Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Aaa??? :blink: :huh: No to pa že ni resss... :nono: :closedeyes: Po tolminski in unih ovinkih je šlo.......50-70km/h :kva2: jah no.... :blush: Ok da ne bomo lagal.. v 180° sm šla tud 5km/h :lol1: Jaoo mene :headbang: Pa kaj no, mau veliko lubico sm zbrala za začetk...vem :cry: ampak jo mam radaaaaaa :friend2:

a maš R6 ? to ni 'velika lubica', sam neokretna u pizdumater :) in nepraktična za 'civilno rabo'. Glavn ,da 'zgleda hitro' tut, k na mir stoji? ;)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od četrtka naprej je za pričakovat slabo vreme.

mah dej nesmi bit kr glih v četrtek boj jst začel nazaj kilometre delat.....haha :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hambi, je vidt da model nima kej delat :D Sam provocira s tem ko špijunira :D Očitno mu je všeč in je to njegov fetiš. Še en bedak k si ga drka na naše poste. Dej še 1x tisto slikco gor k tablco gledajo, za opomin kako pametni so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no smo mu že naročl kozmodisk,,, :lol1: ,,,,ga je prjel heksnšus,,,, :slap:

Misliš na KozmoDRISK ? Da bodo nehali srat 1x :D To je to k morjo blagajno filat pol te pa jebejo u glavo zarad ene take malenkosti. Pomoje bi jo bolj nafilali če bi unga činkuečentota na tehnični peljali. Tam bi pokasirali več dnarja kot na ridah v celi sezoni. Ampak če jim ne potegne jim pač ne. IQ kot temperatura na S polu :) To dokazuje tudi slika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si spet ušpiču Extreme?! Vidiš, k te gonjo po cesti, mar bi z mano po Javornikih šel, ne bi blo nobene kazni :-) Pa še šiptarji se gor ne šminkajo z njihovimi fancy šmancy avti in ukradenimi ledvicami v kofanu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš R6 ? to ni 'velika lubica', sam neokretna u pizdumater :) in nepraktična za 'civilno rabo'. Glavn ,da 'zgleda hitro' tut, k na mir stoji? ;)

Ja glede na moje centimetre je velika ja.. pa debelejš tud od mene. Nepraktična pa je dejansk včasih zame, kr sm šele začetnica pr motorjih k majo nad 200ccm. Mislm pa da ni nč kej bl okretna kt druge športive.

Ja na avtonet sm šla gledat keri bl hud zgleda da bom lahk pred sosedi pozirala z njim kok hitr gre :grim A, pa seveda keri bl paše z mojmi modro nalakiranmi nohtki :slap: Zarad mene lahk zgleda kt kontejner, men se je zaenkrat užitk pelat na njej.. O:-) (če odštejmo une 180-ke :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na moje centimetre je velika ja.. pa debelejš tud od mene. Nepraktična pa je dejansk včasih zame, kr sm šele začetnica pr motorjih k majo nad 200ccm. Mislm pa da ni nč kej bl okretna kt druge športive.

Ja na avtonet sm šla gledat keri bl hud zgleda da bom lahk pred sosedi pozirala z njim kok hitr gre :grim A, pa seveda keri bl paše z mojmi modro nalakiranmi nohtki :slap: Zarad mene lahk zgleda kt kontejner, men se je zaenkrat užitk pelat na njej.. O:-) (če odštejmo une 180-ke :blush: )

bravo andreja tako se govori :yea1: .....zdej bo že vsak kle gor pameten,, :slap: ...ti se kr vozi kaj ma veze kak motor maš sam da je...in da uživaš da se vozš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah dej nesmi bit kr glih v četrtek boj jst začel nazaj kilometre delat.....haha :worship:

kdo ti brani da se ne pelji po dežju :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na moje centimetre je velika ja.. pa debelejš tud od mene. Nepraktična pa je dejansk včasih zame, kr sm šele začetnica pr motorjih k majo nad 200ccm. Mislm pa da ni nč kej bl okretna kt druge športive.

Ja na avtonet sm šla gledat keri bl hud zgleda da bom lahk pred sosedi pozirala z njim kok hitr gre :grim A, pa seveda keri bl paše z mojmi modro nalakiranmi nohtki :slap: Zarad mene lahk zgleda kt kontejner, men se je zaenkrat užitk pelat na njej.. O:-) (če odštejmo une 180-ke :blush: )

kakšne 180ke :P moja xtx ni/ne bo vidla 180 pa če jo vržem v prepad hahaha :blush: drgač pa Andreja voziš kukr lahko...tist k nima v desnem zapestju ma pa v glavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si spet ušpiču Extreme?! Vidiš, k te gonjo po cesti, mar bi z mano po Javornikih šel, ne bi blo nobene kazni :-) Pa še šiptarji se gor ne šminkajo z njihovimi fancy šmancy avti in ukradenimi ledvicami v kofanu ...

Ah nč sam pihal sm gor pr tolminu : > nč kritičnega. Ma veš da je prou pasalo po cesti se it furat. Pa še dobro družbo sm meu. Morš it 1x zravn da bodo 3 xt usajale po cesti :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau smo zašli ne :whistle: A donc se ni nben fočkal gor al kaj? :naughty:

Ne smo delali :> U sredo bo fočkanje :P Pa še avto sm prodal tko da bo za benz. Pa tut šparovček za akrapote sm že nabavu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pala lepa turca . . . :naughty:

snoopy . . . . .hvala za drinko! :worship:

spotoma sm se še doma ustavu . . . . in se je kr neki dogajal . . . .

ninja je neki ogledoval . . . . . besno mašinco . . . . :lol1: ni se ji mogu upreti . . . .in šu na testno furco . . . . ocena??? sodeč po slikci . . . . :whistle: :naughty:

cestak pa je visu na tulifonu in budno pazu na wc-je . . . . . . . :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :slap: :P

skratka . . . . .kr luštn je blo dons! :yea1:

cestak . . . . a bomo štrihal mašinco v rmeno???? :whistle:

post-15855-1223917990_thumb.jpg

post-15855-1223918042_thumb.jpg

post-15855-1223918109_thumb.jpg

post-15855-1223918194_thumb.jpg

post-15855-1223918270_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau smo zašli ne :whistle: A donc se ni nben fočkal gor al kaj? :naughty:

ja . . . . . ata osa sm biu gor . . . . . duma! 2x fočk . . . . . prvič nobenga duma . . . :whistle: . . . drugič . . . . .pa kr dogajal!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestak . . . . a bomo štrihal mašinco v rmeno???? :whistle:

Ne bo šlo, junorka ne pusti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau smo zašli ne :whistle: A donc se ni nben fočkal gor al kaj? :naughty:

Dvakrat šla mim pa je blo čist izumrlo.....pa mraz, najbrž zato :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp dns je pa bla furca :evilgrin:

Mal sva šla do obale (kjer je toplu),pol pa tam mal okrog neumnosti zganjat :whistle: .

Mal smo sošolke obiskali :krneki: ,pol zidarje zajebavali :lol1: ,mal smo tud šetali O:-)

pol pa še pjačka,da pridemo k seb :P .

post-17123-1223920043_thumb.jpg

post-17123-1223920069_thumb.jpg

post-17123-1223920092_thumb.jpg

post-17123-1223920106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat šla mim pa je blo čist izumrlo.....pa mraz, najbrž zato :whistle: .

Hola,

eh, ko sva šla prvič mimo je blo še čist poletno toplo... zato s(m)o se pa vsi vozili :) tadrugič je blo pa mal hladneje, ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah bimbo nebom se še s tabo ubado zdej :lol1: :lol1:

si se kej nauču v šoli al hodš sam gužvo tja delat,,,,,,hahaha

pošteno sm se najedu v menzi :P..mislm foušija pa taka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat šla mim pa je blo čist izumrlo.....pa mraz, najbrž zato :whistle: .

pa ne da b skoristla kofe :rolleyes: sicer sm se jz tud potepala pa jutr se bom tud

čim se ogreje in megla dvigne grem se furat kr nekam po goriškem koncu k bo baje do 26stopin

če hoče gre kdo lohk zravn od nekej 12h do 18h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da b skoristla kofe :rolleyes: sicer sm se jz tud potepala pa jutr se bom tud

čim se ogreje in megla dvigne grem se furat kr nekam po goriškem koncu k bo baje do 26stopin

če hoče gre kdo lohk zravn od nekej 12h do 18h

Hja, viš k se mi je tko od doma mudil, d nism ne pm-jala ne nč, cifre pa tud nimam d bi te trznla......jutr žal mučim popoldne en trop frocev (če naujo bl oni mene :whistle: ) tko d ne bom nč drsala naokol, mogoče pa v sredo popoldne (če bo vreme še zdržalo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no pol se pa le javi u sredo :winkiss:

kaj banda temperatura se dviguje :naughty: dutovle jih ima menda že 16 pr nas jih je ene 12 še urco dve pa gasssss

hambi-bambi a boš doma dat prpelem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!