Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Kok me hitr najdete, pa tko sm se zakamuflirala :krneki: .

AiroH, ti s mi pa kr ušou :nono: , a te je že zebl tle na severni strani Črnga Kala al ja :whistle:

Drugič bodi bol hitra :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun kakšnu vreme :worship:

jz pa ne morm na motor :headbang:

no k vidm da se je že razvedlo pa da me ne boste vsi klicali

nej povem da sm še kr okej še najbl me jebe, da ne morm na motor pa, da sam z desno roko tipkam :rolleyes:

motor je pa tud k nov craspadi so zakon :worship:

snoopy in hambi bambi sm v vajinem klubu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun kakšnu vreme :worship:

jz pa ne morm na motor :headbang:

no k vidm da se je že razvedlo pa da me ne boste vsi klicali

nej povem da sm še kr okej še najbl me jebe, da ne morm na motor pa, da sam z desno roko tipkam :rolleyes:

motor je pa tud k nov craspadi so zakon :worship:

snoopy in hambi bambi sm v vajinem klubu :rolleyes:

Ma kaj si polagala bočno al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun kakšnu vreme :worship:

jz pa ne morm na motor :headbang:

no k vidm da se je že razvedlo pa da me ne boste vsi klicali

nej povem da sm še kr okej še najbl me jebe, da ne morm na motor pa, da sam z desno roko tipkam :rolleyes:

motor je pa tud k nov craspadi so zakon :worship:

snoopy in hambi bambi sm v vajinem klubu :rolleyes:

ej, ma ne zdej k je blo sam še za parkirat!!! iskreno sožalje, upam da se bo Ego čez zimo zacelil. in kosti tud!

Ključnica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejdun kakšnu vreme :worship:

jz pa ne morm na motor :headbang:

no k vidm da se je že razvedlo pa da me ne boste vsi klicali

nej povem da sm še kr okej še najbl me jebe, da ne morm na motor pa, da sam z desno roko tipkam :rolleyes:

motor je pa tud k nov craspadi so zakon :worship:

snoopy in hambi bambi sm v vajinem klubu :rolleyes:

ajejjjj,,ma kaj se ti je zgodilo?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no iskreno povedano ego je še najbl ranjen ta se ne bo kr tko zacelu :rolleyes:

zgodilo se je na panoramski vožnji na ravninci pr cca 50-60kmh zadno gumo je sam odneslo pri rahlem dodajanju gasa,asvalt kot led minuto pred mano ravno tako dva slovenca na začetku kolone sta hudo poškodovana,brez čelad,opreme očitno je v tem cajtu asvalt dol res nevaren gume pa so bile neogrete zgodilo se je že v prvem kilometru vožnje :rolleyes:

sicer pa vsaj prvič doživela v vsej karjeri padec tko da če je to to in bo spet 20let mir je kr okej

računam da v roku 14 dni znam bit že na motorju upam da že kaj prej :whistle:

no padla je dokončna odločitev da gre drugo leto legendarna jakna v penzijo,slovo bo težko tako da se že psihično pripravljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no iskreno povedano ego je še najbl ranjen ta se ne bo kr tko zacelu :rolleyes:

zgodilo se je na panoramski vožnji na ravninci pr cca 50-60kmh zadno gumo je sam odneslo pri rahlem dodajanju gasa,asvalt kot led minuto pred mano ravno tako dva slovenca na začetku kolone sta hudo poškodovana,brez čelad,opreme očitno je v tem cajtu asvalt dol res nevaren gume pa so bile neogrete zgodilo se je že v prvem kilometru vožnje :rolleyes:

sicer pa vsaj prvič doživela v vsej karjeri padec tko da če je to to in bo spet 20let mir je kr okej

računam da v roku 14 dni znam bit že na motorju upam da že kaj prej :whistle:

no padla je dokončna odločitev da gre drugo leto legendarna jakna v penzijo,slovo bo težko tako da se že psihično pripravljam

Na kermu asvaltu si pa položila ? dol na obali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v Labinu

(pa zanimivo je da mi je full folka reklo da jim je nosilo zadn konc,..)zdej ne vem a so me sam tolažli al je res

uglavnm zdej mi bo doma mal dolgcajt,tko da sm če je kdo dopoldne frej gremo lohk kofetkat sam prevoza nimam :rolleyes: misl ne morm furat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj se pa spomnem ja, tm k se za Štanjel zavije a ne....a ti si bil un k je mel zadi obtežitev al un na, mislm d, gixserju.....sm mela mal velik dela po unm pesku zavijat (nek smrten strah me začne zvijat na takih križiščih :krneki: ) pa nism natančn gledala.

Sej lohk priznaš ,da si štorasta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Sanda, pa ne še ti no.

Čimprej okrevaj, pol pa hitro na motor. ;)

Zdej si dopolnila sveto trojico s hambijem pa s snoopyem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v Labinu

(pa zanimivo je da mi je full folka reklo da jim je nosilo zadn konc,..)zdej ne vem a so me sam tolažli al je res

uglavnm zdej mi bo doma mal dolgcajt,tko da sm če je kdo dopoldne frej gremo lohk kofetkat sam prevoza nimam :rolleyes: misl ne morm furat

Dol so ceste itak katastrofa :) Jst sm padu na asfaltu k so vsi govorili kako je dober pa kaj jst vem kaj. Sol pa leta nardijo svoje. Zdej je pa še mrzla cesta pa je še huje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Sanda, pa ne še ti no.

Čimprej okrevaj, pol pa hitro na motor. ;)

Zdej si dopolnila sveto trojico s hambijem pa s snoopyem. :D

no zdej smo pa veličastni trije,,,,,,,, B) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej lahko kofetkate skupaj :) Ej hambi kaj prodajaš razbitino ?

ooooo to pa bo kr neki kofetkov,,,, :rolleyes: ,,, si pa prepozn prvi dan sm jo prodal,,,,kr nemorm verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo to pa bo kr neki kofetkov,,,, :rolleyes: ,,, si pa prepozn prvi dan sm jo prodal,,,,kr nemorm verjet...

Hahahaha ma ti pa si trgovc. Kaj pol začneva švercat avte v bosno al kaj ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha ma ti pa si trgovc. Kaj pol začneva švercat avte v bosno al kaj ? :D

ja za tebe nevem sam lahko pa kak biznis skup obrneva,,,,,, :rolleyes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za tebe nevem sam lahko pa kak biznis skup obrneva,,,,,, :rolleyes: ...

Kaj ti jih kao že furaš dol al kaj ? :) Sej to je biznis sam vezo morš met tam dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehehe . . . . . .dns je blo pa pestro na šihtu! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

na poti iz kopra sm mal zezu ninjo in njegovga bratca!!! matr je letel . . . . . ma me nista mogla . . . . hihihi . . . .mata srečo da je biu kamijon pred mano! :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :P

ej ninja . . . . .hvala za družbo na pijači!!!! :worship:

post-15855-1222704114_thumb.jpg

post-15855-1222704305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti jih kao že furaš dol al kaj ? :) Sej to je biznis sam vezo morš met tam dol.

ma nebi to kle pisu lahko pa kej več na pm rečeva,,,,,,da nebo kle gor kakih nesporazumov,,,, :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nebi to kle pisu lahko pa kej več na pm rečeva,,,,,,da nebo kle gor kakih nesporazumov,,,, :unsure:

Sej je vse legalno dokler ne prideš v bosno :D Tam je pa itak texas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je vse legalno dokler ne prideš v bosno :D Tam je pa itak texas.

ma ne to ni problem zarad kle gor rajš ne pišem takih stvari,,k so osebe kle gor k majo predolg jezik,,in pol so prevelike govorice,,,sam zato,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne to ni problem zarad kle gor rajš ne pišem takih stvari,,k so osebe kle gor k majo predolg jezik,,in pol so prevelike govorice,,,sam zato,,,,

A pol pa ja :) K boš kej u postojni pa pokliči da greva na drink.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti smola,zrihtej se usaj za jawo :D

se bom kr za suzukija čeprov tud jawa je :worship:

Sej lohk priznaš ,da si štorasta :)

no ja očitno ratavam,čeprav prehitela te pa najbrž ne bom :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!