Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ata Osa hvala za družbo in kufe :worship:

ma ni frke, še drugič . . . . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja vampe sm tud nardila sam niso tko dobtr ratal,tko da je bil to mau trening oz predpriprava za VAMPIR party,kdr bo če bo.

če so pa zanič jih pa kr sama pojej :P sigurnu si jih pržgala d so bli usi črni :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm glih hotu napisat da je spet pršu mal en pogledat če je taprau,,da bo mel kej okol govort :headbang: :headbang: ......pametnjakovič...... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu za učeri lahko vam je žau k niste na bowling pršli supr je blo :yea1: :naughty: :rolleyes:

ja,hambi je uradno ratu levak...in je kot invalid in levak skor zmagu vse...jst pravm nj mu ukinejo bolniški staš :D

Polona N. in Ninjaraider hvala za drušno in prevoz :004 :beer2:

ostali pa...vam rečem...

PUSSYJI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,hambi je uradno ratu levak...in je kot invalid in levak skor zmagu vse...jst pravm nj mu ukinejo bolniški staš :D

Polona N. in Ninjaraider hvala za drušno in prevoz :004 :beer2:

ostali pa...vam rečem...

PUSSYJI

ja itak to se pa vidi kdo obvlada,,,hahaha :naughty: :naughty: :rolleyes: ...

bolniška pa mora bit,,,sm polomljen sej veš,,,bowling pa lahko igram k to spada pod fizioterapijo.... :naughty: :naughty: :rolleyes:

ja hvala polonci,,ninji pa teb snoopy za fajn večer upam da bomo še kdaj ponovil pa da bo še več folka,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jebemti, pa res... Hmmmm... Kdaj greva kofetkat? Da prinesem s sabo... (PJ very ashamed)

Lohk drug tedn,če maš cajt

če so pa zanič jih pa kr sama pojej :P sigurnu si jih pržgala d so bli usi črni :ninja:

ne ne nč jih nism prežgala sam mudil se mi je na motor pa sm na hit tela bit frej in sm sam malenkost mau premau čebulo prepražla :headbang:

pojel smo jih pa itak :whistle:

še mau pa grem na motor do IL.B pa mau na kras pol popoldne pa na Pag :naughty: sam na pag bom kopilot :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm glih hotu napisat da je spet pršu mal en pogledat če je taprau,,da bo mel kej okol govort :headbang: :headbang: ......pametnjakovič...... :headbang:

Je čekiral moj profil :) Si morm narest avatar fuck the police :lol1: Zadnič k mi je kazen napisal se je podpisal s tiskanimi črkami :D Je vidt da ni šlo v šoli za strojnega tehnika pa je prešaltal na policaja :lol1: :lol1: :headbang: :headbang: :headbang: Sej eni so fajn sam so tko kakor ogrožene vrste k ih je bol malo :D

Nam poštenim bodo kazni nabijali !! dokler vidm ene in te iste šiptarje k norijo po mestu pa ne boš verjel ne dobijo nobene kazni. ko bo pa mene en podru in ga bom lih tam ubiu bom pa jaz kriv da oni svirajo kurcu. Zdej si ga pa lhku drkajo na moj post.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čekiral moj profil :) Si morm narest avatar fuck the police :lol1: Zadnič k mi je kazen napisal se je podpisal s tiskanimi črkami :D Je vidt da ni šlo v šoli za strojnega tehnika pa je prešaltal na policaja :lol1: :lol1: :headbang: :headbang: :headbang: Sej eni so fajn sam so tko kakor ogrožene vrste k ih je bol malo :D

mah sam kere maš ti,,,,,,hahaha,,,,,dej ti bo kazn napisu da ga žališ :wallbash: :lol1: :lol1: :lol1: .....pustmo to pr miru kle gor da spet nebo kaka neumnost pršla ven,,,,, :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sam kere maš ti,,,,,,hahaha,,,,,dej ti bo kazn napisu da ga žališ :wallbash: :lol1: :lol1: :lol1: .....pustmo to pr miru kle gor da spet nebo kaka neumnost pršla ven,,,,, :krneki: :krneki:

Na kurac mi grejo k eni in isti šiptarji norijo po mestu. Jst k pa nonstop kulturno vozim in 1x na leto skuham kšno pa mi nabije tako kazn za pou plače. To sam 2 člena ti nabije in je 300 e. unim šiptarjem k bi pa lahko nabiu 10 členov pa ne !! Ker pač šiptarji imajo privilegije očitno. Vsak kurčev dan nažigajo s temi avti ampak valda motoristi smo zločinci k se zaletavamo v avte kot muhe zaradi neprilagojenih hitrosti !!!! mamu im nabijem !!!! Če se bojijo da bodo od šiptarja po kepi dobili ga niti ne ustavijo saj ga že poznajo in z njim ni dobro češenj zobat !!!! Jebem ti tak zakon k nismo vsi enaki pred njim da ti jebem !!!

Da ne govorimo o ciganih v novem mestu k dirkajo okoli s takimi avti da jih miu lahko samo sanjamo, živijo pa v kurčevih barakah !!! Zdej pa nej bere pa nej se zamisli če se sploh zna !! pa zdej rečte da smo vsi isti pred zakonom pa bom pisal samo še dobro o policajih !!!

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje mau se umirte brez žaljenja in raznih sviranju kurcev

sej smo se lepo zmenil za kaj je ta tema namenjena

drugače pa predlagam da si odprete temo v kr nekaj z naslovom akka kurbe ..po....in potem tam udrihate kolkr vam paše

kaj mamo kej fotk iz bowlinga men ni znesl sm bla v vlogi varuške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje mau se umirte brez žaljenja in raznih sviranju kurcev

sej smo se lepo zmenil za kaj je ta tema namenjena

drugače pa predlagam da si odprete temo v kr nekaj z naslovom akka kurbe ..po....in potem tam udrihate kolkr vam paše

kaj mamo kej fotk iz bowlinga men ni znesl sm bla v vlogi varuške

Mal je teba da vidijo mal kaj se dogaja :) Sej tko al tko pa sami vedo kaj se dogaja in zakaj določenih ljudi ne ustavljajo :)

Zdej ih bom pa pustu naj počivajo v miru hehe :D Sanda če se pa bojiš da ti kazen nabijejo pa vozi po omejitvah pa ne bo problema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda da se bojim kazni, ker jo bom mogla sama plačat in ker vem,da jo ne bom dobila po krivici

se zavedam,da bom sama kriva in zarad tega se ne bom pizdila na ostale ki imajo srečo da je ne dobijo,tud taplavi niso krivi če ti ne spoštuješ zakona

če pomisliš kolikokrat si imel srečo je ta kazen, ki si jo dobil še malenkost v primerjavi s tem kolk prekrškov si naredil sam jebat ga enkrat te že doleti

in prej ko se boš sprijaznil prej se boš bolje počutil ne splača se preveč sikirat pa živcirat za tvoje dobro ker s tem ne boš spremeni ama ništa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda da se bojim kazni, ker jo bom mogla sama plačat in ker vem,da jo ne bom dobila po krivici

se zavedam,da bom sama kriva in zarad tega se ne bom pizdila na ostale ki imajo srečo da je ne dobijo,tud taplavi niso krivi če ti ne spoštuješ zakona

če pomisliš kolikokrat si imel srečo je ta kazen, ki si jo dobil še malenkost v primerjavi s tem kolk prekrškov si naredil sam jebat ga enkrat te že doleti

in prej ko se boš sprijaznil prej se boš bolje počutil ne splača se preveč sikirat pa živcirat za tvoje dobro ker s tem ne boš spremeni ama ništa

Boli me kurac za tisto mojo kazen. Na kurac mi gre ker ih nabivajo samo takim k vedo da jo lahko. Ker pref zakonom nismo vsi enaki. čim k eni in te isti norijo po mestu vsak dan in ne dobijo nobene kazni ali ih ne strezni !!! zakaj takih ne umaknejo iz prometa ? Zato ker verjetno raje kasirajo kazni če ih sploh kasirajo !!! Ko bo pa mene kdo podru se bo pa govorilo o neprilagojenih hitrostih pa kaj jst vem kaj. čeprou je znano da eni in isti dirkajo po mestu. Sanda7 ne veš ti kako je to tle pr nas k se eni in isti šiptarji gonijo z avto k še meni ni jasno kako so sploh šli skozi tehnični !! Pol pa meni serjejo za akrapoviča ! Pač sprijazni se da pred zakonom nismo vsi enaki. En in isti siv suzuki star 15 let šiba po enosmerni in nikoli ne gre 50 km/h ampak vedno 100+ in to vsak dan. Oni bodo pa zdej tle gledali kaj mi pišemo. Dej neh,i nej gledajo kaj se na cesti dogaja ne pa tle.

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist preveč se razburjaš za svoja leta,k itak ne boš nč dosegu

tko da brez veze used se na motor pa se pejd sprostit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist preveč se razburjaš za svoja leta,k itak ne boš nč dosegu

tko da brez veze used se na motor pa se pejd sprostit :naughty:

Nč se ne razburjam sam na kurac mi gre k pol jamrajo da majo majhne plače. Za sedenje v avtu ? En more pa dušo spustit za ta dnar. zdej grem pa testirat hlače za moped k mam ene 3 na izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda dj tele k so mal jezni na kšn mrzu per povab(v za to namenjeno temo) da se mal ohladijo pa sprostijo :D

Osa hvala za družbo dns...pa za neporavnan račun :alien1: indijanc en... :whistle:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda dj tele k so mal jezni na kšn mrzu per povab(v za to namenjeno temo) da se mal ohladijo pa sprostijo :D

Osa hvala za družbo dns...pa za neporavnan račun :alien1: indijanc en... :whistle:

;)

sej jih lahko tut mal "na hladno" da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy vozi po predpisih pa te nima kej skrbet a ne ? Sej naše ceste niso za nič drugega kot za vožnjo po omejitvah k so tolk razrukane da si lahko še kej nardiš :D Je pa res da so nekje omejitve postavljene butasto. Ampak to nej presojajo organi :D Tudi letečemani ne vozijo vedno 90km/h ker ih zasrbi roka tko kot nas. Saj smo vendar ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!