Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Pridna,pol pejd pa na poskusno vožnjo O:-)

da se še enkrat skantam in to spet na bolan način

ker ni mogla stisnt sklopke pri ustavljanju se je zaletela v spredaj stoječ avtomobil :krneki:

sanda pa osa...mi gremo jutri z enim avtom na bowling al..morem najprej uprašat če ma ker namen pelat drugače se bom poskušal jst doma za prevoz zmenit. no pa zjasnta se oba...jst se NE vsiljujem da peljem :whistle: ma sej bo meu ata kk zic frej :blush:

osebno ne vem če bom šla

neki komisija iz šihta okol pluži in že prejšn tork me niso dobil doma :whistle:

tko da ne vem no itak pa avto težko furam sm dns skor robnik u cerknc pojahala k je zmanjkalo moči v roki

uuuuu vampi zakon kaj bi jih jedu,,,,, :whistle: :yes:

če bo vse po sreč jih bom jutr nardila,bom vidla kako bo šlo z lupljenjem in rezanjem čebule

tko da še zmeri mam hrenovke v igri al pa špagete iz vrečke:)

sporočim jutr gdaj bojo narjeni če bojo pa lohk prideš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk :)

Pa tole sem tud kumi danes porajtu :P

A so se tut u naših koncih spomnli da ograje režejo ko salamoreznca ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj moja rit kaj???boš mi že šla po hlače...če si mi jih znala dol dat jih boš še gor :lol1: :lol1:

čutiš ga lohka pa ti... :evilgrin: :winkiss:

uuu ma ti bejn dobr veš kaj sm misla d ti čutiš :naughty: :naughty: kukr bambi :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ti sam ritke gledaš :naughty: ,,,ja seveda da sm ti fouš,,,še sanja se ti ne kok,,,,,sam rajcaš kle s tem motorjem :whistle: :rolleyes: ...a bom ti že vrnu sam čaki... :P

oki... čakam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu ma ti bejn dobr veš kaj sm misla d ti čutiš :naughty: :naughty: kukr bambi :naughty: :whistle:

veš...za grupiča pa nism jst...ne maram konkrence...vsaj ne na tok bliz :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš...za grupiča pa nism jst...ne maram konkrence...vsaj ne na tok bliz :lol1: :lol1:

oooo jjjjejj gateee :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo banda ustat...dan se zjutrej lovi :P...kdu bo sploh bowling igrau in kdu pil? k jst bom prsu spilat in ne pit :P pijem lahku doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro,banda ridaška še nč ne nabijate :whistle: ?

Al se psihično prpravlate na bowlanje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutroooo :P

la ariti, sam res j nek štrajk tle... kje nabijate d j tle bl tišina :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm se glihkar s kreveta zvlekla

grem še mau pred bajto pogledat kakšno je vremensko stanje

in pa probat stisnt sklopko :whistle:

pol bom pa najbnrž vampe začela delat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo jjjjejj gateee :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

bom tvoje če jih že ponujaš :evilgrin: :whistle:

kašnga okusa pa so??? "čokoladne"?? :lol1: :lol1: :lol1:

kaj pol dns vela al ne???

kdo me pa pele?? :D

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho, pa saj je še kak stari nick-name med živimi. Samo en pozdrav vam namenim in že me več ni... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho, pa saj je še kak stari nick-name med živimi. Samo en pozdrav vam namenim in že me več ni... :rolleyes:

Kje si se ti skril? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o Piki pa kaj še migaš:)jebemtiš letos se še vidl nismo nč ti kr povem, da sva se nazadne vidla 27.09.07 tist dan sm dokončno nehala raufat

dej oglas se en dan greva mau kofetkat pa še neki maš mojga :winkiss:

zdej pa pstttt šepetamo,dns čez noč se je zgodil čudež no irenca prav da je bla moja močna volja

zutrej sm se zbudila in roko skor komot stisnla v zapestje mau sm pomislila ma sm rekla najbrž je to zarad tega k je bla na toplem pa pr miru celo noči

no ene 15 do 14 grem pa le do motorja in probam stisnt sklopko in je šlo jahuu pokličem irenco če je za furo in imam še 10minuit cajta da se oblečem in speljem predn konča moja smena šiht,da me slučajno kje ne zalotjo zarad tega si oblečem še drugo jakno in zdej sm neprepoznavna skor

in evo že sm v logatcu pr irenci ona na šiht jz pa še mau do postojne sm rekla da ne bom pretiravala da ne bojo kakšne posledice jutr

na grčerivcu sreačam brata od bionde na omw pa še ninjoriderja in koga druzga k oso,še na kofe nista hotela,pol pa kr nism mogla jit dam pa sm se spustila še do kozine obrnt in pogledat .če je kak pametn dvodelc zame in lepo nazaj domov zaparkiram na se grem preobleč ta cajt pa pride glih dragi domov in ma najde za kompom,matr je bil živ dolgcajt mu rečem zadn cajt da si uletu dam :whistle: upam da ne bo zdej kej okul motorja pletu dokler se ne shladi.

Mater je blu lušnu teh 122km :worship: sicer prsti še niso okej tako da upam da bom jutr lahko skoz s sklopko menjala :whistle:

aja vampe sm tud nardila sam niso tko dobtr ratal,tko da je bil to mau trening oz predpriprava za VAMPIR party,kdr bo če bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho, pa saj je še kak stari nick-name med živimi. Samo en pozdrav vam namenim in že me več ni... :rolleyes:

Ooooo...kok je lepo da se še kdaj oglasiš.Kako si?Nč več te ne vidm na našm konc(šiht pa to)???Kako to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na grčerivcu sreačam brata od bionde na omw pa še ninjoriderja in koga druzga k oso,še na kofe nista hotela

Kaj nism hotu kofetkat :closedeyes: ,lih si me prepričala pa sm klic dobu :unsure: (sej veš kakšn).

Zato brez izgovorov.

Na koncu si se imela tud brez kofeta fajn :OK:

No nato po odsluženem šihtu,sm pa tud jst mal do doma letel pogledat,in kukr jr Extreme povedu nobenga razn bratov jugovičev nism vidu O:-) .

No ene par jih je pa le letel mim :yes: .

Popravljeno . Popravil Ninjaraider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!