Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Tista z Suzukijem maybe zna bit Shaprninja :hmm:

Kok me hitr najdete, pa tko sm se zakamuflirala :krneki: .

AiroH, ti s mi pa kr ušou :nono: , a te je že zebl tle na severni strani Črnga Kala al ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok me hitr najdete, pa tko sm se zakamuflirala :krneki: .

AiroH, ti s mi pa kr ušou :nono: , a te je že zebl tle na severni strani Črnga Kala al ja :whistle:

a na ridah si tut bla? pismu..po celi sloveniji skor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na ridah si tut bla? pismu..po celi sloveniji skor..

Kje s me pa ti zapazu :eek: ....po celi kuri mi ne uspe več it....prekratk dan.....sm se pa dons res mal s ketne utrgala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje s me pa ti zapazu :eek: ....po celi kuri mi ne uspe več it....prekratk dan.....sm se pa dons res mal s ketne utrgala :whistle:

tam blizu ajdovščine..zavijala proti sežani..dva mopeda na križišču stala..smo se dogovarjal kam zavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok me hitr najdete, pa tko sm se zakamuflirala :krneki: .

AiroH, ti s mi pa kr ušou :nono: , a te je že zebl tle na severni strani Črnga Kala al ja :whistle:

:P :lol: :lol: :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam blizu ajdovščine..zavijala proti sežani..dva mopeda na križišču stala..smo se dogovarjal kam zavit

Zdj se pa spomnem ja, tm k se za Štanjel zavije a ne....a ti si bil un k je mel zadi obtežitev al un na, mislm d, gixserju.....sm mela mal velik dela po unm pesku zavijat (nek smrten strah me začne zvijat na takih križiščih :krneki: ) pa nism natančn gledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se pa spomnem ja, tm k se za Štanjel zavije a ne....a ti si bil un k je mel zadi obtežitev al un na, mislm d, gixserju.....sm mela mal velik dela po unm pesku zavijat (nek smrten strah me začne zvijat na takih križiščih :krneki: ) pa nism natančn gledala.

jest na suzukiju, @mojgap pa na hondi..nista hotla nč menjat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest na suzukiju, @mojgap pa na hondi..nista hotla nč menjat :D

Glede na to kako izbiro je mel/sta mela mojgap na drugi strani,nč čudnga :evilgrin: :lol1: , jz če b mela hondo tud neb zamenjala za cucukija :grrr ....več, k osu gre sm enkrat na led :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kako izbiro je mel/sta mela mojgap na drugi strani,nč čudnga :evilgrin: :lol1: , jz če b mela hondo tud neb zamenjala za cucukija :grrr ....več, k osu gre sm enkrat na led :whistle:

šuti baba :D

za pisto je odličen..za cesto pa malo manj..

še zmer pa bolš kot vse ostalo SS ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodi ostalih po sebi . . . . . :whistle: :naughty: :P

kwa je tu dekanje??? :eek:

:lol1: :lol1:

drkanje je neki k...kako že gre...delajo pravi deci k se jim ne da fukat al kako že?...sj si mi ti povedu boš pa ja vedu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že krampi na pomožnem motorju al ne ? :D

Ne še čakam-ma saj tut s tem se da pa mal bol poslajda :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še čakam-ma saj tut s tem se da pa mal bol poslajda :naughty: :naughty:

Ja jst sm učeri naredu ene 230 km gozdnih poti pa 70 asfalta. Ti povem k sm pršu iz gozda je kr zazeblo k se začnejo hitrosti 110 km/h. Pa tut pihalo je učeri sam med drevesi je milina pa še makadam te greje k morš nonstop delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav da ga ključnca boli če skače al pa kj bl aktivnga dela...sj mu prjatli poštimajo da mu ni treba neki cajta nabijat ;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav da ga ključnca boli če skače al pa kj bl aktivnga dela...sj mu prjatli poštimajo da mu ni treba neki cajta nabijat ;)

:lol1:

Ti že veš k si tu dal skozi :naughty: :rolleyes: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav da ga ključnca boli če skače al pa kj bl aktivnga dela...sj mu prjatli poštimajo da mu ni treba neki cajta nabijat ;)

:lol1:

eeee snupko :whistle: :whistle: ....jst sm že dobr ja,ja,,,,lahk skačem sam odvisn kje pa kaj,,,,,hahahaha :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že veš k si tu dal skozi :naughty: :rolleyes: :lol1: :lol1:

skačem jst...ko kengiru po eni nogi :naughty: nemoj ti meni tralala :lol1:

eeee snupko :whistle: :whistle: ....jst sm že dobr ja,ja,,,,lahk skačem sam odvisn kje pa kaj,,,,,hahahaha :whistle: :whistle:

bla bla bla....

to sam zato pišeš da svojo dražiš... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno vreme jst pa tle u službi !!!!!! Ne piha, toplo je !!!!!!!!!! Damn!!!! Pol pa zadanem sam tiste dneve k ni nč sončka pa se morm u gozdu skrivat da me ne odpihne :s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kva je invalida...a sta že pršla k seb al kako?? ...snoopy če čš objav kake fotko od rd...pa ne laž irenci, da ne morš skakat, k si bl plesu na mojmu RD kt pa jest :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skačem jst...ko kengiru po eni nogi :naughty: nemoj ti meni tralala :lol1:

bla bla bla....

to sam zato pišeš da svojo dražiš... :lol1: :lol1:

ma ne jst nism tak,,,,, :worship: ,,,,,sej veš,, :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!