Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Komej čakam ta bowling :OK:

mogoče zej še zmagam :P ,

k je pou ekipe pohabljenih :whistle:

al boš pa še ti pohablen... :whistle:

če prpeleš s sabo seko bom brez bergl igrou :lol1: :lol1:

no kdaj se zmenmo da gremo na bowling???nasledn četrtek??? treba rezervirat drgač nebo nč,,, :whistle: :naughty: :rolleyes:

ne rabiš rezerverat...sam za vikende je bl gužva..kolkr vem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma kdo od dainese usnjene hlače cifra 46 bi rada probala predn se odpravm 400km narest pa da mi pol niso prav :rolleyes:

nimam....ti pa z veseljem posodim modrc da te tvoj ne bo žulu... :naughty: :naughty: :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sam tebe pa res gon te dni

no sej najbrž nis edin :whistle: kdaj pol probavava modrce pa tangice oz špagenke preko prdenke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej najbrž nis edin :whistle: kdaj pol probavava modrce pa tangice oz špagenke preko prdenke

Ti maš samo prdenko al maš tudi tlačenko? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš samo prdenko al maš tudi tlačenko? :P

dns si se me pa res najdu zafrkavat

lušno a po moje prov uživaš

ja no vsak ma svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns si se me pa res najdu zafrkavat

lušno a po moje prov uživaš

ja no vsak ma svoje

Jah, itak :D

No, dejmo mal predaha ... da prdenka sapo zajame :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejta se neki boga tle delat....softiča...kaj pa druga roka???se bosta pa po rit praskala al kaj??joooo :headbang:

obstajajo tut ograjce pr bowlingu da ne boste lih komunala postojna :lol1: :lol1: sanda pa hambi razmišlajta v tej smeri :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sam tebe pa res gon te dni

no sej najbrž nis edin :whistle: kdaj pol probavava modrce pa tangice oz špagenke preko prdenke

me gon ja...ijaaaoooo...škoda da solo... :whistle:

sj ne da se na celi strani 3-je pogovarjate. :slap:

ja pa kaj...je pa tut zanimiv..evo ti si 4ti... :worship:

dns si se me pa res najdu zafrkavat

lušno a po moje prov uživaš

ja no vsak ma svoje

sanda že ve zakaj jo prst boli...bohve kam ga je tlačla...al pa prdkala... :lol1: :lol1:

jst sm modrce pa tangice že prerastu...zdj je bl naravno u modi :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo tut ograjce pr bowlingu da ne boste lih komunala postojna :lol1: :lol1: sanda pa hambi razmišlajta v tej smeri :P :whistle:

ej...ne jebi invalidov k mamo pripomočke pa te lohka nasadimo kt včasih če so puntarje ujel.. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...ne jebi invalidov k mamo pripomočke pa te lohka nasadimo kt včasih če so puntarje ujel.. :chase:

abebebbebe :P...ne razburjej se k škodi lepoti :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm ej kaj se mate vse za poment,,,,,,,, :whistle: :whistle: ....dej raj kej nabijajte,,,,hahahahha,,,,bimbo,,je kej dolgčas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nebo skoz zaseden če mu pa kr vsi delijo mobitele,,,,,,, :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: ,,,,,,,pun para.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja kaj pravš ti za drug tedn da gremo na bowling?? :naughty: :naughty:

hambi pacienti ne smejo igrat bowlinga :grrr :grrr ...boš nam pa lahko čistu čevlje pa kugle brisau pa pijačo nosu :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi pacienti ne smejo igrat bowlinga :grrr :grrr ...boš nam pa lahko čistu čevlje pa kugle brisau pa pijačo nosu :kva2: :kva1:

vem da nesmejo,,,,,men ni panike se ga bom pa prbil pa bo,,,bo glih tko luštno.... :naughty: :naughty: :naughty: :lol1: ,,,,aja se bojiš da te bom premagu no ja sej te zastopm,,,ne skrbi nebom igral,,,,jst bom sam flaše praznu :whistle: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne da se na celi strani 3-je pogovarjate. :slap:

nemorš jim dopovedat . . . . . .nej gredo na chat! :krneki: :whistle:

pač mislijo . . . . .da je vse njihovo . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorš jim dopovedat . . . . . .nej gredo na chat! :krneki: :whistle:

pač mislijo . . . . .da je vse njihovo . . . :P

ata osa nemormo se vsi pogovarjat po mobitelu ko ti,ti lahko,,,,kle pride bol poceni veš?? :whistle: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sbil z Oso na pijači :OK:

Sam kaj,ko je bil na polno zaseden :P

uh matr . . . . . . ste me pogruntal kok se šlepam . . . . . . zastojn pijačke! :whistle:

mnda se nebom mogu več . . . . :whistle:

matr . . . . a si mogu nalimat tulifone . . . . . tajnice pa nis nalimu gor . . . . . k sm biu na pouno zaseden z njo . . . :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh matr . . . . . . ste me pogruntal kok se šlepam . . . . . . zastojn pijačke! :whistle:

mnda se nebom mogu več . . . . :whistle:

matr . . . . a si mogu nalimat tulifone . . . . . tajnice pa nis nalimu gor . . . . . k sm biu na pouno zaseden z njo . . . :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja kaj pa fax-a ne nosiš z sabo,,,, :whistle: ,,,,,,kao neki jaki biznis men,,,,,,,HAHAHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga jz pa glih mobitel rabm tale je zgleda počas odslužu svoje a ma kdo kej ugodnga

ninjarider a maš jutr kak giro na urgenco morm jit prstek slikat u žabarijo

al pa kakšne veze da ne bom cel dan tam previsela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!