Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

ej exstreme dej greva zdej na ride,,,,,če bo kdo gor greva pogledat :yea1:

Jst sm za ! toplo je zadost !! cesta pa zadost dobra. tam kjer šipci ograjo šraufajo je cesta usrana tko da tebi k maš racing gume ne bo držalo !! Dej si že 1x nabavi legalne gume za na cesto !!!! Ne morš vedno s tistimi ponucanmi iz grobnika dirkat po cesti jebote !!! Sej vem da so še dobre za na cesto ampak vseeno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej hambi greva na ride polagat ,k je tak fajn mrzla cesta ,da bo kar po strani metalo ?

evo pridm zdej do tebe pa šibava,,,haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda dj tele k so mal jezni na kšn mrzu per povab(v za to namenjeno temo) da se mal ohladijo pa sprostijo :D

Osa hvala za družbo dns...pa za neporavnan račun :alien1: indijanc en... :whistle:

;)

no otroc pridite v ms okrepčevalnico častim brezalkoholn drink :winkiss:

sej jih lahko tut mal "na hladno" da :D

maš res ja ampak nej uživajo v tej čudoviti jesenski idili

Si ga bom pač vzel. Ti me samo zvrcni in se bom primajal na Rakek. Se iskreno opravičujem za zamudo.

oki doki

kaj ste se že spokal al ne jz sm glihkar iz furce rakek-ilirska.b-kozina-divača-sežana-postojna-rakek :naughty: pasalu še pa še

čez pol ure šibam na Pag sam bom kopilot da ne preforsiram tačke :rolleyes: bolje išta nego ništa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zameriš nam otrokom ? nimam kej delat :D Oziroma mamo sam ni dela :P Sej greva s hambijem zdej gume trošit na ride. pa še prišepnit delavcem naj postavijo duplo ograjo ,če se slučajno razbijeva da nas ne razreže ko pršut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde banda lep vikend pa po cest

Lepo tebi k sam uživaš :D Morm jst en dan do splita it obrnt k si mi nardila lušte s toplimi kraji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa kej bolš? :whistle:

:whistle:

ajde banda lep vikend pa po cest

aaaa...ne trpim sam jst :worship:

važn da se ne damo :bounce:

Kera se zdj javi da me en kdog zapele da me mal zrajca?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hambi kdu ti je dau desnega :unsure: nek rdeč si vidt čez lice :P

desnega?? :unsure: ....jst rdeč ja mogoče,,vrjetn me je bolel preveč pa sm zafarbu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda dj tele k so mal jezni na kšn mrzu per povab(v za to namenjeno temo) da se mal ohladijo pa sprostijo :D

Osa hvala za družbo dns...pa za neporavnan račun :alien1: indijanc en... :whistle:

;)

hehe . . . . . .še drugič . . . . . .se priporpčam!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe . . . . . .še drugič . . . . . .se priporpčam!!! :P

osa..ni te blo dons..en z FZ1 te je pogrešal..jest pa ne preveč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee ritke, prvič ride samevale drugič, pa ble tri gar parkerane... biker :naughty:

ala ninja... držim se pa le soje lubice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee ritke, prvič ride samevale drugič, pa ble tri gar parkerane... biker :naughty:

ala ninja... držim se pa le soje lubice :P

spet se hvališ ritka...hahaa :whistle: :worship:

irencka hvala danes za obisk da mi ni bil tak dolgčas :rolleyes: ,,,vsaj nekdo ki se spomne na invalida,,,,,haha :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irencka hvala danes za obisk da mi ni bil tak dolgčas :rolleyes: ,,,vsaj nekdo ki se spomne na invalida,,,,,haha :whistle: :lol1:

invalid... :lol1: :worship: pej ni panike, pa š kdaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osa..ni te blo dons..en z FZ1 te je pogrešal..jest pa ne preveč :evilgrin:

jah . . . . .dons ni blo časa da b šu mal domou . . . . .sm biu pr cvičkarju na obisku!!!! tko da . . . .

kaj bi mene pogrešali? mišliš en ali ena??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nobena ne pride pogledat :cry:

ugotavlam da če invalid nima uporabnih rok je zanimiv,če ga pa noga jebe je pa res čist u kurcu... :cry:

sam v mpa neki povem...

POJDI Z MENOJ U TOPLICE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nobena ne pride pogledat :cry:

ugotavlam da če invalid nima uporabnih rok je zanimiv,če ga pa noga jebe je pa res čist u kurcu... :cry:

sam v mpa neki povem...

POJDI Z MENOJ U TOPLICE

kwa pa teb ni jasno???? sej te ocurimo za pijačo vsake tolk . . . . . :whistle: pa še spotoma te obiščemo . . . . . a ni to zadost??? :P

a častiš toplice???? a lohk kako fajn bejbo vzamem sabo??? :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nobena ne pride pogledat :cry:

ugotavlam da če invalid nima uporabnih rok je zanimiv,če ga pa noga jebe je pa res čist u kurcu... :cry:

sam v mpa neki povem...

POJDI Z MENOJ U TOPLICE

ajejjjj snoopy sam to pa glih ni dobr,, :unsure: da si tko sam,,,,aja za toplice sej boš mel polno flašk ob sebi,,,,,,laško,,,,,kaj ga bomo pili,,, :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!