Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Tudi z moje in bratove strani vse naj,naj :OK:

in veliko varnik kilometrov :yes:

Pa,da ga pijemo :beer2: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi kdaj lahko pridemo na odojka že :whistle: ?

odojka glih nebo bo pa mars kej druzga........ne skrbi lačen ne boš bambi :whistle: :worship: ..aja pa tut žejen ne boš...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SERGINI tenx :yea1: dobiš za pir sam me morš za rokav pocukat :beer2:

Sm mislu da sm ku avtobus zdej pa vidm da sm bel ku kšn tamčk :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo za ki bi šel z menoj jutri zjutraj na en giro od 9h do 13h

v kolikor bo seveda vreme solidno se prav da ne bo glih kak dež

uglavnm jutr vstanem ob 8:30 in če se kdo javi za furo grem drugače pa grem nabirat gobe :rolleyes:

pa to furo odpeljem drug tedn popoldne

in sicer relacija ride-vrhnika stara cesta vrhnika-domžale(ac)potem pa čez trojane na prebold pa maričko pojahat pa dol na hrastnic-litija(v LABO)pa na žabarijo potem pa odvisno od cajta al čez turjak na sodražico pa čez bloke na rakek al pa na vrhniko,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lady and the devil on the space shutle :evilgrin:

a mi lahko daš podnapise, ker moj prevod je malo čuden :headbang: :headbang:

a je to :hmm: :hmm: GOSPA Z VRAGOM NA VRAGOVOZU :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Blizu

Sodelavka mi je rekla,glej hudiča na raketi kaj dobr zgleda.

Jst pa ne bit mona,pa dejmo v angleščini.

Se kej vidmo na Ridah. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Blizu

Sodelavka mi je rekla,glej hudiča na raketi kaj dobr zgleda.

Jst pa ne bit mona,pa dejmo v angleščini.

Se kej vidmo na Ridah. :OK:

Ja sam konc tedna, sm popoldne vna šihtu :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tud ti s ta siromak k popoldne robotka

no sva že dva pa še irenčko pa smo trije

jahuuu še dns u šiht pol pa podalšan vikend

no pa smo dočakal ČETRTEK :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa smo se prebudil v lepo sončno jutro.za furco vidm da ni nobenga taku da uhhhh tole vreme kr kliče na motor

no ja vsekakor ga bom zajahala oz jo bom zajahala al jawo za po gobe al pa suzo mogoč celo obe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste tle sami softiči rata....šiht mate za izgovor da vm ni treba na motor ;) al pa je žena proti...neki zmer najdete sam da vm ni treba na ovinke pridit...ej ej mladina kaj bo z vami :lol1: :lol1:

sanda7 grem jst s tabo če greš z jawo-v prkolco se bom pa že stlaču al kaj??pa da me na kofe zapeleš :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam maš res snoopy

jz grem tud na šiht z motorjem čeprov ga mam tko bliz da glih če pridem do tretje prestave

no pol zvečer mal čudn zgleda k se u kratkih hlačah dam peljem :rolleyes: ampak sej folk me je že vajen tud, da sz javo pa košarco zadi polno marel al pa koruze čez rakek brnim

ja no tkle mamo jawa je za danes z moje strani odzslužla popoldne jo seba zajaše mene pa sam še suzuki čaka da ga zajaham pa se odpeljem na šiht ter jutr zutrej vija in Pag :krneki: taku da ns ČETRTEK DAY me na ride ne bo spljoh razn če crkne stroj pa grem pol čez ride na pag :whistle:

aja znam pa u nedeljo prot večer čez ride nazaj sam najbrž spet ne bo nobenga gor čim mal sonce zaide :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj men pa žena pusti na motor oz ride, sam šiht ne lih... dans začnem šele pol 3... tko d pred šihtom bom mal pršla okol :P mal se posončt, k mi lih ženka pusti :010:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj men pa žena pusti na motor oz ride, sam šiht ne lih... dans začnem šele pol 3... tko d pred šihtom bom mal pršla okol :P mal se posončt, k mi lih ženka pusti :010:

MEN pa 100% ne :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: Jt pa ubogam, zato pa nardim tolk mal km. :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEN pa 100% ne :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: Jt pa ubogam, zato pa nardim tolk mal km. :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

ubogaš ja... :whistle: sj morš, drgč jih dubiš od udzadej... sj vem, zatu s pa kule priden :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!