Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

skromin 50km :P

tut tu j dobr itk...

ATA ma ka te križ matra... bomo zmaseral u soboto č bš priden... lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut tu j dobr itk...

ATA ma ka te križ matra... bomo zmaseral u soboto č bš priden... lol

:grim :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi si dobu pivo??si zdj srečn??le glej da ne pozabiš kaj sm ti dns "dostavu"... :naughty:

aja pa dj tem pussyem povej tle gor...kaj ti s tankom počneš...da se naum sam jst manjvrednga počutu :whistle:

:worship: :worship: :worship: :worship:

irencko:osa bo najprej mogu mal s kakšno flaško natrenerat mišice predn ga boš ti nategvala-sm slišu da si tok groba da je nevarn teb pod roke pridit :D

:lol1:

ninjarider:upam da si se naspal :P da ti nismo spanca kratil... :lol1: :lol1: ma ti ga bomo raj drugič k boš bl sfukan :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi si dobu pivo??si zdj srečn??le glej da ne pozabiš kaj sm ti dns "dostavu"... :naughty:

aja pa dj tem pussyem povej tle gor...kaj ti s tankom počneš...da se naum sam jst manjvrednga počutu :whistle:

:worship: :worship: :worship: :worship:

irencko:osa bo najprej mogu mal s kakšno flaško natrenerat mišice predn ga boš ti nategvala-sm slišu da si tok groba da je nevarn teb pod roke pridit :D

:lol1:

ninjarider:upam da si se naspal :P da ti nismo spanca kratil... :lol1: :lol1: ma ti ga bomo raj drugič k boš bl sfukan :lol1: :lol1:

snoopy supr je blo.. :worship: hvala k si mi dostavu mojo bolšo polovico :friend2: .....aja glede tanka pa neb govoru k to so zlo resne stvari :lol1: :lol1: :lol1: .....se nimaš kej počutit manj vrednega velik per si naroč pa bo... :whistle: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma k**** . . . . . . jst ma dost tega lenarjenja . . . . . .jebemti krž me jebe . . . . :headbang:

zdej grm na motor mal uživat :yea1: . . . . . mogoče pa me neha bolet . . . . :hmm:

sonček je pa le . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Hambi...lepo to da si pršu dam :worship: , sam bi lohk sporoču, da so te spustil, ne da grem jest ceu veseu te pozdravt u pondelk, pa mi un mali k je ležu nasprot tebe pove da si šu dam! :krneki: aja pa dejte se zdej počas nehat lomt, k nimam jest tok benza, da bi vsak mesc hodu koga obiskvat u KC! :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Hambi...lepo to da si pršu dam :worship: , sam bi lohk sporoču, da so te spustil, ne da grem jest ceu veseu te pozdravt u pondelk, pa mi un mali k je ležu nasprot tebe pove da si šu dam! :krneki: aja pa dejte se zdej počas nehat lomt, k nimam jest tok benza, da bi vsak mesc hodu koga obiskvat u KC! :whistle: :whistle:

sej sm sporoču sam mal prepozn.... :whistle: ....kdaj gremo na kašn per??? :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz grem počas tud na motor

dns si bom prvoščla fotel na goldy še musko na gps nalovdam

počakam dragega pa gremo u izolo na en kofe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm sporoču sam mal prepozn.... :whistle: ....kdaj gremo na kašn per??? :naughty: :worship:

a ni tebi, zarad predelanga denferja, motor nekam slabo vleku pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tebi, zarad predelanga denferja, motor nekam slabo vleku pa to?

ja mi je... sej glih tisti dan k sm bil na servisu pa sm se zaletu.... :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kr dvakrat fočk :naughty:

jz tud :photo: ne morš verjet celo ratalo mi je nahecat sebata, da sva šla po ridah dol z goldo menda prvič odkar jo ima

ne vem zakaj se tako uneto izogiba rid :wacko: no itak nej blu nobenga gor ob 18:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kr dvakrat fočk :naughty:

jz tud :photo: ne morš verjet celo ratalo mi je nahecat sebata, da sva šla po ridah dol z goldo menda prvič odkar jo ima

ne vem zakaj se tako uneto izogiba rid :wacko: no itak nej blu nobenga gor ob 18:07

heh če pa so že vsi na zimskem času :whistle: ...no sj mene tut že en dolg cajta ni blu gor :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kr dvakrat fočk :naughty:

jz tud :photo: ne morš verjet celo ratalo mi je nahecat sebata, da sva šla po ridah dol z goldo menda prvič odkar jo ima

ne vem zakaj se tako uneto izogiba rid :wacko: no itak nej blu nobenga gor ob 18:07

Na žalost samo enkrat. Mi neki miška nagaja in mi en klik včasih upošteva za dva. :)

No, sva se zgrešila za kakšnih 20 minut. Jaz sem se samo za 10 minut ustavil. Sem kar s čelado na glavi pa z rokavicami na rokah sedel na klopci, ker je tolk mraz. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga brembo a si šel učeri v merkator po hrenovke hehe vidm da se rad ustavš pr sosedu

te vidm skor vsak dan k greš z motorjem iz šihta

igorr ja vidm da te neki zafrkava....ma ni panike bomo use poštimal da bo prov

ma kaj jutri k je ČETRTEK the ride day a kdo pride goral ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns padla lepa furca............ :OK: ,skromnih cca 150 km :yes: ,

v družbi sm mel ato Oso............ :evilgrin: ,

ki je diktiral tempo in kelnarce osvajal.............. :wub: .

Hitrejše dostave pijače v življenju nisem videl..................... :eek:

post-17123-1222276007_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao pa kaj more bit zmeri s čikom na sliki

porkodijo pr teh letih ga še nej pamet srečala lohk bi se mal po mami zgledvov jutr bo en let kr ne kadi stvari katere se dimjo :winkiss:

ej kje je to slikano tko mi je neki znano pa mi ne potegne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole,pa je moja sekica pripravljena........... :evilgrin: .

Sam Osa,da ga neboš preveč sral,drgač bo........ :chase:

post-17123-1222276951_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa hvala Irencko za fajn družbo :rolleyes: in upam,da si vse nabavla :whistle: ,

Snoopy-u in Bambi-u pa hvala za pijačko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns padla lepa furca............ :OK: ,skromnih cca 150 km :yes: ,

v družbi sm mel ato Oso............ :evilgrin: ,

ki je diktiral tempo in kelnarce osvajal.............. :wub: .

Hitrejše dostave pijače v življenju nisem videl..................... :eek:

za družbo ni blema . . . . pa še drugič! :naughty:

ninja hvala za pijačo . . . :worship:

rumeni cestak . . . . hvala za pijačo! :worship:

bambi . . . . hvala za kofe! :worship:

snoopy . . . . hvala za pijačo! :worship:

irenčko . . . . hvala za družbo! :worship:

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ninja . . . . nje zgovarji se . . . . ti si osvaju kelnerco! :P sej si jo kr za vrat prjeu in postavu na motor . . . da je šla en krog na tvojmu mopiju . . . . čeprou ji ni všeč tvoja mašinca!!!! :slap:

ZAJEBAN JE ONI NINJA . . . . . . . . znaju te ženske!!!! ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa ... kok je teb fajn ..... :)

a nde??? to ti sam misliš . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!