Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

kdaj pa si se ti že pravil držal :whistle:

a že vidm ste me že začel..........sam čakte da se jst zrihtam tko ko treba vse bom vrnu......sam da jst dobim nazaj mopija v roke pa bom dobr...hahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš de . . . . . .sam ne vem kako izredno . . . . . ma ne pr men . . . . . mogoče pr kom drugem . . . . :naughty:

kom že? sm ti ž povedala to... zj dj pa gmah, glede druzga :whistle: ja no, č si se pa ku lamu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohhhhh ja to pa itak... :worship: :worship: .....jojjjj ker dolgčas je doma,,men se bo zmešal :unsure:

š dabr dam nis pršu pa t je ž douhcajt... sm ti rekla prej :naughty: nabijanje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

š dabr dam nis pršu pa t je ž douhcajt... sm ti rekla prej :naughty: nabijanje... :whistle:

sej bom nabiju zdej skoz........ :whistle: :whistle: dougcajt je takoj čim ustanem dol z motorja pol veš kaka kriza je :naughty: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že vidm ste me že začel..........sam čakte da se jst zrihtam tko ko treba vse bom vrnu......sam da jst dobim nazaj mopija v roke pa bom dobr...hahahahahaha

nč bat nč te nismo... pošalu sm se k sm veseu da si le pršu domou...

kaj bo že takrat? :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč bat nč te nismo... pošalu sm se k sm veseu da si le pršu domou...

kaj bo že takrat? :evilgrin: :evilgrin:

mars kej bo sam čakte......sej tut jst govorim v hecu.......bimbo kdaj greva kašn krog jst sam čakam... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kom že? sm ti ž povedala to... zj dj pa gmah, glede druzga :whistle: ja no, č si se pa ku lamu... :naughty:

ej ritka . . . . . .jst te čist nč ne razumem! kwa tu piše? podnapise prosim!!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom nabiju zdej skoz........ :whistle: :whistle: dougcajt je takoj čim ustanem dol z motorja pol veš kaka kriza je :naughty: :naughty: :rolleyes:

ja sj... kronik :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ritka . . . . . .jst te čist nč ne razumem! kwa tu piše? podnapise prosim!!! :blink:

mašina ste talenti, ti bambi pa tut... :lol1:

pravm d sm misla nate ja... k si se tko pobijou, pa poderu neki tm po bajt... :slap: jasno? k bel dan jle, pa tut če j tma :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina ste talenti, ti bambi pa tut... :lol1:

pravm d sm misla nate ja... k si se tko pobijou, pa poderu neki tm po bajt... :slap: jasno? k bel dan jle, pa tut če j tma :lol:

tole je pa hud sleng :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina ste talenti, ti bambi pa tut... :lol1:

pravm d sm misla nate ja... k si se tko pobijou, pa poderu neki tm po bajt... :slap: jasno? k bel dan jle, pa tut če j tma :lol:

jeba . . . . .mal je treba škode narest po stanovanju če me pa dekoncetriraš . . . . :whistle:

sej . . . . . račun ti bom izstavu . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa hud sleng :D

:slap: ja bo treba mal u lajf... u hoteye city :lol1: :lol1:

jeba . . . . .mal je treba škode narest po stanovanju če me pa dekoncetriraš . . . . :whistle:

sej . . . . . račun ti bom izstavu . . . :naughty:

ti kr izstavi, mo pa ti trgal ud plače :naughty: :whistle: dekoncentreru si se pa sam... s tacm posrečenim smehom... :naughty:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ja ja...se razume, da rabiš stražarja :whistle: , da te ne nalomi kdo zdej :whistle: sploh jz sm zgleda nevarna :whistle: :whistle: :)

Ja pajade :rolleyes: ,k smo bli na pijači pa niti A in niti centimetra levo ne desno.

tolk si bla prestrašena :evilgrin:

Sej drgač,Ridaši smo prou fejst dedci B) ,se ni treba bat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pajade :rolleyes: ,k smo bli na pijači pa niti A in niti centimetra levo ne desno.

tolk si bla prestrašena :evilgrin:

Sej drgač,Ridaši smo prou fejst dedci B) ,se ni treba bat :whistle:

:o a je blo tok hudo :hmm: da sm bla skoz čist na miru...pa čist tiho :hmm: :unsure: .... :grrr :grrr a bi se mogla na drugo stran klopce premaknit ? :P :whistle: nism bla nč prestrašena, samo bolana :lol: :( :closedeyes: ...

ste fejst fantje ja :grim :grim :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zj ž vsi spite... vozte vem d se ne, ewrokremčki :whistle:

hehe...

jst sm naredu en krog . . . . . .sicer sam 30km . . . . . a z bolečino v križu . . . . . :headbang:

ne ne dam se!!! JEANS GENERACIJA! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!