa brez padceu...

mashina, moji čevapčiči so ti pa šli u rito jle :P

ala dns pa resno izveden čistilni servis gor, nato pa še tapetnikarstvo hehe... :whistle:

:whistle: če nisi vidla :whistle: ....sm obrisu z sekret papirjem.... :naughty: :worship: :worship: ..

Hja, je treba nosit celo rolco sabo, ves kok je jit z 3mi robčki srat k te orng prime med furo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha :worship: :worship: ......hvala za sekret papir nevem kdo je bil?? sam rešu si naju...... :whistle: :whistle: :worship: ...zdej mam vsaj mal čist motor...... :worship:

ja dvakat po 2x5cm haha... tut moja čelada ma sam krogc nasred vizirja lol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, je treba nosit celo rolco sabo, ves kok je jit z 3mi robčki srat k te orng prime med furo :rolleyes:

ooo hvala ti...si me rešu da sm lahko prlepu nalepke.... :whistle: :whistle: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!