Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

eurokremčki :whistle: ... mi starejši občani se še kr vozmo :whistle: .. ne mormo več reume dobit :lol1:

se vidjamo :yea1:

starejši občani??ti spadaš že pod drugo statistiko ;) itak pa k te zagledam se ustrašm da sneg vidim na tvoji glavi :lol1: :lol1:

hja...eni pač nimamo te sreče...jebat ga...kaj nj rečem... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

post-15855-1222448936_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

nuleta boysi :whistle: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

Dobr ta kolenčka,je vidit po slajderjih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

od kdaj pa ti štoparke pobiraš :whistle: ..pa še motoristka povrh :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ta kolenčka,je vidit po slajderjih :evilgrin:

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa ti štoparke pobiraš :whistle: ..pa še motoristka povrh :P ?

HEHE . . . .od gdaj pa štoparke štopajo v motorističnih kombinizonih???? :whistle: :eek:

motoristka???? :grrr :grim .) :P :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[que name=osa rider' date='26 Sep 2008 @ 18:11' post='1469294]

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[que name=osa rider' date='26 Sep 2008 @ 18:11' post='1469294]

hehehehehehe . . . . . . . danes pala lepa furca . . . . v zlo fajn družbi!!!!! :worship:

danes sreču vsega skp tri motorje . . . . . .matr ste mehkužci . . . . mislim reč EUROKREMČKI! :naughty: :whistle: :naughty: :whistle: :naughty:

Ma kaj se hvališ si moral sam it ne pa da hodiš v dvoje k samga te je pa strah al te pa zebe :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu sj n zebe tko... no ata, zate se ve... :naughty: mene pa sploh ne več... :whistle: mausy :friend2:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kje zebe -jst sm se pa z XT gonu :OK: :OK: :OK: Špica na hard endurcu..

konkurenca extremu kaj tonto :naughty: :naughty: gozdne radosti pa te fore :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konkurenca extremu kaj tonto :naughty: :naughty: gozdne radosti pa te fore :D ?

Ma avtobus ni za te fore. :headbang: Pa za pozim morta neki bit. :naughty: :naughty: :unsure: Sm še kramparce naroćim pol pa NEMA ZIME ZA ESKIME.. :OK: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz ne vem ki si se ti vozil ma dns je blu kr neki motorju na relaciji sloven gradec- rakek,no mi smo pa ravnokar parkiral mašinco

jutr pa gas u labin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!