Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ja nč pol pa ti prlet do mene ob ene pol 5h da sčupava kukuruz vn pa dava kuhat

tko da najkasnej ob pol 6 sva na ridah

pravjo da ta prvega ne pozabiš nikoli :wub: :wub: pridem s to rdečo zverino kr čez vrt :P :P

post-12030-1219755263_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. ličkanje je lupljenje. pol se je pa vezalo obešalo v kite in take monade.. res pa je, de je bla koruza suha. stari ljudje niso rabutali koruze, so bli pridni, ne pa banditi motoristični. zto je bla zmer suha, koruza namreč:krneki:

KDO ROBUTA :whistle: :worship: :headbang:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO ROBUTA :whistle: :worship: :headbang:

jst ne. u lidlu pa je karuza že uštimana z u lonc :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestak, hvala za filmček, Igorr, hvala za testno vožnjo, si mi obudil spomine na moje čase s 125 :D

Ma ni problema, dobiš še kdaj...

kaj sploh pride dns kdo gor????

mene en mau mori sm dobila eno povabilo za furco do litije,pa bi tam še kak € zapravla :whistle:

tko da pišuka zajebano tole,bom vidla kdaj bi šla pa kdaj bi prbližn nazaj prišla

ma neki bom že ščarala da bo prov

Jaz pridem. Če lahko kej pomagam, sem pa tud na voljo sam na GSM pokličte. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da ta prvega ne pozabiš nikoli :wub: :wub: pridem s to rdečo zverino kr čez vrt :P :P

Čak mal a vidim tm full akrpoviča na desni al ne? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam besedo ličkanje ok priznam pa, da nism čist zihr če je tvoja trditev pravilna nekako imam v spominu, da se koruzo lička kadar je posušena in ročno ločijo zrno od storža

ne vem lahko pa se tud motim vendar nekje sm to besedo razumela v tem pomenu možno pa da se tudi ločevanju ovoja pravi ličkanje.

skratka kukuruz bo

tako kot je cartman reku, ličkanje je lupljenje...........tistemu, čemur pa ti praviš ločevanje suhih zrn od storža, pa se reče ruženje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo zmonteran filmck od ucerej... Nazalost se je en razbiu, nazalost pa ns snemalc tega ni posneu tko da ja... ENJOY WATCHING
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je spoznaval asfalt?

neznani za enkrat še, en s tanovo aprilijo,v D ovinku za dol je na pesek zapelau pa je zadnjo gumo odneslu,možakar se je pobrau pa kr peljau naprej zgleda da je biu v šoku :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neznani za enkrat še, en s tanovo aprilijo,v D ovinku za dol je na pesek zapelau pa je zadnjo gumo odneslu,možakar se je pobrau pa kr peljau naprej zgleda da je biu v šoku :unsure:

srebrne barve aprilia? mille?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo zmonteran filmck od ucerej... Nazalost se je en razbiu, nazalost pa ns snemalc tega ni posneu tko da ja... ENJOY WATCHING

... dokazno gradivo za policijo in zavarovalnico, v kolikor se komu kaj zgodi. Fantje ne tega delat. Obdržite ta košček sveta za svojega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou fajn je bilo dns doma,sam škoda,ker sm moru takoj na ših :closedeyes: .

Nč zato,koruzo smo pa le pojedli :OK: .

Aja pa hvala za kukuruz :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou fajn je bilo dns doma,sam škoda,ker sm moru takoj na ših :closedeyes: .

Nč zato,koruzo smo pa le pojedli :OK: .

Aja pa hvala za kukuruz :worship:

koruza je bla super :worship: sej se vid kdu jo je skuhau :yea1: :yea1: moja malenkost pa sanda7 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ja pa ddddddeeeeee!!!!!!!

don's končno dobu gume!!! :yea1:

kuruza party uspela . . . . . .

takole je mama uštimala moped in se pol lotila z umazanimi rokami koruze!!! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bil gor ob5.45pa ni blu nobenga, razn en motorček pa sm jo kr naprej navezu.Se mi je vozilu. Pa drugič.

sevedijamo :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama na velikem stolčku . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč je pršla na . . . . ljuti pili . . . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah so bili kr pridni . . . . .vse so snedli . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar precej folka na koruza partiju, je bil očitno zelo uspešen. Na koncu, tik preden smo se odpravili domov, nas je pa presenetil še en Bolgar na rikši, ki potuje v Španijo :D Zelo posrečen tip, na tisti rikši ima cel light show, radio, dobro ozvočenje, ni da ni :D Slike sledijo, je osa vse dokumentiral.

Tudi plavi angeli so nas prišli malo obiskat, sem se šel ravno 2x peljat gor pa dol in naletel na kontrolo na vrhu rid, policist me je korektno opozoril, da se domačini pritožujejo, kar lahko razumem, nato sva še malce predebatirala stanje in razmere v motorističnem svetu, ipd, potem pa nazaj na koruzo :)

Spet spoznal nekaj novega folka, tako da je bilo kar prijetno popoldne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toni je biu najbl požrešen . . . . :whistle:

se je šparu . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole pa zgleda košara ko se toni nasiti!!! :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imeli smo tudi obisk . . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tonia mi pa kr pr mer pustite vsaj enkrat da je človk na svoj račun prišel a ne tony :naughty:

drgap pa SUPER je blo sploh pa nad bolgarom čist navdušena mi je polepšal dan maximalno,k vem iz kje je tip uletu in kam gre sam kapo dol :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!