Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

dns je blo pa kr fletkano

en kup mladeničov :naughty: pa še obisk tarmenga redhot smo mel :whistle:

pa za koruzo ste čist navalili tako da koruza party bo jutri-torek tja med 17 in 18h uro po vsej verjetnosti kuhana

če en bom pozabila bom imela seboj še kakšno ms nalepko ter še nekaj majčk je na zalogi kačje ride team,tko da kdor prej pride prej dobi

btw:dex in brembo lohk mi prideta koruzo pomagat vn iz ovoja spravt,nabrana je pa že sm takoj zajahala jawo in šla v akcijio

aja pa nč bat bomo dol kuhal v klubski sobi oz delavnici,mal muske bomo uštimal pa net mam tud dol pa kej za spit se bo najdlo,tako da nč bat nimam nobenih namenov z vama ane dex za točno uro pa jutr napišem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Drugič se lahko za probo postaviš tako, da boš imel sonce v hrbet.

Mogoče se bo tako celo kaj videlo na posnetku. B)

aja, pol ne bo tako dramatično.

Al pa raj počakam da se sonce skrije :whistle:

Seveda se je Blaz456 samo hecal :hmm:

Ne rabiš belega tiska :grim

Igorr, filmček se nalaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je na The ovinku nekdo zgubu tablco !

Lastnik se lahko javi na PM, tablica je pri kolegu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fejst je blo, se vidimo jutri.

Kje so filmčkiii? :D

stari . . . . . sm pozabu zahvalit za drinko in . . . . . :worship: :worship: :worship:

drugič ne uideš!!! je moja vrsta . . . . :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari . . . . . sm pozabu zahvalit za drinko in . . . . . :worship: :worship: :worship:

drugič ne uideš!!! je moja vrsta . . . . :evilgrin:

Ej, ni kej...

Te držim za besedo za naslednjič. :)

Kako si gumičke zrihtal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestak, hvala za filmček, Igorr, hvala za testno vožnjo, si mi obudil spomine na moje čase s 125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bom frej pred 17 lahko pridem kao pomagat kuhat heheh k kuha se itak sama koruza :whistle:

koruze pa ne bo več k 15 komadou (beri premajhn lonc :P ) tku da rezervacije že potekajo :D

kje pa je hambi kej? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, vidim da kar trenirate :D

Bo treba pridet malo poškilit spet tja gor, upam da v sredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej jst pa na šiht popoudne... pred mrde prletiom okol, drgč pa jutri :P al pa po šihtu č bo še kdo gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo včeraj videti, sicer smo se pa itak pogovarjali samo o "rdečem baronu" na kawi in ga samo hvalili. :naughty:

Ps. Red Hot pa je užival svojo furco gor pa dol pa še potem čez planinsko polje. Mi že teži, da bi rad nazaj. :whistle:.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo včeraj videti, sicer smo se pa itak pogovarjali samo o "rdečem baronu" na kawi in ga samo hvalili. :naughty:

Ps. Red Hot pa je užival svojo furco gor pa dol pa še potem čez planinsko polje. Mi že teži, da bi rad nazaj. :whistle:.

Če maš avto hitrejši kot motor je pa res cajt da motor zamenjaš :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš avto hitrejši kot motor je pa res cajt da motor zamenjaš :naughty: :naughty:

:grim

Spomladi iščem jurja K6. PM mi tisti, ki ima lepo in nikoli ležečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh pride dns kdo gor????

mene en mau mori sm dobila eno povabilo za furco do litije,pa bi tam še kak € zapravla :whistle:

tko da pišuka zajebano tole,bom vidla kdaj bi šla pa kdaj bi prbližn nazaj prišla

ma neki bom že ščarala da bo prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh pride dns kdo gor????

mene en mau mori sm dobila eno povabilo za furco do litije,pa bi tam še kak € zapravla :whistle:

tko da pišuka zajebano tole,bom vidla kdaj bi šla pa kdaj bi prbližn nazaj prišla

ma neki bom že ščarala da bo prov

jst,tadej46,igorr pa še pa še :D

malakai pravi da bi tut silažo jedu sam da ma vonj po koruzi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč pol pa ti prlet do mene ob ene pol 5h da sčupava kukuruz vn pa dava kuhat

tko da najkasnej ob pol 6 sva na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw:dex in brembo lohk mi prideta koruzo pomagat vn iz ovoja spravt,nabrana je pa že sm takoj zajahala jawo in šla v akcijio

aja pa nč bat bomo dol kuhal v klubski sobi oz delavnici,mal muske bomo uštimal pa net mam tud dol pa kej za spit se bo najdlo,tako da nč bat nimam nobenih namenov z vama ane dex za točno uro pa jutr napišem :rolleyes:

Sanda, temu opravilu se reče ličkanje. je lep slovenski običaj :) (srečni mi, k tega običaja ne poznamo)

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam besedo ličkanje ok priznam pa, da nism čist zihr če je tvoja trditev pravilna nekako imam v spominu, da se koruzo lička kadar je posušena in ročno ločijo zrno od storža

ne vem lahko pa se tud motim vendar nekje sm to besedo razumela v tem pomenu možno pa da se tudi ločevanju ovoja pravi ličkanje.

skratka kukuruz bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam besedo ličkanje ok priznam pa, da nism čist zihr če je tvoja trditev pravilna nekako imam v spominu, da se koruzo lička kadar je posušena in ročno ločijo zrno od storža

ne vem lahko pa se tud motim vendar nekje sm to besedo razumela v tem pomenu možno pa da se tudi ločevanju ovoja pravi ličkanje.

skratka kukuruz bo

nope. ličkanje je lupljenje. pol se je pa vezalo obešalo v kite in take monade.. res pa je, de je bla koruza suha. stari ljudje niso rabutali koruze, so bli pridni, ne pa banditi motoristični. zto je bla zmer suha, koruza namreč :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!