Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

hehe ja zdej s pa frajer k maš tak bajk

lohk greva skup sam grem pol jz sz jawo letos sm se po dolgih letih spet tam furala

drgač pa do 14suzuki pol pa sz jawo na šiht

Jah prej sm meu težko kravo k me je prijetno grela v kolena :) Zdej tega luksuza ni več so pa druge stvari k so mi všeč :P Dej učeri sm nartedu sam 140 km in zdej me kr vleče in vleče tko da ob 12ih grem na ride pol pa valda čez gozd domow :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism bla jz :winkiss: zanimivo a ne ampak sploh te ne poznam pa sm že na vrh postojne vedla da si ti hehe in pol še pr letališču,kdo bi si mislu da maš dolge lase no ja lahko bi šla na kofe,mogoče u tretje

sm šla najprej do cerknice po burek pa sm ga na ridah sklestla pol sm šla pa do hruševja pa čez orehek,prestranek in nazaj domov

sm mislila jit mal po krasu pogledat če je kej grozdja za najsest pa sm bla glih sita tako da bom to storila kak drug dan pa še za kostanj bom šla mal pogledat kako kaže,vsakoletni običaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čupavac sm (se prpravlam na zimo :lol: ) Ja jst sm tut zaviu na orehk pa do hruševja. Sm izkoristu fraj uro med malco :010 . Ja jst bom zdej lahko tut gobe nabiral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pol sva se glih kontra vozila,kdo bi si mislu :worship:

sam me pa zdej pr kompu bl zebe k pa na motorju s tem da sm še kr v dolgih gatah pa dainese d dry hlačah :headbang:

počas se bo treba preobleč zakurblat jawo pa na šiht :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pol sva se glih kontra vozila,kdo bi si mislu :worship:

sam me pa zdej pr kompu bl zebe k pa na motorju s tem da sm še kr v dolgih gatah pa dainese d dry hlačah :headbang:

počas se bo treba preobleč zakurblat jawo pa na šiht :rolleyes:

Očitno dainese sucksa :D Meni je blo prou fajn pa mam kr eno opremo. Mogoče me rešujejo debele usnjene hlače pa dolge gate spodi. Pa čist mogoče še brzina okoli 100 km/h. K un tvoj suzuki zgleda da ne gre pod 120km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 a si se ti pelala proti postojni s suzo ? pol pa še mimo letališča ? :>

Stari, sam zdej boš mogu mal pazit po Postojni kaj delaš, da ne bodo pol Postojnčani meni težili vsakič ko bom prišel mimo, kaj sem norel :naughty:

Sem pa pravkar dobil mejl, tisti Akrapoti so res malo pod 800€. Me že ma, da bi šel dnar vzdignt na banko, pa jih gor dal, tisto razbito masko bom pa raje z attackom polimal, pa bo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, sam zdej boš mogu mal pazit po Postojni kaj delaš, da ne bodo pol Postojnčani meni težili vsakič ko bom prišel mimo, kaj sem norel :naughty:

Sem pa pravkar dobil mejl, tisti Akrapoti so res malo pod 800€. Me že ma, da bi šel dnar vzdignt na banko, pa jih gor dal, tisto razbito masko bom pa raje z attackom polimal, pa bo :unsure:

Ne zdej še ne smem noret :> Ma jst sm razmislju ce ti da sam 2 konja vec bi tut kak cheap auspuh prsu upostev ceprou je akrapovič prestiž. Dej prnesi mi ti tisto tvojo masko pa vse koščke k poznam enga k vari plastiko. Če pa rabš mam pa od UFO masko za endurce (dve lučki) ti jo posodm za prvo silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdej še ne smem noret :> Ma jst sm razmislju ce ti da sam 2 konja vec bi tut kak cheap auspuh prsu upostev ceprou je akrapovič prestiž. Dej prnesi mi ti tisto tvojo masko pa vse koščke k poznam enga k vari plastiko. Če pa rabš mam pa od UFO masko za endurce (dve lučki) ti jo posodm za prvo silo.

Ja, ti kar lepo uteči motor, da nau pole težav :trance_33_sleep:

Pol po prvem servisu, bo že bolj veselo tekel.

Akrapovič je pa pojem, res ti da sam 2 konja več, pa mal dvigne krivuljo navora, pa 6kg lažji je,... sam čez zvok ga pa ni. Kakšni drugi modeli, npr. LeoVince mi nikakor ne potegnejo, vsaj kar po netu gledam. Tle se gre bolj za lušt.

Ko pridem strašit z orodjem v Postojno, te pokličem, pa bomo vidli kaj se splača s to plastiko nardit. Na srečo pa ni v koščkih, je samo počila pa vijake ven pometalo. Sem pa zdej dobil tudi idejo, da bi si dal kakšno nalepko delat, sem najdu eno stran, kjer ti jih izdelajo po naročilu. Tut ni treba, da bi vsi imeli isto polepljene motorje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič je pa pojem, res ti da sam 2 konja več, pa mal dvigne krivuljo navora, pa 6kg lažji je,... sam čez zvok ga pa ni. Kakšni drugi modeli, npr. LeoVince mi nikakor ne potegnejo, vsaj kar po netu gledam. Tle se gre bolj za lušt.

Akrapo na temle motorju ne izpade preveč posrečeno, ker samo prdi, nikamor ne gre, pa drag je ko žafran.

IMHO škoda denarja, rajši kupi en drug originalen izpuh in ga predelaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapo na temle motorju ne izpade preveč posrečeno, ker samo prdi, nikamor ne gre, pa drag je ko žafran.

IMHO škoda denarja, rajši kupi en drug originalen izpuh in ga predelaj.

Če ma čuden sound navaden predelan :) Na xjr sm meu akrapota iz titana pa misliš da je dalo nekih bajnih konjev ? Dalo je sam nasmešek na obraz ko si mal po gasu dau :D če bi hotu efekt bi mogu še dize menjat pa zračn filtr in to bi naneslo še večjo porabo k že tko ni nek špraovček :D XT ma pa hud zvok z akrapoti gre pa čist zadost. Za tele relacije k jst vozm bodo kmal cestaki za mano vozili sam da dobim filing. Na zaprtih ovinkih je fenomenalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,me mika.................. :evilgrin:

Sam kaj ku je premrzlu........ :xx:

Sej vem...................evrokrem-generacija

nutela :headbang: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma čuden sound navaden predelan :) Na xjr sm meu akrapota iz titana pa misliš da je dalo nekih bajnih konjev ? Dalo je sam nasmešek na obraz ko si mal po gasu dau :D če bi hotu efekt bi mogu še dize menjat pa zračn filtr in to bi naneslo še večjo porabo k že tko ni nek špraovček :D XT ma pa hud zvok z akrapoti gre pa čist zadost. Za tele relacije k jst vozm bodo kmal cestaki za mano vozili sam da dobim filing. Na zaprtih ovinkih je fenomenalna.

ja itak vem k sm mela leta nazaj še tdr125 kaj je to šlo dol po idriskih ovinkih,skor tko k sz jawo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da vs še ni zametl tm gor...in da je še neki pogumnih :worship: kr tko naprej....

se mrbit kj srečamo

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 danes se greš kej pelat ?

a maš kak predlog okol 11h sm lohk na motorju pa pd 13h

če čš greva lohk mal po krasu vohat grozdje in vino pa nekam na kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no povej k boš če boš a ne,ta cajt se bo pa še en mal ogrelu k baje je sam okul 7,8stopin po slo :rolleyes:

Evo jst sm že lahk prletiš do postojne. greva čez kras do gorice pa nazaj. Morm nek u gorico skočt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo no jz do gorice glih ne grem greva pa lohk skupi do krasa pa tam na en kofe pol pa ti naprej jz pa nazaj,če s za

se dobiva 11pa11na omw a bo ok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!