Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

:D Osa enako :OK: :OK: sj dans se pa spet vidmo an.

Pa hvala za učer !

Js baje pridem mal čez 4 na ride nism zihr kdaj se vidmo,čene vs pa mal pokličem če bo kdo cajt mev :D :whistle:

L.P!

ja dons se pa nismo vidli . . . . . :glare: .. . . . razer . . . .štrajkaš?? ti in . . . . :angry:

dons 2x fočk . . . . . :naughty:

irenčko, ninja, bretec od ninje, čarovnik . . . . . .fajn družbica . . . . . . . :yea1:

irenčko . . . . .hvala za pijačko! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U osa,donc sva se pa srecala.Ti u ride,jes pa iz rid :)

Drgac sm biu pa donc folka polno.Se neki sm potrobu k sm se mim pelju :) Kok sm kul B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U osa,donc sva se pa srecala.Ti u ride,jes pa iz rid :)

Drgac sm biu pa donc folka polno.Se neki sm potrobu k sm se mim pelju :) Kok sm kul B)

ja mal sm šu pogledat kwa počnejo otroc DUMA! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm vidu od sande jawo v garaži me je kr zamikalu da bi šou en krog...pa sej niti opazla neb :whistle:

a taku no ma če bi ti jo ratalu užgat svaka čast k to ma posebne fore,aja sam fak bi pogruntala k bi jo zaribov ker je brez olja,morm jutr novga not nalit

še dobr da te niso prsti zamikal za suziko al pa kawo no ta je tud brez olja :rolleyes:

ma se je blu fajn kopat na Pagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dons se pa nismo vidli . . . . . :glare: .. . . . razer . . . .štrajkaš?? ti in . . . . :angry:

dons 2x fočk . . . . . :naughty:

irenčko, ninja, bretec od ninje, čarovnik . . . . . .fajn družbica . . . . . . . :yea1:

irenčko . . . . .hvala za pijačko! :worship:

uf osa sory,dans me pa ni blo.sm pršu v lj do stanvna hočem motor v garažo dat pa vidm ,da sm batice pozabu doma .poj sm pa še enkt dam mogu pa spet v lj :headbang: :headbang: biv sm pa v celi bojni opremi hehe tko ,da mi tut na misu ni pršlo batice s sabo vzet :slap:

zame sm povedov,za ti in . . . . :angry: tale in osebca :naughty: je pa mela opravke. tko,da sory.če maš kadrkol cajt po 4. uri razn jutr,k ga js nimam,se lahko zmenmo da js IN prletiva ke hehe. (v profilu sm gledov nimaš cifre gor..mi jo lahk na pm napišeš? da se zmenmo ane :D

L.P! ridaši se kj vidmo :whistle:

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf osa sory,dans me pa ni blo.sm pršu v lj do stanvna hočem motor v garažo dat pa vidm ,da sm batice pozabu doma .poj sm pa še enkt dam mogu pa spet v lj :headbang: :headbang: biv sm pa v celi bojni opremi hehe tko ,da mi tut na misu ni pršlo batice s sabo vzet :slap:

zame sm povedov,za ti in . . . . :angry: tale in osebca :naughty: je pa mela opravke. tko,da sory.če maš kadrkol cajt po 4. uri razn jutr,k ga js nimam,se lahko zmenmo da js IN prletiva ke hehe. (v profilu sm gledov nimaš cifre gor..mi jo lahk na pm napišeš? da se zmenmo ane :D

L.P! ridaši se kj vidmo :whistle:

hehehehehe . .. . . . to si pa zanalašč pozabu . . . . sam da bi se fijaku!!! :naughty:

ni frke . . . . . k boš mu čas boste že uletel . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kurac mi grejo k eni in isti šiptarji norijo po mestu. Jst k pa nonstop kulturno vozim in 1x na leto skuham kšno pa mi nabije tako kazn za pou plače. To sam 2 člena ti nabije in je 300 e. unim šiptarjem k bi pa lahko nabiu 10 členov pa ne !! Ker pač šiptarji imajo privilegije očitno. Vsak kurčev dan nažigajo s temi avti ampak valda motoristi smo zločinci k se zaletavamo v avte kot muhe zaradi neprilagojenih hitrosti !!!! mamu im nabijem !!!! Če se bojijo da bodo od šiptarja po kepi dobili ga niti ne ustavijo saj ga že poznajo in z njim ni dobro češenj zobat !!!! Jebem ti tak zakon k nismo vsi enaki pred njim da ti jebem !!!

Da ne govorimo o ciganih v novem mestu k dirkajo okoli s takimi avti da jih miu lahko samo sanjamo, živijo pa v kurčevih barakah !!! Zdej pa nej bere pa nej se zamisli če se sploh zna !! pa zdej rečte da smo vsi isti pred zakonom pa bom pisal samo še dobro o policajih !!!

tole lahko potrdijo vsi motoristi ki so bli včeraj na omv okol 18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal sm šu pogledat kwa počnejo otroc DUMA! :whistle:

eni ne mormo domov...nečemo ;) je preveč fajn u oštariji-vse k rit prnesejo :lol1:

Smo se pofočkal :grim okol 13h..

A prst je že u redu??pa bi me lohka pol pršla pelat en krog :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole lahko potrdijo vsi motoristi ki so bli včeraj na omv okol 18

Par papkov na omv se je smejalo. Ko bo pa ta isti kreten enga motorista na haubo dau pol bodo pa govorili kako se lahko tak folk po mestu vozi brez da mu 1x samkrat napišejo kazen. K če bi mu veselo kazni pisali ta nebi meu več izpita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns me pa neki lom za popizdit :naughty:

sm dobila preblisk da bi se u sredo dopoldne odpravla do Šibenika(spanje zastojn) pa u četrtek nazaj.

Sam se mi zdi da dragi ne bo navdušen :headbang:

uglavnm ta tedn se še frej jahuuu tako da motorček vabi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papak nej gre delat ne pa špijunirat tle. Jst ti povem da se jim ne ustavljam več !! Da bo meni nabijal kazn unmu kretenu k pa že celo poletje usaja s tisto gajbo okoli pa ne. Pa ne mi rečt da ni blo nobene prijave na policijo. Zganejo se ne k vedo od koga sin je !!! Jebem ti tako pošteno državo in take papke k na motosvetu visijo da pol vedo kam it kontrole delat. Smilijo se mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papak nej gre delat ne pa špijunirat tle. Jst ti povem da se jim ne ustavljam več !! Da bo meni nabijal kazn unmu kretenu k pa že celo poletje usaja s tisto gajbo okoli pa ne. Pa ne mi rečt da ni blo nobene prijave na policijo. Zganejo se ne k vedo od koga sin je !!! Jebem ti tako pošteno državo in take papke k na motosvetu visijo da pol vedo kam it kontrole delat. Smilijo se mi.

Madona si se pa razburu :blush: A si tud danc mogu u frulico pihat al kaj? :xx: drgač ti pa glede unih k smo jih srečal na OMW-ju dam popolnoma prov :worship: se lot s tisto kripo rjasto pozirat, kr mu ropota itak sam zato k ma vse kolektorje počene , pa glih da mu avspuh ne odpade, pol pa misle da ma turbo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prst je že u redu??pa bi me lohka pol pršla pelat en krog :rolleyes:

Iiijjjjaaaaa :yea1: Mau me je prot večeru že začel neki kluvat nazaj, ma je blo vredno, kr smo res lepo turco nardil :worship:

Ja če si želiš adrenalinsko vožnjo z mano, ti predlagam da raj kupiš karto za Gardaland al pa bungee..jo boš zihr bolš odnesu (ne bi rada omenjala par mojih khm podvigov včerej :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona si se pa razburu :blush: A si tud danc mogu u frulico pihat al kaj? :xx: drgač ti pa glede unih k smo jih srečal na OMW-ju dam popolnoma prov :worship: se lot s tisto kripo rjasto pozirat, kr mu ropota itak sam zato k ma vse kolektorje počene , pa glih da mu avspuh ne odpade, pol pa misle da ma turbo :slap:

On me sploh ne moti. Naj vsaja če mu paše. Motijo me policaji ker glede takih kretenov ne naredijo nič. Pol pa govorijo ja ga še nismo nikjer srečali. Ma mamu ti jebem, celo poletje usaja okoli in ti ga nikjer ne srečaš. mene pa sreča k eno skuham. Tist policaj učeri je biu faca. tolminski policaj. Pač pihal sem to je njegovo delo in more preverit če sm res trezn. In še prijazen je biu in se korektno pogovarjal. Tile postojnski po večini pa mislijo da so boga za jajca prjeli. Ene par ih je ok eni so se pa prav dvignili. Varjanta jst sm policaj ti si pa navaden smrtnik. Povprečen smrtnik ma višjo izobrazbo od policaja tko da se lahko slednji klanja.

Iiijjjjaaaaa :yea1: Mau me je prot večeru že začel neki kluvat nazaj, ma je blo vredno, kr smo res lepo turco nardil :worship:

Ja če si želiš adrenalinsko vožnjo z mano, ti predlagam da raj kupiš karto za Gardaland al pa bungee..jo boš zihr bolš odnesu (ne bi rada omenjala par mojih khm podvigov včerej :whistle: )

Kdaj gremo naslednjo furo ? Kdaj imaš čas ? hitrost od 90 pa vse tja do 110 km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo naslednjo furo ? Kdaj imaš čas ? hitrost od 90 pa vse tja do 110 km/h :D

Aaa??? :blink: :huh: No to pa že ni resss... :nono: :closedeyes: Po tolminski in unih ovinkih je šlo.......50-70km/h :kva2: jah no.... :blush: Ok da ne bomo lagal.. v 180° sm šla tud 5km/h :lol1: Jaoo mene :headbang: Pa kaj no, mau veliko lubico sm zbrala za začetk...vem :cry: ampak jo mam radaaaaaa :friend2:

Jah gremo ob prvi prilki, če ne prej pa čez vikedn, k bomo mel cel dan časa :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa??? :blink: :huh: No to pa že ni resss... :nono: :closedeyes: Po tolminski in unih ovinkih je šlo.......50-70km/h :kva2: jah no.... :blush: Ok da ne bomo lagal.. v 180° sm šla tud 5km/h :lol1: Jaoo mene :headbang: Pa kaj no, mau veliko lubico sm zbrala za začetk...vem :cry: ampak jo mam radaaaaaa :friend2:

Jah gremo ob prvi prilki, če ne prej pa čez vikedn, k bomo mel cel dan časa :010

Od četrtka naprej je za pričakovat slabo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!