Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

v nedeljo tud lohk zarad mene komot

drgač pa vreme ga tuki res neki serje glih tako je da se ne morš nikamor odpravt

taku da zdej je mal suho zakurblam javo in se grem mal po škocjanu furat,mal ofrovdat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk vam je žal da niste dans prišli dol ..vreme čist lušno..sm za zvečer je neki dež baje..pa še to ne velik...upam da juter pridete..osa javi pol kako pa kej ste se zmenili

vreme za jutri menda bo . . . . . . sam skoz napovedi menjajo . . . .. :whistle:

današnja furca se prestavi za jutri (sobota) . . . . .

zberemo se na parkirišču na ridah . . . . . . .se zmenmo . . .

štart ob enajsti uri . . .

upam da se nas čim več zbere . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš da je smislno hodit na obisk glede na to v kakšnem stanju je,ne vem če je glih pametno gužvo delat

drgač pa vreme se je nardilu en krog sz jawo sm že odpelala

zdej sam čakam da me zagrab da se še na suzo spokam

očitno mi je blo teh 12dni od jutra do večera na motorju kr dovolj

se zna zgodit da se vseeno odpravim mal na ride pogledat pol prot večeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš da je smislno hodit na obisk glede na to v kakšnem stanju je,ne vem če je glih pametno gužvo delat

drgač pa vreme se je nardilu en krog sz jawo sm že odpelala

zdej sam čakam da me zagrab da se še na suzo spokam

očitno mi je blo teh 12dni od jutra do večera na motorju kr dovolj

se zna zgodit da se vseeno odpravim mal na ride pogledat pol prot večeru

mislim da je prou da gremo . . . . . . .

dej zvrcni . . . . . ku boš šla na ride . . . . . jst bi šu tud . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo tud lohk zarad mene komot

drgač pa vreme ga tuki res neki serje glih tako je da se ne morš nikamor odpravt

taku da zdej je mal suho zakurblam javo in se grem mal po škocjanu furat,mal ofrovdat :naughty:

Sanda7, koruza je bila lansklet odlična :yea2: a mi boš letos eno prišparala, mogoče priletim gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bom šla spet se je skisalo vreme

:headbang:

Roky to rajžo se menmo da bi jo kr gor spekli tako da,....

če se pa še za kuhano odločmo pa veš da ti jo bom pršparala ni panike,ko bo party na vidiku zveste ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogaja tuki :P !

Evo mene iz sončnih krajev :P !

Koruzaparty hudooooo :D !

Ninjarider vse najboli :P !

Pa še ena fotka iz Titograda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa_rider: Kaj če bi prestavili na nedeljo? Izboljšanje vremena naj bi namreč bilo šele takrat:

Vir: ARSO

Pooblačilo se bo. Padavine in nevihte bodo do poznega večera zajele vso Slovenijo. Možne bodo močne nevihte in obilne padavine. Ponoči bo oblačno z lokalno obilnimi padavinami, sprva bodo še nevihte. Jutri bodo padavine oslabele in povečini ponehale, najkasneje na vzhodu. Ob morju bodo zjutraj in dopoldne še posamezne nevihte. Čez dan bo spremenljivo oblačno, še se bodo pojavljale krajevne plohe, Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 14, ob morju 17, najvišje dnevne od 17 do 22, na Primorskem do 24 stopinj C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa_rider: Kaj če bi prestavili na nedeljo? Izboljšanje vremena naj bi namreč bilo šele takrat:

Vir: ARSO

Pooblačilo se bo. Padavine in nevihte bodo do poznega večera zajele vso Slovenijo. Možne bodo močne nevihte in obilne padavine. Ponoči bo oblačno z lokalno obilnimi padavinami, sprva bodo še nevihte. Jutri bodo padavine oslabele in povečini ponehale, najkasneje na vzhodu. Ob morju bodo zjutraj in dopoldne še posamezne nevihte. Čez dan bo spremenljivo oblačno, še se bodo pojavljale krajevne plohe, Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 14, ob morju 17, najvišje dnevne od 17 do 22, na Primorskem do 24 stopinj C.

matr, to vreme full jebe . . . . . .

naredmo tko . . . . . .če bo suho in nebo padalo

če bo kazalo da bo vreme zdržalo, odrinemo na furco!!!!

prvi postanek bo v ljubljani . . . . . . . . obiskali bomo snoopy-a! žou je mel dons nesrečo . . . . . . .snoopy drži se!

kolkr sm razumu ni preveč hudega z njim . . . . . iskreno upam . . . . da bo z njim vse O.K!

pol pa naprej . . . . . . seveda če bo vreme!!!!

v primeru da nam vreme ne bo naklonjeno . . . . . . bomo zadevo prestavili za nedeljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm od snoopy-a brat.

Zlomu si je levo nogo pod kolenom 2-3X (kost pogledala skozi ščitnik), pretres možganov pa jezik si je pregriznu 5X . Ni pa hujšga.

LP Brenclj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm od snoopy-a brat.

Zlomu si je levo nogo pod kolenom 2-3X (kost pogledala skozi ščitnik), pretres možganov pa jezik si je pregriznu 5X . Ni pa hujšga.

LP Brenclj

a pol bo . . . . .s cajtom vse o.k???

kaj misliš, ga jutr lohk obiščemo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da si bo snoopy čimprej upomogu....čimprejšnje ukrevanje.......

ti pa . . . . . veš kaj . . . . . . .SAM TIH DA SI MI!!!

MATR . . . . . MAL RAZMISLI . . . . . KAKO BI MOGU RAVNAT . . . . . PIZ...!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa . . . . . veš kaj . . . . . . .SAM TIH DA SI MI!!!

MATR . . . . . MAL RAZMISLI . . . . . KAKO BI MOGU RAVNAT . . . . . PIZ...!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

In kaj ima zdej on tuki???? Kaj bi blo drugače??? nič... sam je vozu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima zdej on tuki???? Kaj bi blo drugače??? nič... sam je vozu...

res je, da je sam voz . . . . . .sam je biu tud on z njim in svojim motorjem . . . . če je že vidu da ga ni . . . . halo!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko prosm nehate že tko sam o tem razmišlam..vem napako sm naredu da nism šau za njim pogledat in mi je žau...ni pa treba zdej mene krivit za to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko prosm nehate že tko sam o tem razmišlam..vem napako sm naredu da nism šau za njim pogledat in mi je žau...ni pa treba zdej mene krivit za to....

sej te ne krivim za njegovo nesrečo . . . . . . ampak za tvoje ravnanje . . . . . če si vidu da ga ni, haloooooo! če se vozmo skupi in vidim da te ni . . . . . . te mal počakam in se odpeljem naprej, k sm zmenen z nekom . . . . . . . to pomeni da me boli k.... kwa se ti je zgodilo! :slap: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima zdej on tuki???? Kaj bi blo drugače??? nič... sam je vozu...

Kaj ne mislš,da bi moru po ? min. čakanja obrnt in pogledat zakaj ga ni tolk časa. :hmm:

................................................ Hambi noben,te ne krivi za njegovo nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sm zvedu, da je z operacije. Nogo so mu poštimal,sam bo mogu it še enkat pod nož da mu bojo lepš zašil( je zlo razcefran).Meu je pa baje dobrga kirurga- Said Al Mawed. Za obiske so pa rekl,da jutri še ni treba hodit(da se glava mal zbrihta),pol u nedeljo pa že.Drgač pa ne ve nč kaj je blo,niti ne ve v kero smer je pelu,pa na 2min spašuje ista vpašanja.

Aja pa še to, fotr je reku, da pr bajt neče več vidit motroja(ga bo lastno ročno z macolo razbil),tko da je pomojem kariera snoopya na motorju končana(kolkr jest poznam fotra)

LP brenclj

Popravljeno . Popravil Brenclj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnja fura se prestavi na nedeljo . . . . .verme nam ne gre na roko . . . .

upam da nam bo jutri vreme naklonjeno . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!