Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ja z mopedom je mel karambol ga je nekdo baje izsilil

ima pa zlomljeno ključnico in poškodovano roko

želim mu čimprejšne okrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk ja...a smo se srečal med grčarevcem pa logatcem? ob 19 sva bla s sando gor jih je blo še ene 5 drgač pa tma :D

sj zarad mene greste lahko vsak zase ga pogledat če hočete,jaz bi samo izkoristil frej popoldne in to možnost da ga obiščem v bolici (ker snoopija pa cvičkota nism mogu). irencko si ti pol jutri za? če ne bo drugega da greva sama? sam uro povej. lahko tudi ob 5.

Ne bi rekel... Jaz sem prišel okoli 18.00 gor, okoli 19.00 smo šli pa v Postojno na pijačo.

snoopy, hvala za drink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upaš z meno :whistle: ?

Seveda,če bo le vreme zdržalo :evilgrin:

Baje se bo za vikend poslabšalo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm za... delam do pol dveh... pol se pa tle gor narišem pa se zmenmo... :P

jst bi tut šou sam pred četrto ne morem :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tut šou sam pred četrto ne morem :headbang: :headbang: :headbang:

men je useglih kdaj gremo sam da smo do 18 u lj pa ene pou urce pr njemu pa je to to. če je sandi pa irenčko prow gremo lahko tut po 16uri pa se megar dobimo v logatcu tonto če vam je bližje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonto ritka... pa se prmaji po četrti, kdr ti ustreza do hotej, pa šibnema do logaca... pa se dubimo in gremo, men ni važna ura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z bratom ga reva v petek pogledat.

K mava opravke v Lajbah,ga greva spotoma obiskat

hehe a so spet kakšne RAZPRODAJE na vidiku :naughty: po moje bi znalo bit to to :lol:

drgač pa za jutr kot sm rekla ne se name preveč ozirat kr zmente se pa napište kdaj,in od kje(najbrž iz rid)če bom frej mi je itak vseeno za uro

bom pa vedla jutr ob 14:30kako pa kaj tako da smo na liniji pa ne optični

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vela če ste za Pol raje v LOGATCU da ne bi gor hodu, Se jutr točno zmenmo. :OK: :OK:

Se bi dalu okol četrte???? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe a so spet kakšne RAZPRODAJE na vidiku :naughty: po moje bi znalo bit to to :lol:

drgač pa za jutr kot sm rekla ne se name preveč ozirat kr zmente se pa napište kdaj,in od kje(najbrž iz rid)če bom frej mi je itak vseeno za uro

bom pa vedla jutr ob 14:30kako pa kaj tako da smo na liniji pa ne optični-brezžični

1,2,3,4 kdo je še na liniji mi smo na liniji nč se ne more spremenit :whistle:

se čujemo potlej drži za po 16 ,ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez linije ni nč ....bilokakšne al une idealne na ovinkih al....

uglavnm moj gsm me mi riše ruto proti krevetu neki sm zaspana ratala tale vročina kr mal utrudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1,2,3,4 kdo je še na liniji mi smo na liniji nč se ne more spremenit :whistle:

se čujemo potlej drži za po 16 ,ok.

OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonto ritka... pa se prmaji po četrti, kdr ti ustreza do hotej, pa šibnema do logaca... pa se dubimo in gremo, men ni važna ura...

Zmejnanu jutr te pokličem pa se v Hotejah dobimo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kak nov kandidat :P? vreme je super :D,kaj sanda greš al ja :P? tonto se boji da bomo šli brez njega pa že celi dan bere temo kačje ride :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irencko a vaju s tontom počakam v logatcu pr žaklju na parkirišču? sam povej kdaj

mislš na kalcah..? če boš šibu čez laze se lh tut u logac dobimo... ala recmo mal čez 4 na molu u logatcu... (krožn križiše) tonto bo 10 do 4 u hotejah... po pa prideva tja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!