Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fočk. 2 times...

Je pa bila piz*arija danes gor. Karambol (če se ne motim dveh motoristov), na tanovem The ovinku. Eden od motorjev pa Brutale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej... ve kdo kej več o nesreči? oz saj kako j z motoristoma...

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk. 2 times...

Je pa bila piz*arija danes gor. Karambol (če se ne motim dveh motoristov), na tanovem The ovinku. Eden od motorjev pa Brutale.

?????? kwa????? :eek:

upam da sta moža uredu . . . . .

u matr . . . .že vidm . . . . . da bom mogu spet mal bol pogosto pridt domou . . . . :naughty:

čim ata ni doma, takoj pizdarija . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorista morata biti OK, ker rešilca menda ni bilo... Samo tamodri so pršli mal pokomandirat, pa kazen pobrat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešilc je bil,bli so trije motoristi.

Dva sta bla z MV agusto (naked bike),oče in sin,sta bla že dostkrat gor jih sigurnu poznate.

Ta tretji pa nevem kakšen motor je pa povzročil nesrečo tako,ko je padel in zašel na drug vozni pas,sta v tistem trenutku nasproti pripeljala že omenjena motorista.

Skratka noben ni utrpel težjih posledic,le nekaj prask.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem mel pa presenečenje . . . . . :worship: . . . . .fajn obisk . . . . :naughty: :naughty: :naughty:

Razer . . . me veseli da sva se spoznala!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gor in dol s ta z veliko, jutr pa mal reli pogledat s ta malo :kva1: :kva2: :lol1: .

Ride pa prazne, prav žalostne so zgledale, pa še polovico motosekačev manjka. :headbang: :headbang: mater kej ta narod gara gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešilc je bil,bli so trije motoristi.

Dva sta bla z MV agusto (naked bike),oče in sin,sta bla že dostkrat gor jih sigurnu poznate.

Ta tretji pa nevem kakšen motor je pa povzročil nesrečo tako,ko je padel in zašel na drug vozni pas,sta v tistem trenutku nasproti pripeljala že omenjena motorista.

Skratka noben ni utrpel težjih posledic,le nekaj prask.

ni glih brez posledic povzročitelj ma nogo sesuto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

jaz sem tisti ki sem trčil z Borisom(mislm da je bil Boris? Imam težave z imeni). Oče se je potem zaletel v njegov motor ki se mu je postavil pred prednje kolo in pikiral čez balanco(motor pa tudi), nihče ni imel kaj dosti naredit.

Midva sva šla počas, ker sva se prej ravno odpeljala s parkirišča in gume so bile še mrzle.

Prišel z urgence, Borisu so flikali nogo, mislim da je imel kar precej poškodovano koleno in piščal, jaz sem dobil longeto, saj mi je njegov motor stisnil nogo ob moj motor, boli me palec, gleženj in vrat, ni pa nič hujšega. Očeta boli vrat in kolk.

Moja Brutale ni takooo močno poškodovana, je pa grdo za vidt. Očetova je praktično totalka, saj je vilce zakrivilo za kakih 5 cm nazaj.

Se vidimo drugo leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih brez posledic povzročitelj ma nogo sesuto

Z moje perspektive je to zelo malo, :trance_33_sleep:

Hvala bogu,da ni hujš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gor in dol s ta z veliko, jutr pa mal reli pogledat s ta malo :kva1: :kva2: :lol1: .

Ride pa prazne, prav žalostne so zgledale, pa še polovico motosekačev manjka. :headbang: :headbang: mater kej ta narod gara gor.

ja sej . . . . . če mene ni duma, pol je vse prazno . . . . . . :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

jeba . . . . .kwa morm . . . . .dons spet delat . . . . . . :headbang: upam da popoldan kej uletim domu!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

jaz sem tisti ki sem trčil z Borisom(mislm da je bil Boris? Imam težave z imeni). Oče se je potem zaletel v njegov motor ki se mu je postavil pred prednje kolo in pikiral čez balanco(motor pa tudi), nihče ni imel kaj dosti naredit.

Midva sva šla počas, ker sva se prej ravno odpeljala s parkirišča in gume so bile še mrzle.

Prišel z urgence, Borisu so flikali nogo, mislim da je imel kar precej poškodovano koleno in piščal, jaz sem dobil longeto, saj mi je njegov motor stisnil nogo ob moj motor, boli me palec, gleženj in vrat, ni pa nič hujšega. Očeta boli vrat in kolk.

Moja Brutale ni takooo močno poškodovana, je pa grdo za vidt. Očetova je praktično totalka, saj je vilce zakrivilo za kakih 5 cm nazaj.

Se vidimo drugo leto...

no..dobr da vama nič ni..

a bo fotr popravu al bo prodal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vela... č me nau še, kr poklič, d kako rečemo... :P see ya

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem mel pa presenečenje . . . . . :worship: . . . . .fajn obisk . . . . :naughty: :naughty: :naughty:

Razer . . . me veseli da sva se spoznala!! :yea1:

:D Osa enako :OK: :OK: sj dans se pa spet vidmo an.

Pa hvala za učer !

Js baje pridem mal čez 4 na ride nism zihr kdaj se vidmo,čene vs pa mal pokličem če bo kdo cajt mev :D :whistle:

L.P!

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!