Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

u ker sonček zuni :naughty: :naughty: :naughty: a koga kej mika

mika mika... mi posodiš jawo?? :rolleyes:

boste dns kj gor da pridm mal pogledat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe raj suzukija k jawo :naughty: k sz jawo bom šla spet mal po gobe

drgač pa suzukija mislm tud mal zalaufat če bom kej družbe najdla za kam na kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe . . . . danes me je ninja rider prehitu z rešilcam . . . . . . . :headbang:

stari si pa frajer . . . . . plave lučke, sirena in gasa čez rdečo . . . . . ma si car . . . . vsi se ti umikajo! :worship: :worship: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebeš bit tak car jz upam da mu ne bo treba nikol več pržigat lučk pa te pizdarije k sam po nesreči kličejo,če jih nikol u lajfu več ne slišm bom čist vesela.

a je dns kej dogajalu sej vreme je pol k sm šla na šiht kr blu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebeš bit tak car jz upam da mu ne bo treba nikol več pržigat lučk pa te pizdarije k sam po nesreči kličejo,če jih nikol u lajfu več ne slišm bom čist vesela.

a je dns kej dogajalu sej vreme je pol k sm šla na šiht kr blu

jst tud tko praum . . . . . sam je žalostno to da brez tega ne gre . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr . . . . .hvala za pijačo in pizzo! :worship:

naslednja runda je moja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe . . . . danes me je ninja rider prehitu z rešilcam . . . . . . . :headbang:

stari si pa frajer . . . . . plave lučke, sirena in gasa čez rdečo . . . . . ma si car . . . . vsi se ti umikajo! :worship: :worship: :worship: :naughty:

Ja je blo kr pestro danes.......... :wacko:

Sej sm gledu v avto če je ta prav da bi potrobu pa nism bil zihr,če si bil ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga folk vreme kot kaže je nad pričakovanji

a se gremo kej furat pol po kosilu jz bom šla na motor najbrž od 13h do 17h

a je kdo za kakšno furco??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel skoz ride pa na zgornjem ovinku ograjo postavljajo. V bistvu ne bi bila potrebna, ker je nasip, sam so bili verjetno mnenja, da se bo počasneje peljalo če bo ena grožnja ob cesti. :headbang:

A so postavil dvojno motoristom prijazno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tebe je blo full lepo videt,čeprov tko na hitr da se te tud pošten ogledat nism mogla

no ma zvok oz štima je bla že taprava od zadnč

drgač pa avto no barva konkurenca cestaku :naughty:

drgač pa mrazz ma kje men je blo full fajn sam kaj k je blo prekratko dobro urco na motorju in glih študiram kam bi še šla sam bo kmal tma

no ride pa kr lepo prenavlajo,bomo vidli kaj bo ratalo

sam tist semafor gor na ovinku ni glih posrečen ene 5metrov naprej od tistga priključka bližnice,no kljub temu da so table zna bit mal nevarno ko zagledaš stoječi avtomobil sred zaprtga ovinka.Zato opozarjam EXSTRA PREVIDNO od THE ovinka gor

me prov zanima kaj bojo nardil z mojim obračališčem gor,upam da ga bojo sam mal spedenal :whistle: da ne bi kej zagradil,k pol bo treba jit mau mn k do raubarja obrnt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prov zanima kaj bojo nardil z mojim obračališčem gor,upam da ga bojo sam mal spedenal :whistle: da ne bi kej zagradil,k pol bo treba jit mau mn k do raubarja obrnt :evilgrin:

zakaj pa? sej valda ne bojo cesto zožal..k cesta je čist dost široka za obrnt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tebe je blo full lepo videt,čeprov tko na hitr da se te tud pošten ogledat nism mogla

no ma zvok oz štima je bla že taprava od zadnč

drgač pa avto no barva konkurenca cestaku :naughty:

drgač pa mrazz ma kje men je blo full fajn sam kaj k je blo prekratko dobro urco na motorju in glih študiram kam bi še šla sam bo kmal tma

....

a ti si mene ogleduješ??a se ti zdim razstavni eksponat???bemtiš :glare: ...drugič najbolš da pridem sam u gatah :whistle:

za barvo pa vem ja...še čakam da me linča... :blush:

sam morš pa priznat...je pa lep...lastnik mislm :D :D

:lol1:

FSM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor koli men tist kos ob cesti glih fajn sede za obrnt po cesti obračat pa telovadt pa tud ne mislim kr tko,sploh pa ne s tem trapastim cestakom kar se tiče obračanja k ma pa bilanca tolk hoda da kr glava boli :headbang: no ja sz jawo pa to sploh nej problem tud doma k mam zalomleno za v garažo skoz dvoja vrata prletim v šusu not med tem k morm suzo 2x popravlat :rolleyes: ma kr neki

drgač pa snoopy luštnga maš.............avteka

a se gre jutr kdo furat če bo kej vremena

jz mam namen zajahat okul 14h vsaj suzo če mi že sebata ne rata:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!