Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

danes kr luštn . . . . obiskali snoopy-a . . . :yea1:

pol pa še ena debatka na ridah . . . . . :rolleyes:

pa pijačka v portusu . . . . :worship:

dex-i pa si ni upu it na pijačko . . . . . k ga njegova na kratko drži . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kr luštn . . . . obiskali snoopy-a . . . :yea1:

pol pa še ena debatka na ridah . . . . . :rolleyes:

pa pijačka v portusu . . . . :worship:

dex-i pa si ni upu it na pijačko . . . . . k ga njegova na kratko drži . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :naughty:

a zdej si se že na dexa spravu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej si se že na dexa spravu :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :grim :grim :grim :grim en mal . . . . . nekam jo je popihu . . . . tud ustaut ni hotu . . . :whistle:

komanda je komanda . . . . :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja, nis edini, če te kej tolaži :D

Ja misty, plave bo treba začet tolčt pa bo vse v redu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

da snoopya reveža ne pozabm oment fant prov bogo zgleda no sej tista noga je še kr ok vidt sam barva face pa ajej,..sm prepričana da mu bo sex pomagov do prave barve tako da dečko opali B)

....

dj nehi palit to ej...da se med sexom spozabim da sm kripl pa da si vse še enkrat polomim ;) barve pa zato nism mel k si... :whistle: ma sj veš no...tiste push -upe sprobavala :lol1: :lol1:

sam tko...a tisto glede sexa je blo vabilo??? :rolleyes: :evilgrin:

Osa...ne zajbavej dexa!!!če mene ne upaš k sm na berglah pol tut njega pust na mer :krneki:

pa thx učer za obisk pobje :worship:

C U :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons kdo gor pride? JST MAM NOVO KETNO :)

Pa nov motor maš tud :rolleyes: , sem ti zadnjič potrobil z avtom na brezovici pa si samo gledal naokol pa me nisi videl, bil si pa še z enim kolegom. A mille si prodal? Jaz bi prišel gor ampak čakam gume do ponedeljka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga se pa res spomnim da je trobil - sam mi ni bilo čist jasn kdo bi lahko bil :)

Milleta sem prodav... zdej bom mal ninjo gnal sem pa tja ... v načrtu več al manj grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga se pa res spomnim da je trobil - sam mi ni bilo čist jasn kdo bi lahko bil :)

Milleta sem prodav... zdej bom mal ninjo gnal sem pa tja ... v načrtu več al manj grobnik.

Lepo lepo. Kakšna furca pa vseen lohk pade kdaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa verjetno nekaj časa ne bo, danes bom vilce snel, da bom nesel pretesnit :) Oziroma mogoče pridem z biciklom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa verjetno nekaj časa ne bo, danes bom vilce snel, da bom nesel pretesnit :) Oziroma mogoče pridem z biciklom :rolleyes:

Kako to misliš pretesnit, ima kaj veze s semeringi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATA danke fi, za včerišno pijačko :P igorr ti si mi pa ušu učeri... pa tk si govoru d bm mogla za tabo vozit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!