Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ma avtobus ni za te fore. :headbang: Pa za pozim morta neki bit. :naughty: :naughty: :unsure: Sm še kramparce naroćim pol pa NEMA ZIME ZA ESKIME.. :OK: :kva2: :kva1:

Pridi kej u javornike :D Danes je ogled patrije na Baču. Vljudno vabljeni vsi ki premorete terenske motorje. Sanda ma jawo tko da se tut da. Fotoaparate pa dalnoglede s sabo obvezno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi kej u javornike :D Danes je ogled patrije na Baču. Vljudno vabljeni vsi ki premorete terenske motorje. Sanda ma jawo tko da se tut da. Fotoaparate pa dalnoglede s sabo obvezno!

sej bi šla sam grem čez dobro urco za Labin :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe irenčko! blo je luštn . . . . upam da nalimaš kake slikce . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr . . . .irenčko . . . . . :lol1:

ma kaj tud na rojstnih dnevih ne morejo brez adrnalina?????

kolenčkanje z tomosakijem!!! :eek:

post-15855-1222574902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr . . . .irenčko . . . . . :lol1:

ma kaj tud na rojstnih dnevih ne morejo brez adrnalina?????

kolenčkanje z tomosakijem!!! :eek:

k bi ti vedu kaj je letelu :lol1: :lol1: sam rossi je pa res a hell of a rider :worship: :worship:

irenčko ti sam popaj tistih 128slik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr . . . .irenčko . . . . . :lol1:

ma kaj tud na rojstnih dnevih ne morejo brez adrnalina?????

kolenčkanje z tomosakijem!!! :eek:

Osmica okoli miz :lol1: :lol1: :lol1: ,carsko :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr . . . .irenčko . . . . . :lol1:

ma kaj tud na rojstnih dnevih ne morejo brez adrnalina?????

kolenčkanje z tomosakijem!!! :eek:

oooo ta pa je lepo vidt.... :rolleyes: :rolleyes: .......sam nevem zakaj men niste pustil na motor;;;;frčo,,, :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko hvala ti lepa učeri za žajblčk...je pomagal-mi je pol pumpa potegnila sam me pa jegr ni več hotu prjet.. :S

je blo pa fino te mal presling :evilgrin:

osa ti se pa mal pobolšej-al pa povej da ne znaš gret pa se umak sposobnejšim invalidom :D

vs je blo pa fajn vidit spet mal na žuru... :worship: sam qrc k ne morm skakat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko hvala ti lepa učeri za žajblčk...je pomagal-mi je pol pumpa potegnila sam me pa jegr ni več hotu prjet.. :S

je blo pa fino te mal presling :evilgrin:

osa ti se pa mal pobolšej-al pa povej da ne znaš gret pa se umak sposobnejšim invalidom :D

vs je blo pa fajn vidit spet mal na žuru... :worship: sam qrc k ne morm skakat :D

ja pa deeeeee . . . . . . . . sm jo že pogrel, tko kot se spodob! mal pa je morala jamrat . . . . . da vidmo kok reagiraš! :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa deeeeee . . . . . . . . sm jo že pogrel, tko kot se spodob! mal pa je morala jamrat . . . . . da vidmo kok reagiraš! :naughty: :P

bla bla bla... sam drkaš qrac en :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljs se od mene,ceprov te ne poznam :D

Donc sm se celo mal vozu,da ne bo osa govoru,da sm evrokremcek :D

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :P

tko je treba . . . . . .ma bomo vidli novembra in decembra če se boš . . . . .seveda če nebo soli na cesti . . . :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla... sam drkaš qrac en :krneki:

ne sodi ostalih po sebi . . . . . :whistle: :naughty: :P

kwa je tu dekanje??? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninjarider ,dans če se ne motm smo se mi tut vidl? poggy je pred mano z redečo fazerko furov.si biv to ti? am ja drgač sm pa dans biv prvič na ridah pa morm rečt da so mi všeč tel ovinkci :naughty: :whistle: .Tm na unmu postajališču še ene par motoristov blo pa motoristk,najbl sta mi pa v spominu ostali dve bejbi ena na črnosivem gixerju pa nea z rdečimi lasmi ,kdo v tistem času tm biv iz motosvetovcov(se pravi od 4h-5h tm nek)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninjarider ,dans če se ne motm smo se mi tut vidl? poggy je pred mano z redečo fazerko furov.si biv to ti? am ja drgač sm pa dans biv prvič na ridah pa morm rečt da so mi všeč tel ovinkci :naughty: :whistle: .Tm na unmu postajališču še ene par motoristov blo pa motoristk,najbl sta mi pa v spominu ostali dve bejbi ena na črnosivem gixerju pa nea z rdečimi lasmi ,kdo v tistem času tm biv iz motosvetovcov(se pravi od 4h-5h tm nek)?

Tista z Suzukijem maybe zna bit Shaprninja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!