Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Evo,donc sm bil okol 11h gor.Sem motor na sprehod pelju :) Okol turc,slisi se zanimivo :) Samo na zalost bol tezko. Ce bom utegnu mrbit zvecer pridem spet pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu banda :naughty: :naughty:

sam motor malo spucam pa porihtam da bom zgledu kakor pravi šminker, pole pa prletim kej gor okrog :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons me pa ni pustila. :naughty: :whistle: SEM IMEL HIŠNI PRIPOR :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, direktno z Rid. DeX, sej vem da se ponavljam, ampak še enkrat hvala za testno vožnjo. Danes bodo sanje pestre. :whistle:

Fajn je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar tolaži se... če se bolje počutiš ....

mi vsaj ne bo treba šotora s sabo vozit..k je enodnevna furca a veš :evilgrin:

treba bit mal zoprn a ne..tut če se vsi ostali zajebavamo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da si ne boste kej naredle..sej vem da ne upate it ker bi pol pizdu k vas bi mogu skos čakat.. :whistle:

no če že hočeš pol lohk do Pule skočva sam nazaj ne grem s tabo ,da ne boš pršu tečn domov tako, da za nazaj boš lohk prebolu čakanje :whistle:

ej banda fajn je blo,....ok če povem po pravici je blo odlično sploh testiranje oziroma slačenje ninjeriderja pa potem tisto pomirjanje pa ene 5x zapiranje :whistle: a ne Miro :winkiss: no pa pol k sm že pogruntala kako dobit kakšnga poba v svojo bližino je še Dex hitr pršu na pomoč pa mal zategnu :yea1:

da snoopya reveža ne pozabm oment fant prov bogo zgleda no sej tista noga je še kr ok vidt sam barva face pa ajej,..sm prepričana da mu bo sex pomagov do prave barve tako da dečko opali B)

no pa na konc k sm ostala sama s tremi pobi že v temi je blo pa prov dobr chatat,tako da fantje tnx za pogovor

Igorrr...sanje pa to ....sej bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,tut donc sm se mal prkazu naokol. In vas je blo res kr fino videt in mal pocvekat,bom res mogu veckrat pridet :)

Thnx za druzbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, direktno z Rid. DeX, sej vem da se ponavljam, ampak še enkrat hvala za testno vožnjo. Danes bodo sanje pestre. :whistle:

Fajn je blo.

Ni problema, sicer načeloma ne maram posojat motorja, ampak glede nato, da si odgovoren in previden kar se tega tiče, ter s srcem v motorizmu, zakaj pa ne, se boš vsaj lažje odločil kaj nabavit :) Hvala tebi za pijačo.

Drugače pa je blo lepo videt vse, se je kar zbralo nekaj folka danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res dobr blo dons sploh debata na koncu :worship: aja dex kaj treba narest za testno vožno :closedeyes: JOke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res dobr blo dons sploh debata na koncu :worship: aja dex kaj treba narest za testno vožno :closedeyes: JOke :lol:

izpit za začetek???

vsaj pri meni je tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit za začetek???

vsaj pri meni je tako :D

ti pa pšš.. k drgač se bova še kej zmenila za tegale tvojga gsx-a :closedeyes: mal bi mu mogu še ceno spustit :whistle: za ns davkoplačevalce :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa pšš.. k drgač se bova še kej zmenila za tegale tvojga gsx-a :closedeyes: mal bi mu mogu še ceno spustit :whistle: za ns davkoplačevalce :kva2:

jap..najbolš da ga dam zastonj..al pa da še mal doplačam a ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap..najbolš da ga dam zastonj..al pa da še mal doplačam a ne :whistle:

jap neb blo slab.. :closedeyes: sam sej itak sam hec, drgač bi se ti jutr prdružu pri furi sam brez veze d me čakaš(vem kako je to mučno) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda fajn je blo,....ok če povem po pravici je blo odlično sploh testiranje oziroma slačenje ninjeriderja pa potem tisto pomirjanje pa ene 5x zapiranje :whistle: a ne Miro :winkiss:

Saj veš,po vsakem pomirjanju je treba tudi dobro zapret :whistle: , hec

Fajn je blo :rolleyes: , družba,pijača,snoopy po dolgem času...

Skratka,se kmalu vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem hotel pridet .. pa sem bil zadržan ... :trance_33_sleep: ... bodyček sem dubu :whistle: :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav misli kdo gor pridt okol 4h-5h da kšno rečemo???

ti si biu že zadnič ane če t pravega mislm,modra thundercat pa ostale zadevščine...pridem sam ne vem še kdaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si biu že zadnič ane če t pravega mislm,modra thundercat pa ostale zadevščine...pridem sam ne vem še kdaj :P

Jap jap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bom najbrž tam med 16h in 17h sam čez šla pa mal potrobila in pomahala pa nadaljevala pot do Pule tako da se ga vidmo v nedeljo prot večeru

do takrat pa po pamet pa brez pizdari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!