Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dns pa je padla uizi furca,mal do Rid pa do Vrhnke pogledat v avto izziv pol nazaj v Postojno čez Orehek v Hruševje pa spet mal na Ride,skratka blo je fajn :OK: .

Na Ridah pa n´benga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm te vidu nekje okrog poldan v Dutovljah pred osterio. :worship:

ja sej kje drugje pa :winkiss: pa b pršu na en drink

Evo Sanda7 jst sm pa zdej prispel :> A ti je blo kej dougcajt na odprtih ovinkih pa ravninah ? :> brembo danes mi bo mogoče zneslo samo še okoli 19ih pa dalje mogoče kej prej.

dolgcajt,hehehe kaj je že to prov luštn je blo pol do sred rebrnic :naughty:

a jutr gremo tud kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo dela nalepke da si dam na črno yamo eno belo nalepko Fuck The Police - Nardimo društvo FTP :)

Jaja, sej hudo, zdaj si pravi barabin, ko si eno kazen dobil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a s po jaworniku plužu :naughty:

no sej jz dns tko ne mislim it na motor razn pol sz jawo na šiht :rolleyes: me tole vreme dns nč ne vleče vn,še not je mrazzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a s po jaworniku plužu :naughty:

no sej jz dns tko ne mislim it na motor razn pol sz jawo na šiht :rolleyes: me tole vreme dns nč ne vleče vn,še not je mrazzz

Taprava oprema tut mraz prežene :> Jst sm ob polnoči domow prlezu. Sm biu na obali in je prou nice za se vozit. Me prou ma da bi čez zimo motor dol pelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjameš da sem to tudi jaz dolga leta premišlavala da bi imela en motor v izoli pr žlahti

a vendarle pride tako da ni meseca v letu da se ne bi vozila

sploh sedaj ko je vinjeta sam tista 2km, da je cesta do AC suha(sol pa to) pa po ac do kozine pol pa lepo po stari naprej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga v umag pelu sam na žalost še nimamo uštimanga placa za motor tko da si ga ne upam tam pustit. Čeprou je plac še kr na ok placu ampak vseeno :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se men sam zdi al je danes res ČETRTEK :naughty:

predvidevam, da se ta četrtek glih kej dost ne bo dogajalo zato najavlam, da bo v prihodnje en četrtek rezerviran za KOSTAN party

mogoče pa še pred tem en grozdje party,v kolikor bo naslednji teden lepo vreme bom organizirala eno furco na nadmorsko višino.....s svežim zrakom,zavito cesto in čudovitim razgledom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se men sam zdi al je danes res ČETRTEK :naughty:

predvidevam, da se ta četrtek glih kej dost ne bo dogajalo zato najavlam, da bo v prihodnje en četrtek rezerviran za KOSTAN party

mogoče pa še pred tem en grozdje party,v kolikor bo naslednji teden lepo vreme bom organizirala eno furco na nadmorsko višino.....s svežim zrakom,zavito cesto in čudovitim razgledom,...

Count me in. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjameš da sem to tudi jaz dolga leta premišlavala da bi imela en motor v izoli pr žlahti

a vendarle pride tako da ni meseca v letu da se ne bi vozila

sploh sedaj ko je vinjeta sam tista 2km, da je cesta do AC suha(sol pa to) pa po ac do kozine pol pa lepo po stari naprej :naughty:

lh ga k menn prpeleš :whistle: sj ga bm sam gledala :naughty:

ja torej ta četrtk kr drug tedn... :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u porkamadona ja drug četrtek sm pa jz neki pozabila, da je takrat :rolleyes:

na ma če bo vreme

hehe... :kva2: ma res... :lol1: :lol1: :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti se pa nč ne smej k s sam dva dni na bolšm :winkiss:

uuuuu... :blush: sory, emšo...

aja š lubeka sm pozabla :004

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu... :blush: sory, emšo...

aja š lubeka sm pozabla :004

EMŠO- ma kej je tu :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns palu 300 kilometrčkov . . . . . . :naughty: pa nisem mel občutka da je mrzlo . . . .sicer pa neb mel nč prot sončku, če bi se mal pokazu . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel skoz ride pa na zgornjem ovinku ograjo postavljajo. V bistvu ne bi bila potrebna, ker je nasip, sam so bili verjetno mnenja, da se bo počasneje peljalo če bo ena grožnja ob cesti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel skoz ride pa na zgornjem ovinku ograjo postavljajo. V bistvu ne bi bila potrebna, ker je nasip, sam so bili verjetno mnenja, da se bo počasneje peljalo če bo ena grožnja ob cesti. :headbang:

Pusti veselje oslom :slap: Sej se je full folka narezalo na ograjah pa se ne prime. Mojemu frendu je nogo odnesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EMŠO- ma kej je tu :headbang: :headbang: :headbang:

ti nwm, neki k za nami leze... no ubistvi mi za nemu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nwm, neki k za nami leze... no ubistvi mi za nemu... :naughty:

kr za nam nej leze pa po :kva2: :cry: čas da nas ne dohti :headbang: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!