Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

sej jih lahko tut mal "na hladno" da :D

lohk bi no...sam ni lepo bit TOK žleht... :P ;)

Snoopy vozi po predpisih pa te nima kej skrbet a ne ? Sej naše ceste niso za nič drugega kot za vožnjo po omejitvah k so tolk razrukane da si lahko še kej nardiš :D Je pa res da so nekje omejitve postavljene butasto. Ampak to nej presojajo organi :D Tudi letečemani ne vozijo vedno 90km/h ker ih zasrbi roka tko kot nas. Saj smo vendar ljudje.

nikol nism trdu da vozim po predpisih...če bi blo tko vretn ne bi bil na berglah trenutno...tko da ne smartej tle... :winkiss:

Aja...pa tisto o ljudeh-zakoni so zato da ščitijo ljudi(tko je blo men rečen)...tko da...sj bo bolš...taprvič je najhujš pol se pa navadiš pa je ;)

aja...pa tut po omejitvah vozit je včasih prehitro :wacko:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk bi no...sam ni lepo bit TOK žleht... :P ;)

nikol nism trdu da vozim po predpisih...če bi blo tko vretn ne bi bil na berglah trenutno...tko da ne smartej tle... :winkiss:

Aja...pa tisto o ljudeh-zakoni so zato da ščitijo ljudi(tko je blo men rečen)...tko da...sj bo bolš...taprvič je najhujš pol se pa navadiš pa je ;)

aja...pa tut po omejitvah vozit je včasih prehitro :wacko:

ja no to da zakon ščiti ljudi bi se dalo še razglabljat :D Zdej en dan je blo po tv kako so dva cigana spustili na prostost k sta enga mučla pa mu prst odrezala. Dobila bosta max 2 leti :> Tko da to ni čist točno. To kar si zadnje napisu se pa čist strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no to da zakon ščiti ljudi bi se dalo še razglabljat :D Zdej en dan je blo po tv kako so dva cigana spustili na prostost k sta enga mučla pa mu prst odrezala. Dobila bosta max 2 leti :> Tko da to ni čist točno. To kar si zadnje napisu se pa čist strinjam.

madonca delaš primerjavo...itak pa nikol ne bo za vse pošten....tko da nehi jokat ;) bod dec pa plačej državi(država da,država vzame :P )aja...če kj viška ostane lohka pa še kako pivo častiš...ane hambi? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riti.... bo kdo doma dns? :naughty:

pa ne tuk nnabijat no... al pa saj u drugo smer dejte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca delaš primerjavo...itak pa nikol ne bo za vse pošten....tko da nehi jokat ;) bod dec pa plačej državi(država da,država vzame :P )aja...če kj viška ostane lohka pa še kako pivo častiš...ane hambi? :lol1:

Kaj pa država da ? majketi a so ti kej dali ? :D Pivo ? Kanister vina :D Sej sva se s hambijem pogovarjala o pikniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riti.... bo kdo doma dns? :naughty:

pa ne tuk nnabijat no... al pa saj u drugo smer dejte :whistle:

jst sm skos doma...pa me nč ne prideš pogledat... :glare: barabca :P

Kaj pa država da ? majketi a so ti kej dali ? :D Pivo ? Kanister vina :D Sej sva se s hambijem pogovarjala o pikniku.

ej če boš jambru pa jokcal ne bo nč bolš...tko da ti priporočam da greš naprej... ;)

kanister vina pa prou pride... :bounce: :drunk:

ja hambi se bo menu o pikniku k niti čevapov ne sme obračat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko snoopy sam da ostane za kako pivo pa smo dobri,,,, :whistle: ,,,,,

men nebodo pršli do živega,, :naughty: :naughty:

sam uni frajer je pa zdej skoz na forumu očitno mu je zanimivo,,,, :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko snoopy sam da ostane za kako pivo pa smo dobri,,,, :whistle: ,,,,,

men nebodo pršli do živega,, :naughty: :naughty:

sam uni frajer je pa zdej skoz na forumu očitno mu je zanimivo,,,, :slap:

ker frajer??

teb itak ne morjo do živga k si že napol terminator :lol: ej sj če teb za pivo zmanka pa tiste šraufe prodaš ciganom pa maš :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm skos doma...pa me nč ne prideš pogledat... :glare: barabca :P

jst grm pa zj mal domu... pa rit... ride so mišlene... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko snoopy sam da ostane za kako pivo pa smo dobri,,,, :whistle: ,,,,,

men nebodo pršli do živega,, :naughty: :naughty:

sam uni frajer je pa zdej skoz na forumu očitno mu je zanimivo,,,, :slap:

Če smo sami divjaki k ne spoštujemo zakona :D Zgleda da v taki luči vidijo ridaše :D Sploh pa ride so dober vir za filat blagajno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo sami divjaki k ne spoštujemo zakona :D Zgleda da v taki luči vidijo ridaše :D Sploh pa ride so dober vir za filat blagajno :D

če se boš mal okol pozanimu...noben motorist ne spoštuje zakona...sami kriminalci...ride so pa tko k u LJ cukrarna :lol1:

dost o tem...

irencko:sj ride ti lohka tle pr ns na tla narišem... poligon varianta...veš kok je bolš k ni policajev :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irencko:sj ride ti lohka tle pr ns na tla narišem... poligon varianta...veš kok je bolš k ni policajev :lol1:

aja... pejt pred štručko narisat :P oz notranjko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... pejt pred štručko narisat :P oz notranjko :whistle:

sj bom...sam na prevezo grem prej...da me nauš ti mučla :lol:

ok, ful mi je žal

Kaj pa zdaj?

mi hočemo pivo,mi hočemo pivo...:bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bom...sam na prevezo grem prej...da me nauš ti mučla :lol:

no k boš narisu pa povej... jst pa grm zj mal dam pogleat, po pa š eno rit... po pa č se š hlače javjo... haha...

ala kripli, see ya :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš mal okol pozanimu...noben motorist ne spoštuje zakona...sami kriminalci...ride so pa tko k u LJ cukrarna :lol1:

dost o tem...

irencko:sj ride ti lohka tle pr ns na tla narišem... poligon varianta...veš kok je bolš k ni policajev :lol1:

ja ja snoopy sej vem kam meriš zdej rad bi jo sfehtu za en krog,,,,,sej te poznam,,,hahahahahaaaaaa :whistle: :lol1:

no zdej pa naride vsi da dobimo kako položnico že dolgo je nism,,,,,hahahaha :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk drug tedn,če maš cajt

Si ga bom pač vzel. Ti me samo zvrcni in se bom primajal na Rakek. Se iskreno opravičujem za zamudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja snoopy sej vem kam meriš zdej rad bi jo sfehtu za en krog,,,,,sej te poznam,,,hahahahahaaaaaa :whistle: :lol1:

ti si pa kej bolš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me kurac za tisto mojo kazen. Na kurac mi gre ker ih nabivajo samo takim k vedo da jo lahko. Ker pref zakonom nismo vsi enaki. čim k eni in te isti norijo po mestu vsak dan in ne dobijo nobene kazni ali ih ne strezni !!! zakaj takih ne umaknejo iz prometa ? Zato ker verjetno raje kasirajo kazni če ih sploh kasirajo !!! Ko bo pa mene kdo podru se bo pa govorilo o neprilagojenih hitrostih pa kaj jst vem kaj. čeprou je znano da eni in isti dirkajo po mestu. Sanda7 ne veš ti kako je to tle pr nas k se eni in isti šiptarji gonijo z avto k še meni ni jasno kako so sploh šli skozi tehnični !! Pol pa meni serjejo za akrapoviča ! Pač sprijazni se da pred zakonom nismo vsi enaki. En in isti siv suzuki star 15 let šiba po enosmerni in nikoli ne gre 50 km/h ampak vedno 100+ in to vsak dan. Oni bodo pa zdej tle gledali kaj mi pišemo. Dej neh,i nej gledajo kaj se na cesti dogaja ne pa tle.

Kake maš pa ti......He, he, he........ho, ho, ho....ha, ha, ha.....dobr si, nema tu šta........Hrabro. Ojštro. Dostojanstveno pa ni ..... :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he........ho, ho, ho....ha, ha, ha.....dobr si, nema tu šta........Hrabro. Ojštro. Dostojanstveno pa ni ..... :whistle:

Se opravičujem če komu ni všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem če komu ni všeč :)

Da si neoš kaj naredo.... od sile pa sekirancije.....Ma ni panike stari, si mi polepšal dan....kar pa tudi ni za bek vreč.... :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si neoš kaj naredo.... od sile pa sekirancije.....Ma ni panike stari, si mi polepšal dan....kar pa tudi ni za bek vreč.... :naughty:

Ah se ne sekiram zaradi takih papkov :) Ampak sm mogu mal k je lih špijuniral. Še na forumu nimamo mir pred njimi !!!! Policijska država dijo porko !! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ful mi je žal

Kaj pa zdaj?

ja majstr sej nism sploh nate mislu ampak na tiste k smo se zmenl pa k niso mogl pridit,,,,, :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!