Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ride nebi smevale . . . . če bi gor . . . . . biu parkiran . . . . . tak stroj . . . . . . . . trance_25_naughty.gif

Pripeti thumbnail(s)

Reduced 35%

Pripeta slika (klikni na thumbnail za povečavo)dej tapru garaža pozidej pol pa kej o temu misn :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAL NABIJAM PREDN GREM spat!!!

kwa je zdej tu???? noben nč ne nabija????? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je en z Hornetko padu na Big ovinkom, kdo od tle? :unsure:

big ovink??? a si mislu na the ovink???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri so prašiči v modrem spet delali red na ridah...................,ker ni našel nič drugega mi je peder napisal kazen za tablco in mi povedal, da če bi mu slučajno ušel , da bi mi postavli cestno zaporo-avto čez cesto, in bi končal v policijskem avtu..........res lepa gesta, ki ti jo napovejo pa čeprav ustaviš. Upam, da je prašič potešil svojo travmo iz otroštva in je sedaj zadovoljen sam s seboj(važno je blo samo to,da je napisal kazen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, motor vreden občudovanja,ane............ :naughty:

A ti je kaj gnojiv zaradi homologacije avspugov

In kako je prav postavljena tablica, da ne pokasiraš kazni :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam vse homologiran, vozu sm po predpisih,.........mene si je pač izbral in me vn potegnu.........pa udri, sej se zmeri kej najde za koga poje...t

Imel pa je sokolovo oko, ker je "od oka" zmeru naklon tablce, pol sva jo skup naglihala u stopinjo natančno........sej mu bi reku zakaj ni šel rajši za poklic OPTIKA :rolleyes: ........sam bi blo še dražje potem......sicer pa no comment

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam vse homologiran, vozu sm po predpisih,.........mene si je pač izbral in me vn potegnu.........pa udri, sej se zmeri kej najde za koga poje...t

Imel pa je sokolovo oko, ker je "od oka" zmeru naklon tablce, pol sva jo skup naglihala u stopinjo natančno........sej mu bi reku zakaj ni šel rajši za poklic OPTIKA :rolleyes: ........sam bi blo še dražje potem......sicer pa no comment

ki si care hehe? očitno plavim zmankuje časa, in so v zaostanku s pobrabnmi kaznimi. zdej majo še kak teden, več ne, primernega vremena za lov na bandite tvoje baže. divjake. norce z motorji. vsi ste isti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki si care hehe? očitno plavim zmankuje časa, in so v zaostanku s pobrabnmi kaznimi. zdej majo še kak teden, več ne, primernega vremena za lov na bandite tvoje baže. divjake. norce z motorji. vsi ste isti :naughty:

sam kar je ratal na ridah je obup!!!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, motor vreden občudovanja,ane............ :naughty:

Hahahaha dej to je treba u časopis dat :D Že na sliki se vidi kolk je pameten :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je meni v soboto na meji težil... le s to razliko da sem jaz motor pririnil čez mejo (od hrvaške do slovenske avtovleke :unsure: ), in se mi majstr na carini sprav pametvat o naklonu tablice... na uč valda... živčen kakor sem bil sem ga poslal v 3pm :headbang:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa delov da si ga rinu??

a je suzy dušo izpustila,no buh ne dej

a bo dns al pa jutr kdo gor??

oz a je jutr,al pa kak drug dan ta tedn, kdo za popoldnasko furco 15:30 do večera na marijo reko pa dol na litijo(laba)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si pa delov da si ga rinu??

a je suzy dušo izpustila,no buh ne dej

Jap... spet elektronika crknila... cca. 15-20km naprej od Crikvenice...... naslednje leto bo pomoje R1 ali ZX10-R B)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas mal pozdravim-.............ridaši in ridašice.............osa kot predsednik......... :winkiss: :winkiss:

pozdravčki že . . . . . enako .)

predsednik . . . . ????? koga ali česa???? jst NČ NE VEM! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... spet elektronika crknila... cca. 15-20km naprej od Crikvenice...... naslednje leto bo pomoje R1 ali ZX10-R B)

Dej nehi da te kdo ne sliši !! kako lahko suzukiju elektronika crkne ? Jst sm meu pa sintisajzer pa je kr delal. zgleda da je biu dobro uglašen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!