Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

jaaa pa deeeeeeeeee . . . . . . .)

ja pa deeeee... sm misla d bom mela kakšno izredno situacijo tut pol še... k si se ku pobiju po telefonu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa deeeee... sm misla d bom mela kakšno izredno situacijo tut pol še... k si se ku pobiju po telefonu... :whistle:

veš de . . . . . .sam ne vem kako izredno . . . . . ma ne pr men . . . . . mogoče pr kom drugem . . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjarider hvala za družbo...pa da si sestro predstavu :evilgrin: :krneki:

osa rider thx za družbo in dozo smeha...

in hvala vsem ki...ma klinc vs gleda->djte za per pa se bom lohka mel za kj zahvalt ;)

nnjaaaaUUUUU

LP snoopy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninjarider hvala za družbo...pa da si sestro predstavu :evilgrin: :krneki:

osa rider thx za družbo in dozo smeha...

in hvala vsem ki...ma klinc vs gleda->djte za per pa se bom lohka mel za kj zahvalt ;)

nnjaaaaUUUUU

LP snoopy

stari . . . . . a si dobu cifro!!!??????? :naughty: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari . . . . . a si dobu cifro!!!??????? :naughty: :slap:

90-60-90 ....a ni?? :D :D

ej misleš da bo kj pizdu k bo jutr ninjaraider tole bral na šihtu?? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u soboto ... FOČK :P

ti maš pa pozne . . . . . .sva se srečala v logatcu . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: pozdravcek v soboto sem izgubil kljuce od kufrov pa disk kljucavnice gor je Akrapovicev obesek od Planine pa do prvih his na levi smer proti lj ce jih morda kdo najde mi naj sporoci ali pa tuki na forum napise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90-60-90 ....a ni?? :D :D

ej misleš da bo kj pizdu k bo jutr ninjaraider tole bral na šihtu?? :lol1: :lol1:

Bem vam sveca :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bem vam sveca :evilgrin:

A dj dj...ne živceri se k škodi zdravju :P

In bi lohk jst kleu ane... :closedeyes: ...

:lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene doma..... :worship: :worship: končno zdej so me skup sestavl čez zimo pa počivat da bom lahko nasledno sezono spet kilometre delu.... :naughty: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene doma..... :worship: :worship: končno zdej so me skup sestavl čez zimo pa počivat da bom lahko nasledno sezono spet kilometre delu.... :naughty: :worship: :worship:

Zdej pa počivat da nebi traparij delu :rolleyes: :rolleyes: škoduje zdravju,pa slabš se poškodbe celjo :wacko: :wacko: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAMBI-BAMBI lepo da si pršu domou...pocajtej se pa se vidmo na kaki slivovki :whistle:

ohhhhh ja to pa itak... :worship: :worship: .....jojjjj ker dolgčas je doma,,men se bo zmešal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene doma..... :worship: :worship: končno zdej so me skup sestavl čez zimo pa počivat da bom lahko nasledno sezono spet kilometre delu.... :naughty: :worship: :worship:

ooo..si bil pridn pa si nehu dohtarju govort o planih(novem motorju)pa se te je usmilu al kako?? :D

no važn da si u domačem okolju...pa per pusti še na mer... :grim:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo..si bil pridn pa si nehu dohtarju govort o planih(novem motorju)pa se te je usmilu al kako?? :D

no važn da si u domačem okolju...pa per pusti še na mer... :grim :

ma poln kurac me je že mel k sm mu skoz nabiju kok se bom jst vozu z motorjem :whistle: :worship: :worship: .........aaa per pa paše.......kdaj bova šla na per????? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš mene tud na pir povabu ? :whistle: :whistle: .) ;)

povabm lahko sam...........kdaj pa bo to je pa prašanje..........ja sej lahk pa gre še pol zravn snoopy kaj ne???k jst nesmem sam hodt... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povabm lahko sam...........kdaj pa bo to je pa prašanje..........ja sej lahk pa gre še pol zravn snoopy kaj ne???k jst nesmem sam hodt... :whistle:

:lol1: ja ja...se razume, da rabiš stražarja :whistle: , da te ne nalomi kdo zdej :whistle: sploh jz sm zgleda nevarna :whistle: :whistle: :)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ja ja...se razume, da rabiš stražarja :whistle: , da te ne nalomi kdo zdej :whistle: sploh jz sm zgleda nevarna :whistle: :whistle: :)

ne ne da si nevarna ...... :evilgrin: zarad drugih stvari morm met stražarja,,ja,ja,,,,,,,,drgač po hudir.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne da si nevarna ...... :evilgrin: zarad drugih stvari morm met stražarja,,ja,ja,,,,,,,,drgač po hudir.... :rolleyes:

:lol: :lol: če se boš boljš počutu s stražarjem oz. priklopnikom...pa da se boš varno počutu....potem pa gremo lohk skup :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: če se boš boljš počutu s stražarjem oz. priklopnikom...pa da se boš varno počutu....potem pa gremo lohk skup :whistle: ;)

ja ja bol varno on ma bergle.... :lol1: :lol1: ....aja jst nesmem alkohola pit strogo in tut tega se držim..... :lol1: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja bol varno on ma bergle.... :lol1: :lol1: ....aja jst nesmem alkohola pit strogo in tut tega se držim..... :lol1: ......

kdaj pa si se ti že pravil držal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja bol varno on ma bergle.... :lol1: :lol1: ....aja jst nesmem alkohola pit strogo in tut tega se držim..... :lol1: ......

:lol1: :lol1: pol pa sta nevarna :evilgrin: :) :whistle: :whistle:

jah...pol pa na gostem soku bit :whistle: :evilgrin: :evilgrin:

kdaj pa si se ti že pravil držal :whistle:

se jih bo zdej poskusu, če mu bo uspel :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!