Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jutr pridem..sam zihr ne bo nobenga..

jst bom... delam zjutrej-končno... pol pade turca, prot večeru bm pa gar :P see ya :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom... delam zjutrej-končno... pol pade turca, prot večeru bm pa gar :P see ya :P

see ya not..jest mam zvečer službo..oziroma proti večeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons ste se pa name znesl :lol:

Hvala za koruzo. Je bla full dobra :worship:

Sicer k sm domov pršu sm bil spet lačen ker je moja nova raketa bolj počasna :D cruise mode

Rumenicestak, ti si me pa celo pozdravu :OK: jst sm že nazaj prot domu vozu......

Dex, ti pa drugič malo manj debate s policaji, ker te tolk dolg ni blo nazaj, da sm mogu že domov :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako nej imenujem to . . . ????? :eek:

Mogoče:

Rikša na pedaliranje, "all inclusive" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, mama s pomočnikom je dobro koruzo naredla, ata je dobro pijačo počastil... :D

Za piko na i, pa še Bolgar. :worship:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

see ya not..jest mam zvečer službo..oziroma proti večeru

e mat kurja... no sj nwm kdaj bm jst gar... mrbit se vidjamo, č pa nje pa drugič...pa brez neumnosti :whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaa mama kake tace pa maš???? :kva2:

naša mama se je odločila da si kupi . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bodo še slikce mal počaki . . . . . .

sigurno bo še cestak kej filmčka napopu . . . . :naughty:

Ride v duhu Bolgarije

Rumenicestak, ti si me pa celo pozdravu :OK: jst sm že nazaj prot domu vozu......

Sm probu da vidm če me bo nazaj pozdravu, pa sm bil pol tud jaz ful presenečn :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism si mislu ja,da se maste tko pestro :) Thnx za fajn druzbo,pa pridem se kdaj pogledat :)

Se en OT,z rumenimcestakom sva se pogovarjala o tem motorju

http://shrani.si/f/2L/ws/3v3Y0gM2/16082008002.jpg

http://shrani.si/f/2G/Qd/4xaAXfr4/16082008003.jpg

Sicer nism pristas tanovih CBR-k,sam tole bi pa ze blo za prezvet nekak...

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar precej folka na koruza partiju, je bil očitno zelo uspešen. Na koncu, tik preden smo se odpravili domov, nas je pa presenetil še en Bolgar na rikši, ki potuje v Španijo :D Zelo posrečen tip, na tisti rikši ima cel light show, radio, dobro ozvočenje, ni da ni :D Slike sledijo, je osa vse dokumentiral.

Tudi plavi angeli so nas prišli malo obiskat, sem se šel ravno 2x peljat gor pa dol in naletel na kontrolo na vrhu rid, policist me je korektno opozoril, da se domačini pritožujejo, kar lahko razumem, nato sva še malce predebatirala stanje in razmere v motorističnem svetu, ipd, potem pa nazaj na koruzo :)

Spet spoznal nekaj novega folka, tako da je bilo kar prijetno popoldne :)

Lih mimo sm šu k te je policaj gnjavil pa sm vidu kako negativno zmajuješ z glavo :> Pol pa dobro da je mela spodnja kontrola opravka z ridaši :> Nimam lih tehnično izpraven moped (vsaj za kekce ne )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih mimo sm šu k te je policaj gnjavil pa sm vidu kako negativno zmajuješ z glavo :> Pol pa dobro da je mela spodnja kontrola opravka z ridaši :> Nimam lih tehnično izpraven moped (vsaj za kekce ne )

No ja, ni me ravno gnjavil, sva se čisto lepo pogovarjala, še uprašal sem ga par stvari, ki so me zanimale, je bil prijazen. Glede izpravnosti je pa tako, tudi jaz nisem čisto 100%, ampak po mojih izkušnjah ponavadi zaradi malenkosti ni težav, če nisi ravno delal pizdarij prej in če imaš korekten odnos. Jaz imam, če odmislim tisti helikopter in kazen za domnevno prevoženo polno črto, v veliki večini kar pozitivne izkušnje s policaji kar se tega tiče, pa sem bil velikokrat ustavljen z motorjem in z avtom.

Hmm, učeraj nisem ujel imena tistega motorista s črnim GSXR1000 k5, je mogoče kdo od tu? Me zanima kje je nabavil Yoshimuro, pa če se da homologirat tisto zadevo, ker zvok je res lep :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, učeraj nisem ujel imena tistega motorista s črnim GSXR1000 k5, je mogoče kdo od tu? Me zanima kje je nabavil Yoshimuro, pa če se da homologirat tisto zadevo, ker zvok je res lep :D

Vsak izpuh se da homologerat če imaš original račun. Greš na lpp na homologacije, daš podatke, počakaš 2-3 tedne, da ti pošlejo vabilo iz lpp in v roku enega mesca si na lpp, kjer ti podpišejo par listov

počakaš še en teden in dobiš po pošti homologacijo. :trance_33_sleep:

Vem iz izkušen ker sem zablokeral motor zravn pa še izpuh.

Čakaš da se uradniki iz paperji odločjo poslat en A4 list :topic:

Se opravičujm ker sm mal off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak izpuh se da homologerat če imaš original račun. Greš na lpp na homologacije, daš podatke, počakaš 2-3 tedne, da ti pošlejo vabilo iz lpp in v roku enega mesca si na lpp, kjer ti podpišejo par listov

počakaš še en teden in dobiš po pošti homologacijo. :trance_33_sleep:

Vem iz izkušen ker sem zablokeral motor zravn pa še izpuh.

Čakaš da se uradniki iz paperji odločjo poslat en A4 list :topic:

Se opravičujm ker sm mal off topic.

Kurc k nimam računa :s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čisto tako.. Izpuh mora ustrezat za tvoj tip motorja, na trgu so tudi športni lonci, ki nimajo narejene Homologacije in niso street legal in tistega tudi z original računom ne boš homologiral, Wings npr. Auspuh mora bit homologiran že v tovarni in imet vtisnjeno E cifro gor, poleg tega pa rabiš potem še certifikat, ki je lahko tudi sprintan ali skopiran ampak mora bit razvidno, da izpuh s to številko, ki jo ima vtisnjeno gor ustreza za tvoj tip motorja, torej v mojem primeru za GSXR 750 2004. Ker nekateri npr izpuh z vsemi papirji za Ninjo 636 2003 je fizično enak kot ror za na Cometa 650, pa ga boš na ninji 636 lahko komologiral, ker je navedena na certifikatu izpuha, na Cometu pa ne, ker ni naveden in kao ni ustrezen. Takšne so moje izkušnje in izkušnje veliko kolegov, ker sem se precej ubadal s tem, ko sem imel še Hyosunga in je bilo rorov (s papirji) kot dreka, ker paše tudi od Ninje, ni se pa nič dalo homologirat, ker Hyosung ni bil naveden na certifikatu.

Tako, da očitno moraš imet srečo, pa naletet na površnega delavca na tehničnih, pa je tudi račun dovolj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe moj izpuh je brez homologacije ker je akrapovič scorpion (dirkalna različica g.Akrapoviča že dolgo nazaj)

Ampak ker sem zablokeral motor mi avtomatsko pripada homologacija vsega kar je na njemu.

Tudi izpuh.

Mel zgleda več sreče kot pameti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda a dns kdo pride gor,no neki vem da vas nas bo zihr

aja za unga s črnim suzuklnom,pa tud jz žal ne vem imena sam vem pa da je bil že ene parkrat gor k se me je spomnu še s tastarim motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam maturo in se morm učit bom pa z mislmi z vami :evilgrin:

Podrgnte kšno tačko pa srečno vožno

Za vikend pa pridem gor :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale muska od bolgara mi je pa kr zanimiva

aja pa šele doma mi je dodobra užgalu da ma ta reč 160kil ja sej ni slišat dost k smo takoj primerjal z motorjem sam fak tuki sam en osu poganja ne pa 100 in več konjev

drgač pa slovenija ga je kr mal sfukala glede klancov k bolgarija je pa itak ena sama ravnina tako da tele ride so mu dale boga

http://www.silvena.net/horo/index.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno je da te je slišat da te kolesarji pa pešci slišijo :D ostalo je nepomembno :P

mmm s tabo se glih ne strinjam kolesar pa pešec te navta glih zbila s ceste avto te pa bo

tko k pravm loud pipes save lives in res je če te avtomobilist nevid(kar je zelo pogosto) naj te vsaj sliš

in bo avtomatsko pogledal nazaj takrat pa sam gang dol pa mim :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!