Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

evo me jahuuuuu je pasaluuuuu še pa še :worship: dol na vipavskem prov vroče

po krasu že nekje obirajo grozdje in že full diši po žlahtni kapljici

na rebrnicah mi je skor zakuhalo no 110 sm jih pa le uspela odpeljat tko da vsaj malč doze za lažje dočakanje konc šihta

aja čez ride pa danes ni zneslo spljoh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me jahuuuuu je pasaluuuuu še pa še :worship: dol na vipavskem prov vroče

po krasu že nekje obirajo grozdje in že full diši po žlahtni kapljici

na rebrnicah mi je skor zakuhalo no 110 sm jih pa le uspela odpeljat tko da vsaj malč doze za lažje dočakanje konc šihta

aja čez ride pa danes ni zneslo spljoh :rolleyes:

Sm te vidu nekje okrog poldan v Dutovljah pred osterio. :worship:

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Sanda7 jst sm pa zdej prispel :> A ti je blo kej dougcajt na odprtih ovinkih pa ravninah ? :> brembo danes mi bo mogoče zneslo samo še okoli 19ih pa dalje mogoče kej prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons biu na mopiju . . . . :yea1:

zdej dam sam še en sestanek skoz . . . . . pol pa na mopija . . . . . pa gasa . . . . :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut mal podrgnu une ovinke..pa še fajn toplo je blo na klopcah..

kulsko..pa nobenga motorista nikjer

Jah se vozimo po bolj toplih krajih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zaj, letimo na Ride obrnat?

če greš (ali pa kdo drug) iz lj..zdele je taka gužva po stari cesti od vrhnike do logatca da je za znoret..

ker je neko vozilo na avtocesti vrh-log v okvari na počasnem pasu in so kolone..

to "vozilo" je najbrž 6 metrov široko, saj kot kaže ne more nihče mimo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pala prva kazen z novim motorjem - 270 e 135e u 15ih dneh :s K je vse napisu k je bla zgodba zaključena sm pa še znoru in sm im povedal kako so nesposobni :> Debelo sta gledala ker vse kar sm im reku je res :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pala prva kazen z novim motorjem - 270 e 135e u 15ih dneh :s K je vse napisu k je bla zgodba zaključena sm pa še znoru in sm im povedal kako so nesposobni :> Debelo sta gledala ker vse kar sm im reku je res :>

no daj nas malo bolj razsvetli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj nas malo bolj razsvetli :D

En tip iz postojne se vozi nonstop pijan okoli. ker preprodaja drogo ter je vpliven kriminalc, policija noče met z njim opravkov. Policaj si misli za malo plačo se pa ne bom jebal bom raje jebal tiste poštenjake k vsake tolko kak prekršek nardijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al vam je fajn. Eni smo pa kar doma na lekadolih.

eni se pa itak sam še afnajo...

E4x2zMkS0nS2Bh1B6BQmxpHlZLI.jpg

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo dela nalepke da si dam na črno yamo eno belo nalepko Fuck The Police - Nardimo društvo FTP :)

cubus grafični studio v postojni :whistle: aja ma ti bi rad zastojn,pol pa ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cubus grafični studio v postojni :whistle: aja ma ti bi rad zastojn,pol pa ne vem :D

Ja če nebi bli dragi ku žafran bi si jo že dau :D Na spredn blatnik bo šla tko da ih bo u nos drezalo ko me bodo drugič ustavli. Ej tip mi je prbou da če sm ih vidu, zakaj nism vozu bol počasi. Pa sm reku da če bi ih vidu bi zaviu na makadam pa gasa proti stari vasi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pala prva kazen z novim motorjem - 270 e 135e u 15ih dneh :s K je vse napisu k je bla zgodba zaključena sm pa še znoru in sm im povedal kako so nesposobni :> Debelo sta gledala ker vse kar sm im reku je res :>

Vi imaste čist fuknjene policaje, kadarkoli grem mimo Postojne je kakšna patrulja, pol pa pravijo, da manjka kapsov. Kje so te namerli? Zadnjič sem enga vidu kar na pločniku pri vojašnici.

Meni je tud hotel nabit 250€ pa 3 kazenske točke, sam sem ga tko skesano pogledal, da se me je usmilu. Še prej pa sem mu mogu pokazat kje v prometnem piše če imam za neomejeno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi imaste čist fuknjene policaje, kadarkoli grem mimo Postojne je kakšna patrulja, pol pa pravijo, da manjka kapsov. Kje so te namerli? Zadnjič sem enga vidu kar na pločniku pri vojašnici.

Meni je tud hotel nabit 250€ pa 3 kazenske točke, sam sem ga tko skesano pogledal, da se me je usmilu. Še prej pa sem mu mogu pokazat kje v prometnem piše če imam za neomejeno :headbang:

Po titovi sm prehitaval ker se mi je mudelo domov. Pol sm pa še pr avtobusni šu čez razvrstilni pas iz nasprotne smeri. pač biu sm v prekršku ogrožal pa nism nobenga še najmanj pa sebe. Ampak če je treba narest normo sm biu tut jst dobr. verjamem da če bi motor vozila luštna bejba bi ji pogledal skoz prste sam zaraščenmu dolgolascu ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi imaste čist fuknjene policaje, kadarkoli grem mimo Postojne je kakšna patrulja, pol pa pravijo, da manjka kapsov. Kje so te namerli? Zadnjič sem enga vidu kar na pločniku pri vojašnici.

Meni je tud hotel nabit 250€ pa 3 kazenske točke, sam sem ga tko skesano pogledal, da se me je usmilu. Še prej pa sem mu mogu pokazat kje v prometnem piše če imam za neomejeno :headbang:

verjetno mu nisi mogu pokazat,ker policaj ne ve da to piše v vozniškem :whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pala prva kazen z novim motorjem - 270 e 135e u 15ih dneh :s K je vse napisu k je bla zgodba zaključena sm pa še znoru in sm im povedal kako so nesposobni :> Debelo sta gledala ker vse kar sm im reku je res :>

Ne sekiraj se...sej si jo pocen odnesu... :whistle: (ni zastonj tok vicev o policajih)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno mu nisi mogu pokazat,ker policaj ne ve da to piše v vozniškem :whistle:

V vozniškem ja, sem morda preveč dobesedno napisal, kot da sem mu moral s prstom kazat ...

Če sem natančen, se je vrtela debata najprej okol tega za kolko imam izpit narejeno, potem je pa gledu in obračal prometno podolgem in počez dokler mu nisem povedu kolko konjev ma motor. Ne vem al so nove te prometne al je bil sam frišen. Pol je pa sam še reku v redu kolega, omejitve so zaradi vas in ne nas in ker je blo zgleda obema nerodno, me je spustu brez kazni, jst sm se mu iz srca zahvalu in prov nežno speljal :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!