Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Še nekaj današnjega iskrenja
:)

Boštjan dobr ti gre tole snemanje, po mojem si mal zgrešu poklic. hvala za pijačo in družbo tebi in tvoji! trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah pa res kar precej folka :)

Tebi Sandow in tvojemu kolegu pa hvala za pijačo in družbo, žal se ne spomnim njegovega nicka :) No, pa saj se še kaj srečamo.

Na ridah je bilo kar precej ljudi, toliko jih letos še nisem videl.

Sva se s Sandow-om nekajkrat zapeljala gor in dol in malo pobrusila kolenčnike.

Hvala za pijaco tebi Sandow in Dexu za družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, pa sem zvedel nick :)

Ja pridta še kej u naše konce, da se oddolžim s pijačo, predlagam pa kar Debeli Bar v Cerknici o katerem smo se menili. Pa se vama bom potem pridružil še do Rakitne, da še tam malo gume pustim, ne samo na ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, pa sem zvedel nick :)

Ja pridta še kej u naše konce, da se oddolžim s pijačo, predlagam pa kar Debeli Bar v Cerknici o katerem smo se menili. Pa se vama bom potem pridružil še do Rakitne, da še tam malo gume pustim, ne samo na ridah :)

It`s a date! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan dobr ti gre tole snemanje, po mojem si mal zgrešu poklic. hvala za pijačo in družbo tebi in tvoji! trance_07_beerchug.gif

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola ena slika za tistega k je drsal do iskr, kolega slikal mene pa ulovil še Oranđnega Kawija :naughty:

24082008004ko8.th.jpg

ful dobra fotka ti je ratala, če maš še kej mi lahko pošlješ na mail.

trance_18_groupwave.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, pa sem zvedel nick :)

Ja pridta še kej u naše konce, da se oddolžim s pijačo, predlagam pa kar Debeli Bar v Cerknici o katerem smo se menili. Pa se vama bom potem pridružil še do Rakitne, da še tam malo gume pustim, ne samo na ridah :)

Se bomo zmenili pa se dobimo v Cerknici. Pa tut na Rakitno bo fajn it, že kar nekaj časa nisem bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful dobra fotka ti je ratala, če maš še kej mi lahko pošlješ na mail.

trance_18_groupwave.gif

Na žalost edina slika k mi je poslal kolega.... bo že drugič sam ej, ta tvoj kawa pa res fino ropota... kr kocine so mi skočle k sem vozu za tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj današnjega iskrenja
:)

Vidim, da smrtne žrtve pa še ni blo ... ampak če bo tko šlo naprej, je lahko jesenski čas bogat ... (žalostno, ampak vse kaže v tej smeri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da smrtne žrtve pa še ni blo ... ampak če bo tko šlo naprej, je lahko jesenski čas bogat ... (žalostno, ampak vse kaže v tej smeri)

na sliki zgleda ultra bolj jebačko. na licu mesta je manj spektakularno.

Vprašanje za rumenga cestaka, oziroma kogarkoli k ve odgovor : KOLKO VAS IMA :? Učer jso ble dve rumeni cbrji na ridama?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sliki zgleda ultra bolj jebačko. na licu mesta je manj spektakularno.

Vprašanje za rumenga cestaka, oziroma kogarkoli k ve odgovor : KOLKO VAS IMA :? Učer jso ble dve rumeni cbrji na ridama?!?

a bo dons kdo an ridah pa prbližn kdaj?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah je akcija ? Zmerm k se pelem mimo samevajo :D

Ja sej če ne druzga pa PLAVI ANGELI naredijo akcijo :D

Kako se že stavek začne....Izvajamo poostren nadzor.......... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ceprav so vceraj raje kar malo stran pogledali in tudi sami malce privili proti vrhu svoje masince :)

je pa cez teden dosti bolje ker je manj guzve in tudi mozje postave imajo drugo delo :)

lp rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja plavce sm tut jst vidu kako ga dvignejo čez 90 km/h. Drgač pa sej ti nimajo kaj tam sej nikoli ne voziš čez 90 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za rumenga cestaka, oziroma kogarkoli k ve odgovor : KOLKO VAS IMA :? Učer jso ble dve rumeni cbrji na ridama?!?

Klikni spodnjega rumenega smeškota in prideš do odgovora ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj današnjega iskrenja
:)

Boštjan dobr ti gre tole snemanje, po mojem si mal zgrešu poklic. hvala za pijačo in družbo tebi in tvoji! trance_07_beerchug.gif

super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Drugič se lahko za probo postaviš tako, da boš imel sonce v hrbet.

Mogoče se bo tako celo kaj videlo na posnetku. B)

aja, pol ne bo tako dramatično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!