Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

je teb pa res mau manjka da te kdo razpizdi

raj povej če boš šel kej na motor predn se mi spet užgeš pa zasvinjaš temo s tvojim nerganjem tko da te zdejle raj javno opozorim predn uporabim kakšne druge fore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je teb pa res mau manjka da te kdo razpizdi

raj povej če boš šel kej na motor predn se mi spet užgeš pa zasvinjaš temo s tvojim nerganjem tko da te zdejle raj javno opozorim predn uporabim kakšne druge fore

Nič me ne muči ? Kdo je razpizden ? A ne smemo mal špijunov drezat al kaj ? Evo še en link da mu ne bo dougčas :D

Drgač pa danes sm biu na mopedu pred šihtom. Danes bom pa cel dan delal tko da bom bl jutri aktiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih kar pršu s furce po makadamu :worship: :worship:

SUPERCA

zdej pana šiht ŠIT :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiijjjjaaaaa :yea1: Mau me je prot večeru že začel neki kluvat nazaj, ma je blo vredno, kr smo res lepo turco nardil :worship:

Ja če si želiš adrenalinsko vožnjo z mano, ti predlagam da raj kupiš karto za Gardaland al pa bungee..jo boš zihr bolš odnesu (ne bi rada omenjala par mojih khm podvigov včerej :whistle: )

Kdo te je kluval?? :evilgrin:

na bungee ŠE ne morm...gardaland je predeleč...sploh pa tm ni nč kj dost adrenalinsko razn če se zmikaš bruhanju tistega pred sabo :lol1: pa še rej bi se z motorjem pelu :rolleyes: če me pa pele še sexy dečva bom pa še skakat začel :bounce:

eXtrem ti si se mal preveč sovražno na vse skp vrgu...na drugem posnetku je policaj lepo reku-on je policaj in te lahko kaznuje ti pa njega ne morš...pč je tko...pa pjt med polcaje :lol1:

Dns je sonček...a se bo kera kj sončla gor?zgorej brez?pridem peš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih kar pršu s furce po makadamu :worship: :worship:

SUPERCA

zdej pana šiht ŠIT :headbang:

Mi posodiš motor za popoldne?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi posodiš motor za popoldne?? :whistle:

Rentam ni blema :naughty: :naughty: :naughty:

Sam povej če si resen da stranske koleščke montiram. :P O:-)

Saj razumeš ZA SVAKI SLUČAJ!! :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentam ni blema :naughty: :naughty: :naughty:

:D ti posodm bergle ta cajt... :lol:

tu bi pa res rad vidu :lol1: :kva1:

če se boš ti zgorej brez sonču bo še kdo drug razn mene bežu v nasprotno smer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še rej bi se z motorjem pelu :rolleyes: če me pa pele še sexy dečva bom pa še skakat začel :bounce:

Dns je sonček...a se bo kera kj sončla gor?zgorej brez?pridem peš :kva2:

:eek: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Ji bom rekla, sej je glih moja soseda.. :naughty: pa najlepšejši motor ma :whistle: Sonč se itak že, sam tebe čaka, da prideš gor in jo še bl ogreješ, da se pol sleče dalje :P

mtot_babes.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eXtrem ti si se mal preveč sovražno na vse skp vrgu...na drugem posnetku je policaj lepo reku-on je policaj in te lahko kaznuje ti pa njega ne morš...pč je tko...pa pjt med polcaje :lol1:

Ne sej to sm sam tko dau da bo un špijun meu kej delat k vsak dan veselo lista po tej temi :D Je vidt da u postojni policaji nimajo druzga dela kot na računalniku viset :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš ti zgorej brez sonču bo še kdo drug razn mene bežu v nasprotno smer :lol1:

snoopy pšššt :xx:

kakšna pa je tu nasprotna smer :lol1: :fredy:

post-12030-1223978157_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej to sm sam tko dau da bo un špijun meu kej delat k vsak dan veselo lista po tej temi :D Je vidt da u postojni policaji nimajo druzga dela kot na računalniku viset :D

Kar na računalniku naj bojo in to čim več je CENEJE ZA NAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Ji bom rekla, sej je glih moja soseda.. :naughty: pa najlepšejši motor ma :whistle: Sonč se itak že, sam tebe čaka, da prideš gor in jo še bl ogreješ, da se pol sleče dalje :P

Eh...ta motorja še pelat ne zna...vidiš da leži poleg njega :lol1: ....morm pa rečt da maš fajn sosedo...bom pršu na kofe enkrat k se bo sončla :lol1: :lol1:

Ne sej to sm sam tko dau da bo un špijun meu kej delat k vsak dan veselo lista po tej temi :D Je vidt da u postojni policaji nimajo druzga dela kot na računalniku viset :D

ti pa si vztrajn...za brezveze...si sigurn da no to kakšen bug? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar na računalniku naj bojo in to čim več je CENEJE ZA NAS

Fora je v tem da so sam takrat ko ih v jajčka zebe. :) Brembota prašajte kaj se po postojni dogaja pol pa nam motoristom težijo k tablca ni pod pravim naklonom pa take neumne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy pšššt :xx:

kakšna pa je tu nasprotna smer :lol1: :fredy:

maš prov bom rajš tih :lol:

kontra smer kot tista ki vod do tvojih "jošk" ...se prav če si ti na ridah grem jst prot LJ...prot gorenjski...lohka tut prot idriji :naughty: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da so sam takrat ko ih v jajčka zebe. :) Brembota prašajte kaj se po postojni dogaja pol pa nam motoristom težijo k tablca ni pod pravim naklonom pa take neumne.

Dol jo dej :naughty: pa ti ne more težit zaradi naklona. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da so sam takrat ko ih v jajčka zebe. :) Brembota prašajte kaj se po postojni dogaja pol pa nam motoristom težijo k tablca ni pod pravim naklonom pa take neumne.

ej dj ti se mal umer s temi no...al pa pjt jokcat v temo namenjena policajem al kako se že imenuje... dejstvo je da so te pojebal(kot že mnoge izmed nas!!) ker si si verjetno to zaslužu...če ne pa iz preventive :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov bom rajš tih :lol:

kontra smer kot tista ki vod do tvojih "jošk" ...se prav če si ti na ridah grem jst prot LJ...prot gorenjski...lohka tut prot idriji :naughty: ...

Če bo zadja se pa pr men oglas na en pijač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zadja se pa pr men oglas na en pijač

može i to :P

Če naum šu do andreje na kofe :whistle: sosedo gledat :whistle: :whistle: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

može i to :P

Če naum šu do andreje na kofe :whistle: sosedo gledat :whistle: :whistle: :alien1:

FAK :headbang: :headbang: jst imam same nikakve sosede :cry: :SS :SS Še dobr da se ne sončjo :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no pol se pa le javi u sredo :winkiss:

kaj banda temperatura se dviguje :naughty: dutovle jih ima menda že 16 pr nas jih je ene 12 še urco dve pa gasssss

hambi-bambi a boš doma dat prpelem

sanda jst sm skoz doma ti sam ulet pa bo,,,,,kdaj koli,,,, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK :headbang: :headbang: jst imam same nikakve sosede :cry: :SS :SS Še dobr da se ne sončjo :kva2: :lol:

kaj tu dom ostarostnikov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!